Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.933
Cevap
290
Favori
1.538.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14591460146114621463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YoldaşNapolyon

Arkadaşlar telefon global betadaydı dengeli roma geçince v11.0.3 oldu lakin bütün veriler silindi. Telefona yedek almıştım
    Mıuı dosyasının içindeki son yedeği bilgisayara kopyaladım sonra tekrar aynı yere kopyaladım ama bunu nasıl yükleyeceğimi bir türlü bulamadım.

Bu backup dosyasını nasıl geri yükleyebilirim? teşekkürler.
    ayarlar telefon hakkında yedekle sıfırla geri yükle bu kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar son güncelemeden sonra telefon aramalarındaki kayıt progamı duruyor mu
    bir bakarsanız sevinirim
  • jordan230 J kullanıcısına yanıt
    Duruyor hocam Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kimseyi ümitlendirmek istemem ama güncellemeden sonra toplam yarım saat kadar müzik dinledim hiçbir şekilde bluetooth sorunu yaşamadım, acaba düzeldi mi, şu anlık tam emin değilim ama, eğer bluetooth sorunu çözüldü ise Bir daha kesinlikle güncelleme yapmam bu sürümde kalırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi receep 32 -- 23 Mart 2020; 17:31:48 >
  • Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Hocam bu geri yüklemeden kastınız nedir tam olarak?
    Dediğiniz yedekle& sıfırlaya girdim orada
    Google yedekleme kısmında otomatik geri yükle seçeneği var o mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoldaşNapolyon -- 23 Mart 2020; 17:27:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoldaşNapolyon

Hocam bu geri yüklemeden kastınız nedir tam olarak?
    Dediğiniz yedekle& sıfırlaya girdim orada
    Google yedekleme kısmında otomatik geri yükle seçeneği var o mu acaba?
    yerel yedeklerin için de hocam oradan manuel seçin ve geri yükleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • daha önce mi6 aldım fakat ahize sesi çok düşüktü kullanamadım ve sattım
    acaba ahize sesi kısıklığı mi6 lar için kronik bir sorun mu?
    şimdi yeniden mi6 almak istiyorum (dh forumundan) fakat cihazı görme ve deneme şansım olmadığı için cesaret edemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert25 -- 23 Mart 2020; 17:37:10 >
  • mert25 kullanıcısına yanıt
    İkinci el aldığım mi 6'yı yaklaşık 10 aydır kullanıyorum, Ahize ile ilgili bir sıkıntı yaşamadım

• kararlı sürüme gelen var mı günceleme
  • jordan230 J kullanıcısına yanıt
    Evet geldi

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam.

• merhabalar
    numarami turkcell e tasidiktan sonra pil kullaniminda hucre yayini artti.bu neden olabilir

yanliz numarayi tasidiktan sonra telefon gorusmelerimde ses daha yuksek ve berrak geliyor.

• Pil yüzde 30'lara inene kadar çok iyi gidiyordu, sonra hızla düşmeye başladı ama yine de gayet iyi bir sürü aldım
    ben şu anlık güncellemede bir sıkıntı göremedim güncellemeyi düşünenler varsa güncellemelerini tavsiye ederim
    Bu arada maalesef Bluetooth sorunu güzel Memiş Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi receep 32 -- 23 Mart 2020; 20:38:4 >

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Pil yüzde 30'lara inene kadar çok iyi gidiyordu, sonra hızla düşmeye başladı ama yine de gayet iyi bir sürü aldım
    ben şu anlık güncellemede bir sıkıntı göremedim güncellemeyi düşünenler varsa güncellemelerini tavsiye ederim
    Bu arada maalesef Bluetooth sorunu güzel Memiş
    Ben denedim kaç sefer bana gelmemiş güncelleme, çıkmıyor 😵

• Şöyle bir haber gördüm ne kadar doğru bilemem
    https://m.donanimhaber.com/newsampnew.aspx?id=120013&__twitter_impression=true

• DaRK_KniGHT_ kullanıcısına yanıt
    Bazen herkese aynı anda gelmiyor, birkaç gün içerisinde gelir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

kimseyi ümitlendirmek istemem ama güncellemeden sonra toplam yarım saat kadar müzik dinledim hiçbir şekilde bluetooth sorunu yaşamadım, acaba düzeldi mi, şu anlık tam emin değilim ama, eğer bluetooth sorunu çözüldü ise Bir daha kesinlikle güncelleme yapmam bu sürümde kalırım
    hangi güncellemeden sonra ? androide bir güncelleme gelmediki.
    edit:yukardaki mesajları şimdi gördüm,yeni güncellemeden bahsediyormussun
    bana gelmedi,gelsin denerim bende.
    eğer bu güncellemede düzeldiyse bluetooth -ki bununla ilgili bir düzeltme yok notlarda- ,bir daha kesinlikle güncelleme çünkü bir sonraki güncellemede muhakkak bozulur gene
    beta'larda hep böyle oldu çünkü,bir güncellemede bozuldu,bir sonrakinde düzeldi,bir sonrakinde gene bozuldu,bir sonrakinde gene düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abyss_ati -- 24 Mart 2020; 9:49:52 >

• Güncelleme geri çekilmiş muhtemelen. Bende görünüyordu biraz beklemek istedim şuanda güncelleme görünmüyor.

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt
    Hocam ilk yarım saat kadar bir sıkıntı yaşamadım ama sonra aynı sorunlar devam, herhalde bu sorundan kurtuluş yok

• swerkan kullanıcısına yanıt
    Xiaomide hep böyle oluyor böyle olacağını bildiğim için hemen güncelledim, ben bir sıkıntı görmedim hatta pil bayağı kendine gelmiş

• 
Sayfa: önceki 14591460146114621463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.