Şimdi Ara

Xiaomi Mi TV Stick yenileniyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Gayet güzel bir ürün film müzik vs tüketir sorun da yaşamazsınız onlarca uygulama yükleyip kaldırmamazlık etmediğiniz sürece sorun yaşatmaz

• güzel cihaz be

• Bu sefer 4k geliyormuş :D Vallaha bak!

• ben de 2012 smart tv kullanıyorum kesinlikle smart tv bunlardan daha iyi oturup ergen çocuk gibi araba yarışı oynayacak değilim. bana tvde işe yarar özellikler lazım o yüzden elinde sek 1000 sek 2000 olan varsa alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel modeli 6 aydan uzun süredir kullanıyorum ve bazı kullanıcıların yaşadığı donma ve benzeri sorunları bir kere bile yaşamadım. Bazen memnun olmayanlarla aynı cihazı kullanıp kullanmadığımdan emin olamıyorum.

Yaşadığım tek sorun, o da herkesin malumu olan otomatik saat ve tarih güncelleme meselesi. Onu da 6 ayda 2 kere yaşadım. Bu kesinlikle çözülmesi gereken bir sorun ama donma yaşayanlar, cihazı çok kötü olarak nitelendirenler cihazla ne yapıyorlar gerçekten çok merak ediyorum.

• Stick versiyonunu kesinlikle almayın , alacaksınız 4K BOX olanından alın. Stick versiyonu aldım bin pişman oldu. Donma,kendiliğinden kapanma ve genel herkeste olan bağlı internet yok sorunu yüzünüden cihazı kullanamıyorum.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.