Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (171. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    g3 den gecen biri olarakcihaz g3 un cok cok otesinde. lakin gel gelelim g3 de anakart probleminin disinca cok saglam telefondu. tek farki mi6 biraz daha hassas. batarya konusu ise harika.

eger aciliyeti yoksa biraz bekleyin. ben 1800 e almisitm. bir kac hafta yine o fiyatlara duser. 128 lik cidden gereksiz. 64 zaten uygun. en cogu renk farki icinde 100 lira verilebilir. ki bence siyah daha guzel.
  • Evet çok nadir de olsa bende titriyor sensör okuyamadığı zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radical Brain

quote:

Orijinalden alıntı: ibrhm365

quote:

Orijinalden alıntı: Radical Brain

parmak izini okuyamayinca titriyo olmasin o hocam?

hocam anlayamadım bende titriyor diyen var titremiyor diyen var

parmak izinini okuyamadigi zamanlarda titriyor. normalde titremesi biraz sacma degil mi?

anladım hocam zaten 30 saattir telefonun heryerine girdim çıktım bulamadım

• birde aklıma takılan birşey var miui 9 ile telefon daha hızlı olucak diyorlar bundan daha hızlı nasıl olabilir ki düşüncesi bile korkutucu

• @Eskiletor tesekkurler.

@Radical Brain 5s plus i inceledim. Fiyatina gore iyi duruyor. Mi Note 2 de oyle...

Mi6 icin su anda o parayi vermem zaten. Fiyatinin dusmesini bekleyecek kadar iyi mi yoksa 5s plus ta en az mi6 kadar iyi mi?

• bugün telefonu serin şekilde tutarak şarj ettim. 0-100 e 70 dakikada ulaştı

• quote:

Orijinalden alıntı: shakircan

@Eskiletor tesekkurler.

@Radical Brain 5s plus i inceledim. Fiyatina gore iyi duruyor. Mi Note 2 de oyle...

Mi6 icin su anda o parayi vermem zaten. Fiyatinin dusmesini bekleyecek kadar iyi mi yoksa 5s plus ta en az mi6 kadar iyi mi?

Kamera öncelikli ise 5s Plus yerine 5S almanız daha mantıklı.5s 1200 6 1800tl

600tl değer mi bence değmez.maddi durumunuz belirleyecek bunu. Note 2 mi 5s mi 5splus mi derseniz Note 2..

• quote:

Orijinalden alıntı: shakircan

Ben g3 ten esimde g2 den gecis yapacagiz... Ilk basta mi5 prime a gozum kaymisti. Ozellikleri iyi gibi duruyor. Tek sart kamerasi iyi ceken sarji fena gitmeyen telefon ariyoruz. Mi6 ya 2400 gibi bir fiyat vermekte dusunduruyor... Bir dunya cesit mi5 serisi var s i var pro su var prime i var... Bunlardan hangisi alinir?

5s 4gb ram olanı alınır(esinize 3gb da olur)

6 fiyatına eşinizin ve kendinizin telefonu çıkmış olacak neredeyse

• marseltalon M kullanıcısına yanıt
    @marseltalon

Teşekkürler hocam, baya ugrasmissiniz, eve donup bilgisayarin basina gecince bakacagim hepsine

@gurkanse

Bu arada bende mavi rengini almaya niyetlenmistim ilk ciktiginda, fakat bulunamadigi icin seramik versiyonu aldim. Telefonu aldigimdan bu yana kilifla kullaniyorum, arka tarafta cizilme yok, zaten seramik versiyonlarin cizilmeye cok dayanikli oldugu belirtiliyor testlerde(Daha önceki Mi telefonlar icin). Mavi renk Kismet olmadi ne yazikki, mavi renkteki cizilme sorununu gorunce üzüldüm simdi. Hem piyasaya gec cikti, hem bu tarz sorunlar yaşanıyor.

Hocam bence sizde Cizilmeye karsi hassassaniz Seramik versiyonu alin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraoca2 -- 5 Ağustos 2017; 15:2:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk34

bugün telefonu serin şekilde tutarak şarj ettim. 0-100 e 70 dakikada ulaştı

Buzluğa mı koydun

• Arkadaşlar selamlar,

Cihazın batarya performansı hakkında bilgi verebilir misiniz?

Özellikle 4g çekmeyen durumlarda 3g'de iken pil tüketimi ne kadar fark ediyor? Beklemede pil tüketimi nasıldır?

Şimdiden herkese teşekkürler.
  • arkadaşlar geekbuying den mi6 alan varmı ?
  • haluk34 kullanıcısına yanıt
    Telefonu şarja takıp mermer tarzı ısıyı çeken bir malzemenin üzerine koyunca cihaz şarj olurken fazla ısınmıyor ve daha hızlı doluyor.

• shakircan kullanıcısına yanıt
    bence fiyatinin dusmesini bekleyecek kadar guzel. ben de c serisinden tut xiaomi, huawei tum telefonlara baktim. bunda karar kildim ve cok memnunum. bir de sakarlk olmayaydi daha iyi olacakti ama nazarlik oldu. :)
  • Telefonu dün akşam aldım, her şeyiyle oldukça güzel fakat garip bir problemim var. Usb-C dönüştürücüyü 3.5mm kabloya ve kablonun diğer ucunu da aracın aux girişine bağlandığım zaman, müzik çalarken arka planda oldukça yüksek bir hışırtı oluyor. farklı dönüştürücü ve aux kablosuyla da denedim fakat sorun değişmedi. Günde 2-3 saati trafikte geçirdiğim için açıkcası çok can sıkıcı bir durum benim için. aynı sorunu yaşayan veya çözüm için herhangi bir fikri olan var mı?

Araç Ford Fiesta, aracın aux girişinde sorun yok. Müzik dinlerken hem spotify, hem youtube denedim, arka fondaki hışırtı hep aynı. Aracın motor açıkken de ve kapalıyken de oluyor elektriksel bir sorun olduğunu da düşünmüyorum, yardımlarınızı beklerim.
  • ele.elec.eng. kullanıcısına yanıt
    Şöyle söyleyeyim; Sürekli 3G de mobil veri aktif bir şekilde 27 saat bekleme süresi ve 8 saat 30 dakika ekran süresi alıyorum genelde.

@kralYD

çalışırken laptopa taktığım mini USB vantilatörün önüne dayadım. İşe yaramaz dedim ama süreyi kısalttı Normal şartlarda 1 saat 30 dakika civarında oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haluk34 -- 5 Ağustos 2017; 16:55:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ggultiken

Telefonu dün akşam aldım, her şeyiyle oldukça güzel fakat garip bir problemim var. Usb-C dönüştürücüyü 3.5mm kabloya ve kablonun diğer ucunu da aracın aux girişine bağlandığım zaman, müzik çalarken arka planda oldukça yüksek bir hışırtı oluyor. farklı dönüştürücü ve aux kablosuyla da denedim fakat sorun değişmedi. Günde 2-3 saati trafikte geçirdiğim için açıkcası çok can sıkıcı bir durum benim için. aynı sorunu yaşayan veya çözüm için herhangi bir fikri olan var mı?

Araç Ford Fiesta, aracın aux girişinde sorun yok. Müzik dinlerken hem spotify, hem youtube denedim, arka fondaki hışırtı hep aynı. Aracın motor açıkken de ve kapalıyken de oluyor elektriksel bir sorun olduğunu da düşünmüyorum, yardımlarınızı beklerim.

Normal kulaklıkla denediniz mi? Kulaklıktada var mı haşıtı huşurtu

• Eskiletor E kullanıcısına yanıt
    Hayır kulaklıkla dinleyince problem olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ggultiken

Hayır kulaklıkla dinleyince problem olmuyor.

Demekki sorun usbc dönüştürücüsünde değil.

Aux ara kablonuzda veya aux girişiniz sorunludur.

• 1950₺ iken almadık düşer diye 2350₺ olmuş cihaz satacak keriz bulurlarsa o fiyattan satsınlar uyaniklar.

• 
Sayfa: önceki 169170171172173
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.