Şimdi Ara

Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU ** (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
13
Favori
23.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun, widevine l1 sertifikası var mı? Ona bakabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fukarakoala kullanıcısına yanıt
    Bugun yeni urunlerin lansmanj vardi. Aldigim bilgiye gore 2 hafta icinde klavye ve kalem gelecek ancak fiyat bilgisi yok :(

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Qbert1903 kullanıcısına yanıt

En geç Kasım başı diyordunuz ona da mı yetişmiyor?

• BohemianRhapsody kullanıcısına yanıt
    Kasim basi yada ilk haftasi gelecek denildi. Bugunki lansmandan sonra bence gelmesi kesinlesti. Ama 100 dolar kalem diyorlar, klavye ne kadar olur bilemem.

Acikcasi gelse bile o fiyatlara alir miyiz bilemem :)

Ülkede Mi bile lüks oldu

Logitech km380 klavye logitecg pebble mouse aldım excel kullanımı icin cokda basarılı oldular. Halen başarılı bir kılıf bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fukarakoala -- 27 Ekim 2021; 22:0:49 >

100 dolar olursa gerçekten çok pahalı olur. Fiyat performansın bir anlamı kalmıyor öyle. Ben daha açmadım paketi ama umarım" kalemli tablet" uygun fiyata çıkarsa kazık yemez sadece tablet alanlar.

çin veya avrupada kalemiyle beraber satış olduğunj gördünüz mü? kalemi ayrı satabilirler fiyattan ötürü

Zaten klavyeli kilif cok basarili degil gibi. Ipad kiliflari gibi yapismiyor tablete. Hemen cikiyor yerinden. Videolarda hic iyi bahsedilmiyor.

Muadili cikar belki. Bende logitech k400 var, en kotu onunla kullanirim. Max kasim 15 e kadar bekliycem ben.

• uraltay85 U kullanıcısına yanıt

Bakmadım onlara, dediğiniz mantıklı kalem pahalı olduğu için beraber paket yoktur sanırım.

bugun km 380 ve km400 arasında kaldım mouse kısmı excelde lazım tezde verileri girerken ve usb-c girişinden cogaltıcı bulamadıgım için km380 daha iyi gibi geldi

Amazonda bir tane kılıf var aramaya pad 5 yazarsanız çıkıyor. 120 lira civarı fiyatı var. Güzel gözüküyor. Alınabilir belki. Ben zaten klavye heveslisi değilim. Masaüstü PC işimi görüyor o tip konularda. Ama kalem tabletler için olmazsa olmaz gibi oldu.

• fukarakoala kullanıcısına yanıt
    Benim klavye cok eski, 5 sene olmustur belki alali :) ama hala beton gibi. Hizli yazmada cok basarili diyemem ama telefon ve televizyon icin cok cok ideal.

• Oğlumun Ipad7'si var, Oynadığı oyun için biraz daha iyi birşey almak istiyorum.

Normalde Hanım ile Ben tepeden Tırnağa Mi kullanıyoruz ama Çocuğa alıştıramadım :)

Değiştirmeye değer mi? Açıkcası Ipad7'nin ne numarası olduğunu da pek bilmiyorum ama Pad 5'deki SD 860 işlemcinin iyi olduğunu biliyorum :)

Bunu ben de merak ediyorum. Miui sitesinde bu sertifika ile ilgili sıkıntıdan bahseden biri vardı. Bazen sorun oluyor demişti. Yeniden başlatmak ve uygulamaya yeniden giriş yapmak lazım gibi şeyler diyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasakbölge -- 29 Ekim 2021; 1:9:21 >
  • samsung s7 fe lte sitesinde 4500 üstelik klavye veya sd kart hediyeli bir de 1 saatlik 400tl indirim kuponu veriyor. şu şaomi türkiye ise isim yaptı diye değerinden daha pahalıya satma derdinde tüm ürünlerini...

• Evofone sitesinde tabletin başlığına "8/256" ibaresi koymuş ancak açıklama kısmında hala 6 gb yazıyor.

sizce neden böyle bir düzenleme yapmışlar? 6/256 yazıyordu normalde.

Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU **
    Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU **https://www.evofone.com/
    Xiaomi Pad 5 White (Xiaomi Türkiye Garantili) TABLET XIAOMI PAD 5
    https://www.evofone.com/xiaomi-pad-5-white-xiaomi-turkiye-garantili

Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU **

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.