DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar
5.707
Cevap
75
Favori
245.612
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> ===> \\\ Xiaomi Mi2 ve Mi3 4 Çekirdekli 2GB Ramli Canavar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      162 Mesaj
      01 Ekim 2012 00:59:50
      quote:

Orijinalden alıntı: gbaran86

ve sitenin orjinal resimlerinde 3 buton var altta videodakinde 4 adet var

kutuda da M12 yazıyor

ve dikkatinizi çektimi bilmem xiaomi miui işletim sistemli olucak dediğim gibi videodaki 2.3.6 idi

çin tellerindemi çakması çıkıyo hayırdır?

kocaman yazmış adam MTK657X dual core diye... Xiaomi mtk işlemci kullamıyor ki... bunun çakması, 16 ağustostan sonra piyasaya çıktı... ben o günden beri takip ediyorum çünkü...
      |
      |

• Teğmen
      162 Mesaj
      01 Ekim 2012 01:00:50
      quote:

Orijinalden alıntı: focuturk

Ses seviyesi nasıldır acaba?

test videosunun birinde ses kalitesini duymuştum... çok iyi geldi bana... artık elimize aldığımızda göreceğiz.
      |
      |

• Teğmen
      162 Mesaj
      01 Ekim 2012 01:17:26
      quote:

Orijinalden alıntı: amdfanatic

Alıntıları Göster

lenovo video'da daha hızlı görünüyor ... ben lenovo hayranı oluyorum galiba:)

xiaomi o anda güç tasarruf modunda olabilir. ya da lenovo daha önce oyunu açmış olabilir... bu durumları göz önünde bulundurarak yorum yapmak gerekiyor...

buyrun işlemcilerinin kıyaslanması... biraz amatörce bir fotoğraf oldu ama...

linke de göz atın...
      http://www.ibtimes.co.u...chmark-exynos-nvidia.htm

bence 5 inç ekran ve xiaomi hızı isteyenler oppo find 5'i beklesinler..
      özellikler.
      Snapdragon s4 quad core 1.5 ghz işlemci (xiaomi)
      2 gb ram (xiaomi)
      1080 p ekran 441 ppi pixel derinliği (benzersiz)
      16 ve 32 gb seçenekli (xiaomi)
      12 mp kamera

http://www.gsmarena.com...th_441ppi_-news-4808.php
      http://tech.go.vn/975-3...inh-5-inch-net-nhat.htm;
      < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Yüzbaşı
      687 Mesaj
      01 Ekim 2012 11:16:16 Konu Sahibi
      5inç çok büyük ya samsung s3 4.8inç bile çok büyük geliyo bana , bunlar cep telefonu değilki bunları cep telefonu kullanmak için baya geniş cepli hip hop pantolon giymen gerekli

onun için xiaomi cazip geliyo 4.3inç ile
      |
      |

Nokia 3110 -> Nokia 3310 -> Sony Ericsson T610 -> LG KF700 -> Samsung Monte -> Newman N1 -> Meizu MX 4
    • Teğmen
      231 Mesaj
      01 Ekim 2012 11:23:57
      aynen 5 inç ekmek tahtası gibi bişey, evde unutsam telefonu annem üstünde ekmek keser.
      |
      |

[color=
    • Teğmen
      162 Mesaj
      01 Ekim 2012 11:59:48
      quote:

5inç çok büyük ya samsung s3 4.8inç bile çok büyük geliyo bana , bunlar cep telefonu değilki bunları cep telefonu kullanmak için baya geniş cepli hip hop pantolon giymen gerekli

onun için xiaomi cazip geliyo 4.3inç ile

aynen bana da çok büyük geliyor... tablet alırım daha iyi... olmuşken ya tam büyük olsun (7inç) ya da ideal boyutta olsun

quote:

Orijinalden alıntı: zett89

aynen 5 inç ekmek tahtası gibi bişey, evde unutsam telefonu annem üstünde ekmek keser.

|
      |

• Binbaşı
      1027 Mesaj
      01 Ekim 2012 13:32:02
      5 inch de cok buyuk hacım ya. kadın gibi canta tasıcaz zira buna gore kot pantolon yok :D
      4.3 bile büyük sayılır tek elle kullanma acısından.
      |
      |

• Yüzbaşı
      526 Mesaj
      01 Ekim 2012 14:11:53
      quote:

Orijinalden alıntı: amdfanatic

Alıntıları Göster

lenovo video'da daha hızlı görünüyor ... ben lenovo hayranı oluyorum galiba:)

Sen kesinlikle Lenovo hayranı oldun bence Hocam (burada hocam ı herkesin kullandığı anlamda değil gerçek anlamında kullanıyorum.... :) )
      Sana bir K860 alamadan döndüm Çin'den. Hoş Mi2 da alamadım. Tam çıkacağı gün benim dönüş durumu oluştu. Zaten o cihazı almak için erken olduğunu düşünüyorum. Şu anda aldığım cihazdan (Motorola RAZR MAxx) çok memnunum. 3300 mAh pil çok cazip.

5" lik telefon bence de büyük. Yani telefon dediğin taşınabilir olmalı. 4.3" i telefon için ideal ekran büyüklüğü olarak düşünüyorum. Daha büyüğü gereksiz bence. Tablette de 7" i max ekran büyüklüğü olarak düşünüyorum.

Gerçekten bu videoda K860 önde görünüyor. Ama bazen düşünüyorum da neden hep en hızlısını istiyoruz. O videoda gördüğün 1 sn nin altındaki fark kimi neden rahatsız ediyor. Yeterince hızlı olması kafi bence. Tabi ki bu kişisel görüşümdür ve çok fazla taraftar bulmayacağına da eminim.

Selamlar hocam...
      |
      |

• Yüzbaşı
      687 Mesaj
      01 Ekim 2012 14:38:12 Konu Sahibi
      bencede hele bir satışlar yapılsın 10larca inceleme videoları birebir antutu benchmark sonuçlarını görelim

gerçek mi2 nin İphone 5 Samsung s3 karşılaştırmasına bir bakalım

Antutu Test Sonuçları
      antutu sitesinde Samsung s3 Benchmark Score:12060 ve 1.sırada
      burada paylaşılan bir Mi2 Antutu sonucu var ilk sayfada -> 14085

hele şunu bir gözümüzle görelim Antutu Sayfasına alsın
      Acele edipte sadece resimlerde görülen Çakma videolar yada özel hazılanmış 3d videolarada atlamayalım

ekim itibariyle tel çıkıyor şuanda testerler ve fanlarına cihaz satılmış durumda 1 ay bekliyelim bi düşsün netlere
      küfür edenlere şükür edenlere bir bakalım ;)

ben kutusuna dandik dedim ama paylaştığım youtube videosunda dandik görünüyodu ama antutu da bir yazı var paket ile ilgili

Xiaomi Kutusu tam 180Kg ağırlığa dayanıklıymış

Xiaomi Phone 2 may debut on August 16th, packaging will withstand 180kg of weight
      |
      |

Nokia 3110 -> Nokia 3310 -> Sony Ericsson T610 -> LG KF700 -> Samsung Monte -> Newman N1 -> Meizu MX 4
    • 01 Ekim 2012 15:40:36
      elemanların resmi baya komik olmuş :)

kutuyu sevdim, sade :)
      |
      |

"Şampiyon olmak mümkün, FENERBAHÇE olmak imkansız."

[ Murat ] [ Sevgiliye Güzel Sözler ]
    • Teğmen
      238 Mesaj
      01 Ekim 2012 15:48:51
      quote:

Alıntıları Göster

300 dolar üstü PAYPAL ödemesi yapılabilen resmi sitelere yönelmek olabilir. Buyincoins vs gibi sitelerde satış vardı PAypalda limit hiç duymamıştım gerçi 300 dolarlık hiç de sipariş vermemiştim

• Yüzbaşı
      687 Mesaj
      01 Ekim 2012 16:22:31 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: erchyn

Alıntıları Göster

300 dolar üstü PAYPAL ödemesi yapılabilen resmi sitelere yönelmek olabilir. Buyincoins vs gibi sitelerde satış vardı PAypalda limit hiç duymamıştım gerçi 300 dolarlık hiç de sipariş vermemiştim

Bu şekilde limit dolandırıcılığın önlenmesi için diyor mantıklıda çoğu sattığı şey 300$ üstü

Buyincoins -> sadece 24 telefon var ve ne zopo ne xiaomi nede burda tartışılan diğer telleri gördüm!

Xiaomi M1 bile hızlı görünüyor ben Mi-two nun yawaş olacağına pek inanmıyorum miui temalarıda hoşuma gitti :) (Laaa üzerinden araba geçirdiler ya :D)

http://www.youtube.com/watch?v=LOm-gJaDHmc
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      01 Ekim 2012 20:34:55
      büyük ekran isteyenler için lenovo ve oppo suan daha iyisi yada dengi s3 tür diye düşünüyorum.
      ama m2 ekran boyutu ve kibarlığı ile bence daha ideal ben gözü kararttım arkdaslar cıksın alıcam
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 1 saat 15 dakika kadarı kaldı.
      01 Ekim 2012 23:45:05
      Çin ürünlerini takip edenler biliyor mu?

Cihaz çıktı mı? birisi sorun yok getirebilirim diyor ve 320 dolar 1,5 yıllık GOOGLE NEXUS dan bile ucuz. Ayrıca İNGİLİZCE dil bile olsa alınabilr cihaz .
    • Yüzbaşı
      337 Mesaj
      01 Ekim 2012 23:54:59
      quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Çin ürünlerini takip edenler biliyor mu?

Cihaz çıktı mı? birisi sorun yok getirebilirim diyor ve 320 dolar 1,5 yıllık GOOGLE NEXUS dan bile ucuz. Ayrıca İNGİLİZCE dil bile olsa alınabilr cihaz .

Çıktı mı bilmiyorum ama eğer çıkmışsa elinde fırsat varken kesinlikle getirt derim ben.

• Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 1 saat 15 dakika kadarı kaldı.
      02 Ekim 2012 00:11:51
      quote:

Orijinalden alıntı: shakaci_yunus

Alıntıları Göster

Çıktı mı bilmiyorum ama eğer çıkmışsa elinde fırsat varken kesinlikle getirt derim ben.

Başlığı yeni gördm , ben EKİM 25 inden sonra biliyorum. İP5 için 1.300TL deniliyor. S3 den çok iyi bir cihaz. Herkes genelde " DİL " probleminde neler olacak diye bekliyor , şuanda elden aldırma şansı doğdu gibi ben kesinlikle DONANIM için düşünüyorum.
    • Yüzbaşı
      337 Mesaj
      02 Ekim 2012 00:19:28
      quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

Alıntıları Göster

Başlığı yeni gördm , ben EKİM 25 inden sonra biliyorum. İP5 için 1.300TL deniliyor. S3 den çok iyi bir cihaz. Herkes genelde " DİL " probleminde neler olacak diye bekliyor , şuanda elden aldırma şansı doğdu gibi ben kesinlikle DONANIM için düşünüyorum.

Yaklaşık düz hesap 600 TL'ye gelmiş olucak telefon.Piyasada bu fiyata saçma sapan özellikli telefonlar satılıyor.Benim imkanım olsa bi dakika durmam.Dil problemi her türlü çözülebilecek bişey,sonuçta android bi cihazdan bahsediyoruz.
      Bu tür f/p cihazlarını gördükçe ülkemizde bazılarının ne paralar kaldırdığını görüp lanet ediyorum.
      |
      |

• 02 Ekim 2012 07:56:37
      Dil problemi en son düşünülmsi gereken sorun. Ben alsam bir iki haftaya kendim çevirebilirim çok zor birsey değil.
      |
      |

• Yüzbaşı
      687 Mesaj
      02 Ekim 2012 09:56:36 Konu Sahibi
      arkadaşlar 600Tlde değilim 750TL ye kadar da tamamım ben

bizim burdaki amacımız daha çok konuyu açan ve şuanda büyük ihtimal banlı olan ulaşamadığımız konu sahibinin başlatmış olduğu ortak platformda teli anlaşıp bir yerden almak böylelikle ürünle ilgili pazarlık imkanımız olucak 2tane almak var 60 tane almak var o hesap
      Ücretsiz kargo ve bu işin ehli ürünleri gümrüğe takılmadan gönderen bir çin sitesi buldum takipteyim ürünün çıkışını bekliyorum sonra adamlarla konuşucam yada yardımlı bir şekilde konuşucaz ve çinli çekik kardeşlerim biz bu kadar alcaz bize bir indirim kuponu oluştur alıverelim yapıcaz

bu arada sayımız artsada biz 45 te kaldık

Genel Liste bu şekildedir Çin sitesinden alma yoluyla Tamam olan ve büyük ihtimalle cihazın fiyatı 400-500$ arası olacak bu cihaz için pazarlık yapıcaz aşağıdaki listede bu fiyatlara ve bu şekilde almak istemeyenler adının çıkarılması için almak isteyenler almak için PM atsınlar ona göre listeyi düzenliyelim biz yapmazsak kimsenin yapacağı yok arkadaşlar

Üyeler

ARKADAŞLAR LİSTEYE EKLENMEK YADA LİSTEDEN ÇIKARTILMAK İÇİN LÜTFEN PM YOLUYLA BANA ULAŞIN

1. Kaanfield -> Kurucu arkadaş şuanda iletişime geçemiyoruz geçebilen varsa bilgi versin
      2. simaros
      3. bala5252
      4. ZAViRA
      5. kopuq61
      6. quzman
      7. mahubey
      8. mahseer898
      9. muhamnet
      10. umidigo
      11.ahmtdzdr
      12. Softwaré
      13. mc191
      14. Football Mania
      15. sassit
      16. lazloo
      17. chemxxx
      18. emre0111
      19. gidakontrol
      20. _XaNDeR_
      21. doganreis
      22. asterix4848
      23. ot
      24. leom10
      25. |SteeL|
      26. eercan
      27. juseppefrknsmyr
      28. serkansenell
      29. amdfanatic
      30. dekart
      31. Shéwky
      32. EFE_57
      33. Deyneksiz
      34. kurals1z
      35. abacuklu67
      36. muratozcirpici
      37. pmdas
      38. iphonella
      39. semihh95
      40. WebMert
      41. babacaka1234512
      42. noktanınsâbiti
      43. umutkop
      44. Cneydo
      45. Palakadir
      46. NeoAyhan
      47. arctura

• Binbaşı
      1027 Mesaj
      02 Ekim 2012 13:15:07
      ekle hocam listeye :D
      ayrıca MoreLocale2 su programla dili turkceye cevirebiliyorsunuz.app uygulamasıdır.
      telde orjinal olarak çin ve ingilizce bulunuyor.menuyu arayüzü her seyı turkceye cevirebiliyor nerdeyse.

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.