Şimdi Ara

===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.707
Cevap
65
Favori
253.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar konu sahibi ile ilgili iletişim sorununuz için kendisine pm attım, cevap bekliyorum. Sonrası için duruma göre hareket ederiz.

İyi forumlar.

Bu mesajım bilgilendirme amaçlıdır. Alıntılamayınız.
  • benide yazın arkdaslar panda da %5 indirim kuponumda mevcut bu ay içinde stok olacağı kanaatindeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: h!j@cker

benide yazın arkdaslar panda da %5 indirim kuponumda mevcut bu ay içinde stok olacağı kanaatindeyim

Pandawialla da mı biraz araştırırsan çok yaka silkenler var ürünü göndermiyo stokta kalmadı şu gün gelicek bugün gelicek diyolarmış

gelen ürünleri beğenmeyenler war

bazı alıcılar benzer çakma ürünler gönderdiklerini bile dile getirmişler bu arada
    sizi ekledim
  • gbaran86 ; hocam imzayı napmışsın öyle, düzelt bence ortalık karışmış :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbaran86

quote:

benide yazın arkdaslar panda da %5 indirim kuponumda mevcut bu ay içinde stok olacağı kanaatindeyim

Pandawialla da mı biraz araştırırsan çok yaka silkenler var ürünü göndermiyo stokta kalmadı şu gün gelicek bugün gelicek diyolarmış

bazı alıcılar benzer çakma ürünler gönderdiklerini bile dile getirmişler bu arada
    sizi ekledim

ustad merimobiles danda alabiliirim belli diil suan orda ürün gözüküyor ancak biraz tuzlu gerci orda da indirimim var ancak bakacağım duruma göre

• quote:

quote:

quote:

sizi ekledim

ustad merimobiles danda alabiliirim belli diil suan orda ürün gözüküyor ancak biraz tuzlu gerci orda da indirimim var ancak bakacağım duruma göre

h!j@cker Ürünle ilgili bilgileri paylaşırsın bendewww.dx.com da çıkması için bekliyorum baya öneriliyor fiyatlar biraz yüksek gibi ama bu kadar alacak olan olunca en azından pazarlığımızı ederiz diye bekliyorum

SON GÜNCEL LİSTE:

ARKADAŞLAR LİSTEYE EKLENMEK YADA LİSTEDEN ÇIKARTILMAK İÇİN LÜTFEN PM YOLUYLA BANA ULAŞIN

1. Kaanfield
    2. simaros
    3. bala5252
    4. ZAViRA
    5. kopuq61
    6. quzman
    7. mahubey
    8. mahseer898
    9. muhamnet
    10. umidigo
    11.ahmtdzdr
    12. Softwaré
    13. mc191
    14. Football Mania
    15. sassit
    16. lazloo
    17. burak__06
    18. emre0111
    19. gidakontrol
    20. _XaNDeR_
    21. doganreis
    22. asterix4848
    23. ot
    24. leom10
    25. |SteeL|
    26. eercan
    27. juseppefrknsmyr
    28. serkansenell
    29. amdfanatic
    30. dekart
    31. Shéwky
    32. EFE_57
    33. Deyneksiz
    34. kurals1z
    35. abacuklu67
    36. muratozcirpici
    37. pmdas
    38. iphonella
    39. semihh95
    40. WebMert
    41. babacaka1234512
    42. noktanınsâbiti
    43. umutkop
    44. Cneydo
    45. Palakadir
    46. NeoAyhan
    47. arctura
    48. kurals1z
    49. exhobist
    50. h!j@cker

Buda güzelde ince falan ama benim tercihim hala Xiaomi mi2

OPPO Finder x907 ->http://www.merimobiles.com/OPPO_Finder_X907_16GB_4_3_inch_Android_4_0_3G_p/meri5628.htm

Xiaomi Mi-2 Tanıtım Videosu Tanıtımı Kesss :D

http://www.youtube.com/watch?v=NqjGolcq_7c

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baran86 -- 3 Ekim 2012; 18:03:07 >

• Takip.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

sizi ekledim

h!j@cker Ürünle ilgili bilgileri paylaşırsın bendewww.dx.com da çıkması için bekliyorum baya öneriliyor fiyatlar biraz yüksek gibi ama bu kadar alacak olan olunca en azından pazarlığımızı ederiz diye bekliyorum

SON GÜNCEL LİSTE:

ARKADAŞLAR LİSTEYE EKLENMEK YADA LİSTEDEN ÇIKARTILMAK İÇİN LÜTFEN PM YOLUYLA BANA ULAŞIN

1. Kaanfield
    2. simaros
    3. bala5252
    4. ZAViRA
    5. kopuq61
    6. quzman
    7. mahubey
    8. mahseer898
    9. muhamnet
    10. umidigo
    11.ahmtdzdr
    12. Softwaré
    13. mc191
    14. Football Mania
    15. sassit
    16. lazloo
    17. burak__06
    18. emre0111
    19. gidakontrol
    20. _XaNDeR_
    21. doganreis
    22. asterix4848
    23. ot
    24. leom10
    25. |SteeL|
    26. eercan
    27. juseppefrknsmyr
    28. serkansenell
    29. amdfanatic
    30. dekart
    31. Shéwky
    32. EFE_57
    33. Deyneksiz
    34. kurals1z
    35. abacuklu67
    36. muratozcirpici
    37. pmdas
    38. iphonella
    39. semihh95
    40. WebMert
    41. babacaka1234512
    42. noktanınsâbiti
    43. umutkop
    44. Cneydo
    45. Palakadir
    46. NeoAyhan
    47. arctura
    48. kurals1z
    49. exhobist
    50. h!j@cker

OPPO Finder x907 ->http://www.merimobiles.com/OPPO_Finder_X907_16GB_4_3_inch_Android_4_0_3G_p/meri5628.htm

dx te fiyat cok yuksek olacaktır söliyim en uygun fiyat panda da oluyor ama orayıda dediğin gibi baya onermeyen var en güzeli meriden suan 690 liraya alabiliyorum hatta cuma günü sipariş vermeyi düşünüyorum 15 inde stokta olcakmıs ama nekadar geleceği muamma

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sizi ekledim

SON GÜNCEL LİSTE:

1. Kaanfield
    2. simaros
    3. bala5252
    4. ZAViRA
    5. kopuq61
    6. quzman
    7. mahubey
    8. mahseer898
    9. muhamnet
    10. umidigo
    11.ahmtdzdr
    12. Softwaré
    13. mc191
    14. Football Mania
    15. sassit
    16. lazloo
    17. burak__06
    18. emre0111
    19. gidakontrol
    20. _XaNDeR_
    21. doganreis
    22. asterix4848
    23. ot
    24. leom10
    25. |SteeL|
    26. eercan
    27. juseppefrknsmyr
    28. serkansenell
    29. amdfanatic
    30. dekart
    31. Shéwky
    32. EFE_57
    33. Deyneksiz
    34. kurals1z
    35. abacuklu67
    36. muratozcirpici
    37. pmdas
    38. iphonella
    39. semihh95
    40. WebMert
    41. babacaka1234512
    42. noktanınsâbiti
    43. umutkop
    44. Cneydo
    45. Palakadir
    46. NeoAyhan
    47. arctura
    48. kurals1z
    49. exhobist
    50. h!j@cker

dx te fiyat cok yuksek olacaktır söliyim en uygun fiyat panda da oluyor ama orayıda dediğin gibi baya onermeyen var en güzeli meriden suan 690 liraya alabiliyorum hatta cuma günü sipariş vermeyi düşünüyorum 15 inde stokta olcakmıs ama nekadar geleceği muamma

merimobiles iletişim bölümünde kanada görünmektedir

çin üzerinden mi satış yapıyorlar

nette baktımda bu siteyle ilgili pek türkçe kaynak bulamadım nasıldır ağzı yanan var mıdır

beni dx.com a çeken en büyük şey bugüne kadar takılan ürün olmamış nette gördüklerim gift olarak gönderip ona göre ayarlıyolarmış birşeyler ücretsiz gönderiyorlarmış

• alıntı yapmadan yazayım kardesim kirlilik olmasın iletişim kanada gözüküyor ancak urunler cinden geliyor meri sağlam bir firmadır istediğin sekilde ürün göndertirebilirsin canlı bölümde cevaplar hızlı ancak fiyatlar birazcık yuksek ama kısa bir arama ile %5-10 luk kupon cok rahat bulursun diğer sitelerdeki fiyatlarla suan asagı yukarı aynı m2 o yuzden bende cindeki tatilin bitmesine yakın sipariş gecicem gift vs yazdırabiliyorsun meride de
  • quote:

alıntı yapmadan yazayım kardesim kirlilik olmasın iletişim kanada gözüküyor ancak urunler cinden geliyor meri sağlam bir firmadır istediğin sekilde ürün göndertirebilirsin canlı bölümde cevaplar hızlı ancak fiyatlar birazcık yuksek ama kısa bir arama ile %5-10 luk kupon cok rahat bulursun diğer sitelerdeki fiyatlarla suan asagı yukarı aynı m2 o yuzden bende cindeki tatilin bitmesine yakın sipariş gecicem gift vs yazdırabiliyorsun meride de

SN HOCAM CEP TEL DE GETİRTİLEBİLİYORM U BENİM BİLDİĞİM BUGÜNE KADAR TELEFON PEK GETİREN DUYMADIM BEN TABLET GETRİTTİM BKAÇ TANE. AMA MOBİL FONLAR GÜMRÜKTEN GEÇEMİYOR DİYE BİLİYORUM TECRÜBENİZ VARMI
    SAYGILAR
  • 399$ diyor aliexpressteki 460$dan iyidir

bi konuşmaya çalışalım bakalım 50 kişilik stok gelir mi? :D
  • quote:

399$ diyor aliexpressteki 460$dan iyidir

bi konuşmaya çalışalım bakalım 50 kişilik stok gelir mi? :D

üstad merideki indirimle 380 usd ye geliyor ugrasma hem paypal ve iadede var
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: drfettah

quote:

alıntı yapmadan yazayım kardesim kirlilik olmasın iletişim kanada gözüküyor ancak urunler cinden geliyor meri sağlam bir firmadır istediğin sekilde ürün göndertirebilirsin canlı bölümde cevaplar hızlı ancak fiyatlar birazcık yuksek ama kısa bir arama ile %5-10 luk kupon cok rahat bulursun diğer sitelerdeki fiyatlarla suan asagı yukarı aynı m2 o yuzden bende cindeki tatilin bitmesine yakın sipariş gecicem gift vs yazdırabiliyorsun meride de

SN HOCAM CEP TEL DE GETİRTİLEBİLİYORM U BENİM BİLDİĞİM BUGÜNE KADAR TELEFON PEK GETİREN DUYMADIM BEN TABLET GETRİTTİM BKAÇ TANE. AMA MOBİL FONLAR GÜMRÜKTEN GEÇEMİYOR DİYE BİLİYORUM TECRÜBENİZ VARMI
    SAYGILAR

forumda getirenler var ustad kozmetikte gelmiyor sozde daha bugun paketim geldi paketleme ve ustunde yazana bakıyor bu iş artı normal posta kullancaksın normal postalar gumruge takılmıyor forumda bolca telefon getiren mevcut telefon olarak ilk denemem olcak ancak paypal ile alacağım için dispute vs ile iade alabiliyorsun

• %5 İndirim Kodu = weserve

http://www.merimobiles.com

400$ lık Xiaomi %5 indirim = 380$
  • gençler meriye mesaj attım tel için turkçe olur mu diye.mevcut olarak yok ama isterseniz yükleyebiliriz dediler...
  • crazy1204 -> eklendi

Mevcut liste

1. Kaanfield
    2. simaros
    3. bala5252
    4. ZAViRA
    5. kopuq61
    6. quzman
    7. mahubey
    8. mahseer898
    9. muhamnet
    10. umidigo
    11.ahmtdzdr
    12. Softwaré
    13. mc191
    14. Football Mania
    15. sassit
    16. lazloo
    17. burak__06
    18. emre0111
    19. gidakontrol
    20. _XaNDeR_
    21. doganreis
    22. asterix4848
    23. ot
    24. leom10
    25. |SteeL|
    26. eercan
    27. juseppefrknsmyr
    28. serkansenell
    29. amdfanatic
    30. dekart
    31. Shéwky
    32. EFE_57
    33. Deyneksiz
    34. kurals1z
    35. abacuklu67
    36. muratozcirpici
    37. pmdas
    38. iphonella
    39. semihh95
    40. WebMert
    41. babacaka1234512
    42. noktanınsâbiti
    43. umutkop
    44. Cneydo
    45. Palakadir
    46. NeoAyhan
    47. arctura
    48. kurals1z
    49. exhobist
    50. h!j@cker
    51. crazy1204

• quote:

Orijinalden alıntı: neoAyhan

gençler meriye mesaj attım tel için turkçe olur mu diye.mevcut olarak yok ama isterseniz yükleyebiliriz dediler...

sitesinde İngilizce ve çince diyor sadece 3. parti bir yazılımla mı halledicekler şu yarım yamalak yapanlardan olmaz inş

aslında ben 3100Mah olandan alsam süper olacak :D
  • Arkadaşlar benide ekleyebilirsiniz ancak kararsız kaldım özellik olarak oppo finder daha iyi görünüyor (ekran çözünürlüğü ve pps süper) siz ne düşünüyorsunuz ?
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.