Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.952
Cevap
80
Favori
278.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

★ Xiaomi Mi5s Plus ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

Kendi rekorunu kırdı telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lykia34

Teşekkür ederim hocam aldım ben de sonunda telefonu merak ettim

Hayırlı olsun kardeşim. Kazasız belasız bir kullanım dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: rindaasd

Arkadaşlar redmi note 4 64gb (snapdragon) ile mi 5s plus arasında 500 Tl gibi bir fiyat var,sizce 500 Tl gibi bir fiyat için mi5s plus almaya değermi?

O tamamen tercih meselesi. Uzun zaman kullanacağım diyorsanız, her zaman için üst segment telefon almakta fayda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali.Cevik

Selamlar,
    Arkadaşıma Mi 5s Plus 64 GB Koyu Gri olan ürünü Gezegengsm dükkanından aldım. Cihaz şimdi elime geçti. Size birkaç sorum olacak;
    1-Cihazın arka kapaktaki altta bulunan Xiaomi Mi 5S PLUS CE kod yazıları sonradan eklendiği için biraz ilginç geldi. Sizde de parmak sürdüğünüzde sanki taşlanma var gibi can sıkıcı bir his veriyor mu ? Tahta sıraya kalemle yazı yazılmış gibi :) (Zaten kılıf kullanılacak ama biraz değişik geldi bu durum)
    2-Ekran panel bilgisine bakıp Sharp bilgisi gören var mı? :) LG ve JDI biliyordum ama bunu yeni duydum.
    3-Miui 8.5.3.0 Kararlı güncellemesi geldi geçeyim mi 8.5.2.0 da kalayım mı ?
    4-Test etmemi önereceğiniz kronik bir sorun var mı ?

(Cihazı arkadaşa teslim etmeden önce kısa bir vaktim var ondan dolayı sayfaları okuyamadım. Burada paylaşılmış konulardır muhtemelen hakkınızı helal edin.)

Teşekkürler şimdiden...

Hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

1) Arka kapak fırçalı görünümde. Bu bir tasarım ürünü. Bana göre de gayet şık. Göreceli bir durum yani.

2)Panel JDI

3) Her zaman yeni sürüm kullanmak daha iyi. Çünkü bazı güvenin açıkları oluyur. Yeni güncellemeler ile bu kapatılıyor. Performans iyileştirmeleri vs.

4) Ayarlar, cihaz hakkında kısmında kernel sürümüne ard arda tıklayın. Donanım test menüsü çıkacak. Burdan donanım testlerini yapabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mstaaga

Merhaba Arkadaşlar
    Vodafone kullanan arkadaşlar hat sıkıntısı çekiyor mu? Konuşma, internet, sms ?

Diğer hattım vodafone. Şimdiye kadar belirtilen sorunlardan yaşamadım. Ne gibi sorunlar yaşıyorsunuz. 4g ile ilgili ise, 800 bant eksikliği ile ilgili olduğunu biliyor olmanız lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkerc86

Merhaba arkadaşlar. Bu telefonun delta garantilisi şu an nette 1480 1500 civarında. kart puanı ile 1430-1450 bandına iniyor. Almayı düşünüyorum ama telefonun fiyatı makul mu sizce? Daha aşağılara kısa vadede iner mi çeşitli kampanyalar ile? Teşekkürler..

Merhaba.

Memlekette dolar nerdeyse 4 TL. Kısa vadede inmesi mümkün gözükmüyor. Hem düşse bile bu durum bu cihaza yansımaz. Yansıyacak olsa bile, bu bir zaman içinde olur ve o zamana kadar bu cihazın üretimi durur. Bence fiyat gayet makul.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Facebook Xiaomi Türkiye grubunda paylaştım, bazı arkadaşlar inanmadı

Bu da benim bir zamanlar, yılın başında aldığım ekran açık kalma süresi. Efsane

• Hârimi kullanıcısına yanıt
    valla harika 🤣

• arkadaşlar maximum mobil ödeme sıkıntısı yaşayan var mı aranızda ykb oluyor maximum olmuyor
  • Hârimi kullanıcısına yanıt
    Tekrar sağolun hocam:)

• quote:

Orijinalden alıntı: engova

Kendi rekorunu kırdı telefon

hocam ben bu sürelere ulaşamıyorum farklı bi rom mu yüklü acaba sizde

• ruşenamcanınoğlusedat kullanıcısına yanıt
    yok hocam normal surum miu 9 Android 7.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engova -- 8 Aralık 2017; 20:59:34 >
  • Arkadaşlar konuya baktım; ama göremedim. Türk Telekom kullanıp da sıkıntı yaşayan var mı acaba?

• Merhaba, herkese iyi forumlar...

5s plus ile ilgileniyorum ben de, kafama takılan 2 sorun var, okudum birkaç sayfa ama göremedim,

1. Cihazın global türkçe sürümü satışa çıkmış, 1500 lira bandında, root, rom falan gibi işlem yapmadan, aldığım haliyle kullansam herhangi bir sıkıntısı oluyor mu? Root işlerinden pek anlamıyorum, en son gm discovery telefonuma root atmıştım, yeni nesil telefonları orjinal, garanti kapsamında kullanmayı tercih ediyorum. Bildiğim kadarıyla root gibi işlemler garanti kapsamı dışında bırakıyor cihazı...

2. Olası bir arıza durumunda, telefonu nereye gönderiyorsunuz ? İthalatçı garantili olunca, o firmaya gönderip, onlar mı Çin e gönderiyor acaba? Yoksa Tr de teknik servisleri var mı?

3. Vodafone kullanıcısıyım, 800 bandını yüklemeden telefonda sorun oluyor mu?

4. General Mobile 5 plus tan geçeceğim, bataryası 3100 mah ama çok tatmin etmiyor, 3800 mah ne kadar memnunsunuz ?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler

• Arkadaşlar demin güncellemeden sonra temalarım değişti ya:/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D8863F4C2 -- 9 Aralık 2017; 19:46:48 >
  • Yardım edebilecek arkadaşlar var mı?

• Ben kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dj_yuxexes -- 15 Şubat 2018; 22:58:53 >
  • Kobarsterm kullanıcısına yanıt
    800mhz olayı en bariz Vodafone da belli oluyor zaten Red mi note 4 yanımda 4g ile internet e girerken ben 3g ile bile giremiyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dj_yuxexes D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• Hghuseyin H kullanıcısına yanıt
    Anladım, peki manuel olarak 800 bandını yüklemeyi denediniz mi? Deneyip sonuç alan var mı? Vodafone kullanıp full performans alan var mı? Tavsiye eder misiniz?

• 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.