Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (212. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.951
Cevap
80
Favori
278.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xoloer1

Whatsappta ana ekranda mesajlarimin sayısı yazmıyor sadece 1 yazıyor,nedeni nedir?nasıl düzeltilir

Simge üzeri bildirim sayısı mı?

Custom launcher kullanıyorsanız olabilir. Öyleyse şayet, stok launcher ile tekrar deneyin. Bu da olmazsa WhatsApp verilerini silin yeniden deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar telefonu almaya karar verdim ama aklımda sorular var.
    1- Telefonu nerden almalıyım? Global sürüm hangisinde var?(HB, N11, GG)
    2- İthalatçı garanti sizce sorun çıkartır mı?
    3- Bazı arkadaşlar wifi sorunu var demiş korkutmayın ya :D Var mı cidden
    4- Başka sorunları var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gameofschool

arkadaşlar telefonu almaya karar verdim ama aklımda sorular var.
    1- Telefonu nerden almalıyım? Global sürüm hangisinde var?(HB, N11, GG)
    2- İthalatçı garanti sizce sorun çıkartır mı?
    3- Bazı arkadaşlar wifi sorunu var demiş korkutmayın ya :D Var mı cidden
    4- Başka sorunları var mı?

Bendede almadan önce böyle tedirginlikler vardı,şimdi aldım memnunum,kesinlikle tavsiye ederim bu cihazı
  • quote:

Orijinalden alıntı: gameofschool

cok onemi yok kameranin gunduz iyi cekiyo zaten ama ithalatci garanti korkutuyor beni ya

Piyasada olan telefonların yarısından fazlası ithalatçı garantili. Korkulacak bir şey yok.

• Arkadaşlar merhaba. Bu tlf için en uyumlu cam/nano ekran koruyucu hangisidir? 2.5D ekranlarda cam koruyucu uygulamak (yan taraflarda boşluk kalıyor) sıkıntılı olduğu için, doğru ürünü almak adına soruyum. Sondan birkaç sayfayı okudum ama herhangi bir tavsiye göremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetmuhsin

Arkadaşlar merhaba. Bu tlf için en uyumlu cam/nano ekran koruyucu hangisidir? 2.5D ekranlarda cam koruyucu uygulamak (yan taraflarda boşluk kalıyor) sıkıntılı olduğu için, doğru ürünü almak adına soruyum. Sondan birkaç sayfayı okudum ama herhangi bir tavsiye göremedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Bunları aldım. Tavsiye ederim.

Xiaomi Mi6 Durumda Orijinal IPAKY TPU Silikon Kılıf için PC Hibrid Koruyucu Xiaomi Mi Max 2 Kılıf Mi5 Mi5S Artı Mi 6 kapak

http://s.aliexpress.com/Jjea2eIR?fromSns=Bağlantıyı kopyala

(from AliExpress Android)

Renk Tam Kapak Ekran Koruyucu Temperli Cam Xiaomi Redmi 3 S 3X4 Pro başbakan Redmi Not 4 3 2 Mi5s Mi4 Mi5 Mi 6 5 S 5 Mi6

http://s.aliexpress.com/vAJfui2u?fromSns=Bağlantıyı kopyala

(from AliExpress Android)

• herkese hayırlı akşamlar migrostan mi5s aldım android sürümü 6.0 ve fake rom olduğu için güncelleme almıyor bootloder kilidini kaldrımadan yani servis dışı bırakmadan ürünü nasıl rom atarım yada güncellerim yardımcı olursanız sevinirim
  • telefonun şarjı yüzde bir iken birden kapandı.
    şarja taktığımda kırmızı ışık yanıp sönmeye başladı.
    telefon açılmadı ve şarjta tutmuyor.
    ne yapmam gerekiyor sizce...
  • xiaomi eu da bootloader açık ve rootlu, nfc calisiyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yabuburak

herkese hayırlı akşamlar migrostan mi5s aldım android sürümü 6.0 ve fake rom olduğu için güncelleme almıyor bootloder kilidini kaldrımadan yani servis dışı bırakmadan ürünü nasıl rom atarım yada güncellerim yardımcı olursanız sevinirim

Hayırlı olsun. Mi5s forumu verdiğim linkteki adres.

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-5s-ana-konu-kullanici-kulubu-inceleme--122758361#122758361

• engellemede smslerin sms kutusuna düşmesini istemiyorum. aramada bu olay çözüldü. ama smslerde engelleme olsa bile gelen kutusuna düşüyor hiç görmek istemiyorum
  • Beyler 5s plus var bende ilk sayfaya ve son birkaç sayfaya baktım bulamadım bizim bu telefonun arkada iki kamerası var ancak doğru düzgün kullanmadım. M6 da kamerada otomatik arka mekanı buğulama var bizde var mı mesela birini çektiğinizde arka plan nasıl bugulaniyor programı mi var yoksa

• Arama engelle güzel. Aramalarda uyarı çıkmıyor.ama mesajlarda engelleme çalışmıyor. Girince kara liste diyor gene de gösteriyor. Bildirimleri kapat diyorum gene olmuyor bir yolu var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: bekmez

Arama engelle güzel. Aramalarda uyarı çıkmıyor.ama mesajlarda engelleme çalışmıyor. Girince kara liste diyor gene de gösteriyor. Bildirimleri kapat diyorum gene olmuyor bir yolu var mı?

Android messages uygulamasını marketten indir. Her telefonda bu mesaj uygulamasını kullanıyorum. Engellediğin mesaj gözükmüyor.

• Erdalx47 E kullanıcısına yanıt
    İndirdim , sanırım belli bir süre kullanacağım çok sevmedim ama:)

• quote:

Orijinalden alıntı: ulu_turk

Beyler 5s plus var bende ilk sayfaya ve son birkaç sayfaya baktım bulamadım bizim bu telefonun arkada iki kamerası var ancak doğru düzgün kullanmadım. M6 da kamerada otomatik arka mekanı buğulama var bizde var mı mesela birini çektiğinizde arka plan nasıl bugulaniyor programı mi var yoksa

stereo yu acıp cek,galeride bi buton oluscak resmin ustunde bas ona,istedigin cisme odaklan,arkası bugulu olucak

• ByBlaCk4 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler internetten bende gördüm. Keşke mi 6 da olduğu gibi direkt cekebilmekte mümkün olsaydı. Yinede başarılı

• Telefon arayan arkadaşlar için elimde fazladan olan Xiaomi Mi Max 2 telefonum satılık.
    https://forum.donanimhaber.com/5-gunluk-siyah-xiaomi-mi-max-2-hepsiburada-dan-alinma-evo-garantili-global-versiyon-sorunsuz--130664646
  • Arkadaşlar bir şey daha soracaktım ekranıma çince yazili programlar gelmeye başladı normal mı?

• Merhaba arkadaşlar. Telefon bugün elinde kısmetse. IMEI dışında kontrol etmem gereken birşey var mı?Yardımcı olursanız sevinirim. Panel, ölü piksel gibi. Bu arada Gold aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.ereneren -- 5 Ocak 2018; 8:21:50 >
  • 
Sayfa: önceki 210211212213214
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.