Şimdi Ara

Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (1460. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30.934
Cevap
290
Favori
1.538.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende 4 oct 2019 kuruluymuş ama Eylül gibi kurmuştum.

Gayet stabil yeterli özelleştirme var. Ben Magisk ve EdXposed ile beraber kullanıyorum.

şarj konusunda ise 3.5-4saat ekran süresini çıkarıyor sanırsam. Hiç dikkat etmedim tahminidir bu. Tabi bu süre bu kadar az olmasinda benim bataryayi öldürmüş olmam etkili

Performans konusunda da bir lag sıkıntı yaşamadım gerek oyun olsun gerek gunluk kullanim olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Survivalist -- 20 Mart 2020; 14:32:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Havoc os tavsiye ederim acayip akıcı ve sürekli güncelleme gelen bir rom, pil konusunda da çok iyi.

• Telefonun dokunmadık titreşimi kendiliğinden kapanıyor sizde de oluyor mu ekran kapama açma sesi filan bunlarda otomatik kapanıyor.

• ztalan kullanıcısına yanıt
    Bu güncelleme çin romları için global rom ile ilgili bir gelişme yok malesef .

• Mi 6'ya root yapmadan harddisk bağlayabilir miyiz

• werty28 W kullanıcısına yanıt
    baglanir otg usb baglayici olmasi lazim sadece fat32 baglarsin ntfs baglaman icin program ve root lazim

• Normalde cihaz karanlık mod olmasına rağmen bazı bölümlerde karanlık mod devre dışı kalıyordu örneğin pil menüsünde, ama şu an orada da karanlık mod devreye giriyor hangi güncelleme ile ne zaman düzeldi bilmiyorum en son 3 gün önce eskisi gibiydi Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jaws01

baglanir otg usb baglayici olmasi lazim sadece fat32 baglarsin ntfs baglaman icin program ve root lazim
    Fat32 derken anlamam bek, otg kablosu alıp direkt takınca oluyor mu..

fat32 ntfs flash bellek yada tasinabilir harddiskin formatidir fat32 okur 4 gb fazla veri gondermez altini gonderir ntfs 4gb ustu ne verisi gonderirsen sorunsuz gonderir

• quote:

Orijinalden alıntı: jaws01

fat32 ntfs flash bellek yada tasinabilir harddiskin formatidir fat32 okur 4 gb fazla veri gondermez altini gonderir ntfs 4gb ustu ne verisi gonderirsen sorunsuz gonderir
    Teşekkürler son bir soru, Fat32 yaptık diyelim,sonradan tekrar ntfs'ye çevirebilir miyiz tekrar

• quote:

Orijinalden alıntı: werty28

Teşekkürler son bir soru, Fat32 yaptık diyelim,sonradan tekrar ntfs'ye çevirebilir miyiz tekrar

Alıntıları Göster
    bilgisayardan bicimlendir diyince istedin formatta bicimlendirirsin yalniz verilerin hepsi silinir

rootun varsa bu resimdeki 4 programi google playdan indir kur root yetkisi ver ntfs yi direk calistirir
    Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• Telefonu 23:00 - 07:00 arasında pil tasarruf moduna geçmeye ayarladım. Saat akşam 11 olunca dediğin gibi oluyor. Haritalar gps i açmak icin uyarı çıkarıyor o esnada navigasyon açıksa.

• nehuse N kullanıcısına yanıt
    Eu rom stabil rom güncellemesi gelmiş, 11.0.5

Ben şahsen pixel roma devam

• Evet beyler..an itibariyle mi6 global roma 11.0.6.0 PCAMIXM gelmiş.
    Ve ilk defa bir güncellemeyi direk yapiyorum. Artılarınızı bekliyorum

Edit: Hiçbir değişiklik yok. Zaman israfı. Yine de pil biraz düzelmiş, istiyorsanız yapın gitsin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bıyıklı genç forvet -- 23 Mart 2020; 9:48:7 >
  • Xiaomi Mi6 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• bıyıklı genç forvet kullanıcısına yanıt
    Ben de yapar yapmaz fark ettim, pilde az da olsa iyileşme var

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Güvenlik yaması güncellenmiş mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt
    Sanırım aynı önceki güvenlik durumunu tam olarak hatırlamıyorum, şu an 1 Eylül 2019 yazıyor.
    Ama pil kesinlikle kendine gelmiş en azından benim cihazda öyle

Şu an şarjım 67 ekran süresi 3 saat, gün sonunda ekran süresini paylaşacağım

• Arkadaşlar telefon global betadaydı dengeli roma geçince v11.0.3 oldu lakin bütün veriler silindi. Telefona yedek almıştım
    Mıuı dosyasının içindeki son yedeği bilgisayara kopyaladım sonra tekrar aynı yere kopyaladım ama bunu nasıl yükleyeceğimi bir türlü bulamadım.

Bu backup dosyasını nasıl geri yükleyebilirim? teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 14581459146014611462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.