Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (210. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.951
Cevap
80
Favori
278.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yardım edecek kimse yok mu??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lykia34

Arkadaşlar yardım edecek kimse yok mu??

Ayarlar-ek ayarlar- bölge yi Türkiye yapın

• erchsv E kullanıcısına yanıt
    Hocam yapmıştım demin onu kapatıp açınca yeniden çin olmuş

• Arkadaşlar 1500TL civarına önerir misiniz 5S plus?
  • bankai20 kullanıcısına yanıt
    Telefon fena değil.ama benim cihazın sağ üst tarafını sıkınca ses geliyor.Bu kasa sesi forumlarda bazı kullanıcılar tarafından da dile getirilmiş.En son yazılımdan sonra parmak izi okuyucusuda teklemeye başladı.Şuan telefonu kullanan biri olarak ben şahsen tavsiye etmem.Sıfır cihazda kasa sesi gelmesi sinir bozucu gerçi servis hallediyormuş ama 2 aylık yepyeni telefonu açtırmak istemiyor insan.Şimdi telefon alıyor olsam redmi note 4 64 gb snopdragon işlemcili cihazı 1000 liraya alır geçerdim,500 lira yanıma kalırdı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacıAbi

Telefon fena değil.ama benim cihazın sağ üst tarafını sıkınca ses geliyor.Bu kasa sesi forumlarda bazı kullanıcılar tarafından da dile getirilmiş.En son yazılımdan sonra parmak izi okuyucusuda teklemeye başladı.Şuan telefonu kullanan biri olarak ben şahsen tavsiye etmem.Sıfır cihazda kasa sesi gelmesi sinir bozucu gerçi servis hallediyormuş ama 2 aylık yepyeni telefonu açtırmak istemiyor insan.Şimdi telefon alıyor olsam redmi note 4 64 gb snopdragon işlemcili cihazı 1000 liraya alır geçerdim,500 lira yanıma kalırdı.

Düz bir kullanıcı isen her iki cihazda işini görür. Platform olarak incelersen 625 mi 821 mi dersen kesinlikle 821 tercih edilir. Güncelleme desteği en önemli konu burada. 625 cihazlar orta-alt seviye cihazlar olduğundan güncelleme almaları çok gecikir (one projeleri hariç). 2-3 sene kullanılacağı düşünülürse ve internet teknolojisi uçuşa geçeceği düşünülürse LTE.Cat12 modem LTE.Cat4 modeme göre 3 gömlek daha iyi iş çıkarıyor..

• Merhabalar. Telefonu almaya kafayı koydum artık. Pek üst düzey bir telefon kullanıcısı değilim sanırım. Oynadığım bir kaç oyun var. Basit oyunlar. Benim aradığım şey tarayıcı performansı. Arayüz basitliği ve kesinlikle batarya süresi. sanırım 5s plus ile bunlara sahip olabilirim.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1379 lira karsiliginda 5s plus dun elime gecti...

Cihazda android 6.0.1 surumu mevcut.. Ancak 7.0 gonderildigini duydum... Fakat bana böyle bir guncelleme gelmedi... Bilgisi olan var midir... Yalnizca 200mgblik ufak bir guncelleme vardı.. Dil ve bazi duzenlemeler yer alıyordu icinde...

Birde vodafone hattimin 4.5g cekmesi icin ne yapmaliyim... Cat12 yi 4g kullanmak can sıkıcı

• realwayy kullanıcısına yanıt
    Cihaz içinde gelen ROM sürümü global mi? Eğer cihaz global sürümse güncelleme almış olmalı.. Değilse global sürüme çeviriniz cihazı.. Eğer global ve yinede kurulmamışsa buradan kendiniz indirip kurunuz fastboot ile..

Link : Mi5S Plus Global ROM

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Vodafone ülkemizde 4.5G band satışları yapalırken, 800Mhz bandını satın aldı.

Bu band mi5s plus tarafından desteklenmiyor ne yazık ki..

https://www.frequencycheck.com/models/GBmLr/xiaomi-mi-5s-plus-standard-edition-dual-sim-td-lte-64gb-mi5s-plus-2016070

800Mhz bandını satın aldı diye hep o bandı kullanıyor değil ama kimi yerlerde çekiyor baz istasyonundaki değişiklikler sebebiyle..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theVerge -- 15 Aralık 2017; 12:58:44 >

• Merhaba arkadaşlar. Cihaz yeni elime ulaştı. Üzerinde sanırım Çin romu var. ( MIUI 8.5 I Stable 8.5.6.0 (MBGCNED)

Bunu Türkçe yapmak içinhttp://en.miui.com/download-315.html buradan Global Stabil romu indirip güncelleyici uygulamasından dosyayı seçip Türkçe yapabiliyoruz değil mi?

İkinci olarak IMEI işini yazılımla nasıl çözebilirim?

Bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala acil yardim beklemekteyim arkadaslar...

• Ali.Cevik kullanıcısına yanıt
    Beta güncellemelerinde ufak tefek sorunlar oluyor, onun dışında gayet güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: granma79

Hala acil yardim beklemekteyim arkadaslar...

öncelikle cihazın hayırlı olsun.

burda imei ile ilgili bir yardım bekleme bence.pasaport kaydı yaptırman en mantıklısı.

türkçe konusuna gelince, geçmiş sayfalarda biraz ararsan anlatımları var. veyahttps://forum.miuiturkiye.net/ adresini incele.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih0607

Beta güncellemelerinde ufak tefek sorunlar oluyor, onun dışında gayet güzel.

Teşekkürler yanıt için... Ben de yükledim şimdilik iyi durumda...
  • merhaba arkadaşlar bende mi5s plus modelini almayı düşünüyorum.

yaşadığınız beğenemdiğiniz neler var aacaba telefonu tavsiye eder misiniz.
  • Selam arkadaslar,

Mi 5s plus a iphone ile teamviewer kullanarak baglanmaya calisiyorum baglaniyorum ama kontrol edemiyorum. Acaba xiaomi nin teamviewer destegi mi yok? Bunu nasil yapabilecegim konusunda onerisi olan var mi?

• Arkadaşlar batarya arıyorum orjinal nerede bulabilir.

Kaliteli yan sanayide olur. Kullananlar önerilerini yazabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: işsiz34

merhaba arkadaşlar bende mi5s plus modelini almayı düşünüyorum.

yaşadığınız beğenemdiğiniz neler var aacaba telefonu tavsiye eder misiniz.

Bende bunu araştırmaktayim.

• Buralar cok sessiz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 208209210211212
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.