Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1463. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14611462146314641465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet yükledim ben de ama hiçbir değişiklik yok gibi göze çarpan hatta güvenlik güncellemesi bile gelmemiş hala Eylül 2019 ayının güvenlik paketi var 😒

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DaRK_KniGHT_ kullanıcısına yanıt
    Bence de güvenlik güncellemesinin değişmesi gerekiyordu, benim gözüme çarpan tek yanı pilin daha iyi gitmesi

• Arkadaşlar benim cihazın ahizesinden gelen seste azalış söz konusu bazen kafasına göre az veriyor sesi bi dönem sonra düzeliyor sorun neden olabilir ahizesini mi değiştirmeliyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bediboy

Arkadaşlar benim cihazın ahizesinden gelen seste azalış söz konusu bazen kafasına göre az veriyor sesi bi dönem sonra düzeliyor sorun neden olabilir ahizesini mi değiştirmeliyim ?
    Bir telefoncuya götürdüm 50 TL ye söküp temizledi sıfır gibi oldu
    Bu arada hoparlör kolay kolay bozulmaz dedi bilginize...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

Bir telefoncuya götürdüm 50 TL ye söküp temizledi sıfır gibi oldu
    Bu arada hoparlör kolay kolay bozulmaz dedi bilginize...

Alıntıları Göster
    Şu virüs işleri geçsin bende söktürüp temizleteyim, düzeldi mi sizinkisi peki işlem sonrası?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bediboy

Şu virüs işleri geçsin bende söktürüp temizleteyim, düzeldi mi sizinkisi peki işlem sonrası?

Alıntıları Göster
    Hemde nasıl
    Şuan sesi yaridan yukarı çıkartmıyorum

• Arkadaşlar WhatsAppdan falan mesaj gelince ekran kapalıyken ekran uyanmiyor neden acaba

• ymtrgkbr Y kullanıcısına yanıt
    Bu özellik kapanmış olabilir Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• ucy62 U kullanıcısına yanıt
    Bende herhangi bi sorun yok
  • receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Bu özellik kapanmış olabilir
    o ayardan ziyade,ezelden beri bildirim sorunu hep var mi6'da.kilit ekranında açılıyor fakat bazen bildirim sesi çıkmıyor veya bir kaç saniye sonra çıkıyor.bazen ekran hiç açılmıyor,bildirim ışığına düşüyor vs vs vs
    sadece whatsapp'ta bu oluyor ve teli aldım alaı bu hiçbir zaman düzelmedi.
    özellikle bildirim mui ayarlanırsa daha sık oluyor,ben android ayarlı kullanıyorum,bir nebze daha iyi.

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    İşte bunların hepsi yazılımsal sorun hocam, xiaomi yazılımsal olarak daha çok geliştirmesi gerekiyor kendisini
    Mesela şöyle bir sorun yaşıyorum İnşallah anlatabilirim düzgünce
    mesela WhatsApp'tan mesaj geliyor kilit ekranına düşüyor ben tuş kilidini açıp ınstagram'a girip çıkıyorum tekrar kilitli ekranda döndüğüm zaman WhatsAp mesajına bakmadım halde mesaj kilit ekranında gözükmüyor yani kilit ekranına düşen bir bildirim ben tuşları açıp tekrar kilitlediğim zaman kilit ekranından geri gidiyor inşallah anlatabilmişimdir

Birkaç tane daha böyle değişik yazılımsal sorunlar var

• quote:

İşte bunların hepsi yazılımsal sorun hocam, xiaomi yazılımsal olarak daha çok geliştirmesi gerekiyor kendisini
    mesela WhatsApp'tan mesaj geliyor kilit ekranına düşüyor ben tuş kilidini açıp ınstagram'a girip çıkıyorum tekrar kilitli ekranda döndüğüm zaman WhatsAp mesajına bakmadım halde mesaj kilit ekranında gözükmüyor yani kilit ekranına düşen bir bildirim ben tuşları açıp tekrar kilitlediğim zaman kilit ekranından geri gidiyor inşallah anlatabilmişimdir

Aynen öyle hocam bende de var bunlar ama mecburen şuan mi6 ile devam edeceğim ileride Apple alma durumum olursa Apple yoksa Samsung note serisi alır geçerim 3 sene oldu hiç ilerleme kaydetmedi şu bildirim işinde

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Performans ve pil olarak hakkını yiyemem, ama yazılımsal olarak cidden sıkıntılı
    Ben de en az 1 sene daha mi 6'yı kullanacağım.
    sonra Samsung s veya note serisi düşünüyorum ama onda da exynos snapdragon göre daha kötü performans veriyor özellikl pil konusunda bekleme modunda snapdragon fark atıyor exynos samsung'lara
    iPhone desen zaten hiç ısınamadım almam
    Büyük ihtimalle Samsung alırım

• quote:

Performans ve pil olarak hakkını yiyemem, ama yazılımsal olarak cidden sıkıntılı
    Ben de en az 1 sene daha mi 6'yı kullanacağım.
    sonra Samsung s veya note serisi düşünüyorum ama onda da exynos snapdragon göre daha kötü performans veriyor özellikl pil konusunda bekleme modunda snapdragon fark atıyor exynos samsung'lara
    iPhone desen zaten hiç ısınamadım almam
    Büyük ihtimalle Samsung alırım
    Performans aynen hala çok iyi ben alalı nerede ise 3 sene olacak ilk günkü gibi ama ben 3 ay da 1 mutlaka cihazı sıfırlarım.
    Snapdragon her zaman iyi işlemci ben Samsung alırsam mutlaka snapli cihazı alırım.

• quote:

Anladım çünkü o hataninda farkındayım,hatta bazen bu durumu sanki msj yeni gelmiş gibide yapıyor...
    Hiçbir cihaz mükemmel değil,her marka modelde illaki hata kusur var ama ben xiaomi'yi ve özellikle telefonumu çok seviyorum.yazilim geliştirmeleri,destekleri ve küçük hatalara karşı büyük kazanımları,ozelliklede fiyat/performans dengesi benim için xiaomi'yi bir numara yapıyor.

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Evet Xiaomi'yi ben de seviyorum Mi10 çıkmasını bekliyordum ama fiyatı iPhone 11 ile aynı fiyat olacak sanırım, çok pahalı buldum :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

Hemde nasıl
    Şuan sesi yaridan yukarı çıkartmıyorum

Alıntıları Göster
    Eyvallah hocam teşekkürler

• Hızlı sarj adaptörü kullanmama rağmen telefon son zamanlarda hızlı sarj olmamaya başladı ayarlar ile de oynamadım sorun ne olabilir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mabovski kullanıcısına yanıt
    Kablodan olma ihtimali yüksek

• 
Sayfa: önceki 14611462146314641465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.