Şimdi Ara

xiaomi mi wifi pro router arayüz sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
31.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    xiaomi mi wifi pro router arayüz sorunu

http://c.mi.com/thread-311165-1-0.html

xiaomi mi wifi pro aldım evdeki wifi sinyalimi güçlendirmek için fakat kurulumunu yapamadım.
    İçinden ingilizce kullanım kılavuzu çıkmıyor, aslında gerekte yok yapılması gereken tek şey; qr koddaki yazılımı telefona yüklemek ve asıl bağlanması gereken wi-fi ağının adını ve şifresini router a girmek.
    Fakat qr kodu okutup ''mi home'' adlı aplikasyonu yüklüyorum, o aplikasyon benim router ı görmüyor.
    Kendi telefonum android, kardeşimin iphone uylada denedim ve başka androidlede denedim, aplikasyon tarama yapıyo cihazı görmüyor.
    Cihazda herhangibir tuş yok, fişe takıyorsun sonra sarı ışık yanıp sönüyor sürekli.
    Birde reset yeri var iğne sokmalık.Resette attım, 3saniye sarı ışık yanık duruyor resetten sonra yine yanıp sönmeye devam ediyor.
    Cihazı elektriğe taktığımda ağı görüyorum wi-fi açınca şifresiz vs gözüküyor ve direk bağlanıyorum ama ayar yapamıyorum.
    Sorun nedir sizce? Bu router ın default ip adresini bulamadım, (bir tane buldum ondada sayfa görüntülenemiyor diyor.)
    Nasıl ayarlayabilirim yardımcı olabilecek biri varmıdır acaba?

Düzeltme :Sorunu çözdüm. ''mi home'' aplikasyonununun ayarlarında konumu ''mainland china'' ile değiştirdikten sonra cihazı gördü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 30 Aralık 2017; 22:31:10 >

• arkadaşım s.a nasıl yaptın banada anlatırmısın bende beceremedim dedğin gibi konumu değştirip arattım ama bulmadı
  • Bankada yardım görmüyor meret mi homeu

china yaptım ne fayda bir el atın arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabanoz

Bankada yardım görmüyor meret mi homeu

china yaptım ne fayda bir el atın arkadaşlar
    başka telefonla main china seçip denedim çalıştı.

• Mi Home uygulamasının genel sorunudur bu. Wifi router için ülke ayarlarından China yapmak gerek.
    Mesela Xiaomi akıllı ayakkabıyı görmesi için de ülke olarak ABD seçmek gerekiyor.
    İnternette hangi cihazı için hangi ülke ve dil ayarlarının yapılması gerektiğiyle ilgili bilgiler var.
  • Telefon da mı home kurarken herşeye evet dedim o zaman gördü ve çalıştı

Herşey ulaşım izni verdik fakat korkuyorum neyse calisdirdik

• Merhaba Arkadaşlar,
    aynı sorundan muzdarip oldum ve burayı buldum.
    Ben MI ürünleri kullanan biriyim (mi 6 telefon,mi band vb.) ancak şimdiye kadar bu kadar eziyet çektiğimi hatırlamam.
    bu mi home uygulaması kadar saçma birşey yok.Ayrıca tanıtma işlemini mi6 telefonumdan yapamadım başka bir androit cihazda yapabildim...Evet denilenler doğru kesinlikle ''mainland china'' yapmanız gerekli.Ancak bu tarhtdeki mi home sürümünde bu seneği girince size hesap bölümünde 'telefon' vb. soruyor.onun için ÇİN hesap girerken önce 'other' seçip hesap açın.Daha sonra burdan tekrar hesaba gelip ordaki bölümden ''mainland china'' geçin.yeniden sizden hesap açmanızı isteyecek.işte burda size tekrar hesap açımında ID vb. soracak ve giriş yapmanızı sağlayacak.Bu yeni girişten de ve CİN bölgesine geçişten sonra ancak sizin mi wifi pro'nuzu görecek.
    ÇOK SAÇMA ve MEŞAKATLİ bir durum.tam bir saçmalık.
    Gelelim ürüne ürün gerçekden harika tek kelimeyle verilen parayı hak ediyor.
    ah birde bu uraşı olmasa...
    kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi milleniumprince -- 24 Aralık 2018; 8:33:11 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.