Şimdi Ara

Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU ** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
13
Favori
23.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet, Avrupa'da 99 euro yazmışlar. Aliexpress'de ucuz gözüküyor ama Türkiye fiyatını görmeden bir kalem için yurtdışı alışverişiyle uğraşılmaz bana göre. Umarım bize yerel uygun bir fiyat çekerler.

• Bu ay sonu yada en gec kasim ayı basinda gelecekmis kalem ve kılıf.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Qbert1903 kullanıcısına yanıt

İyi, benim iade süresine yetişiyor gibi, açmadan durmak zor ama yokmuş gibi davranacağız.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BohemianRhapsody -- 24 Ekim 2021; 14:34:6 >
  • BohemianRhapsody kullanıcısına yanıt

tab s7 neden tercih etmediniz acaba merak ettim. tab s7 alasım varda

• 2 bin lira gibi bi farktan olabilir mi :)

• Fiyattan dolayı, benzer özelliklere yüzde 50 fark vermek gereksiz geldi. Birde pad 5 yeni çıktı.

• Tablette gps yok galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon 3865 TL den satışa sundu. Teknosa mediamarkt falan da satisa cikartirsa fiyat bi tik daha asagi cekilir mi acaba ?

• Qbert1903 kullanıcısına yanıt
    önceden avrupa fiyatı neyse onun en çok 10 katı olarak bize gelirdi xiaomi cihazları. tabletin hakkı en çok 3000 3500dü fakat samsung gibi rekabetçi fiyattan cihaz getirmek yerine şaomi bey sazan.avi nda. avrupa fiyatları vergi eklenmiş halidir. sade vatandaş bile turist olarak gitse %11 gibi taxfreeli alacak keza bayi vs daha ucuza geldiği aşikar

• yavuzazgin kullanıcısına yanıt

Buna çok şaşırdım araştırdım sanırım yok gibi eğer öyleyse çok büyük bir eksiklik bana göre.. Araçta da kullanmayı düşünüyorum çünkü uzun yolda tv izlemek gibi navigasyonundan da faydalanmayı düşünüyordum aynı zamanda.. Tab S6 da bile var GPS mesela 2700 TL gibi fiyatlara satılıyorken üstelik..

Bu arada şu an Trendyolda Gri renk 3829 TL den satışa devam ediyor.

• Arkadaşlar s7 fe ile bunun arasında kaldım. Fe yi inceleme fırsatı buldum vatanda. Ekran büyüklüğü vs cidden çok hoşuma gitti üstelik kalemde dahil. Ama xiaominin bu alet özellikler bakımından onun bayağı üzerinde kaliyor. Ne düşünüyorsunuz bu konuda ?
    İncelemeler de de çok beğendim ayrıca..

• Ikilem içinde kaldım. Bu tablette office programları kullanabilir miyim

• ocean92 O kullanıcısına yanıt

FE'nin ekran yenileme 60 hz

xiaomi 120 hz (+)

FE'nin kapasite 64gb 4gb ram (microsdkart imkanı var)

xiaomi 256gb 6gb ram (+)

FE'nin ekranı 12,4inch (+)

xiaomi 11inch

FE aluminyum kasa (+)

xiaomi plastik kasa

FE iki (stereo) hoparlör

xiaomi dört hoparlör (+)

FE kalem dahil (+)

xiaomi kalem ekstra

daha büyük ekranım olsun kalem de fiyata dahil olsun diyenler FE'yi alabilir.. HB sitesinde o da 4bin lira şu an..

• antique kullanıcısına yanıt

Ayrıntılı cevabınız için teşekkür ederim. Özellikler söz konusu olduğunda pad 5 e biraz daha yakınım şu an acikcasi. Kalem de dahil olsaymis süper olacakmış :)

• Teoh on Techyoutube
    Xiaomi Smart Pen vs Samsung S Pen. 11-inch 120Hz LCD vs 12.4-inch 60Hz LCD. Other drawing tablet reviews: https://www.parkablogs.com/tags/drawing-tablet-reviews TIME STAMPS: 00:00 - Intro 00:54 - Extra Samsung features 03:45 - Pricing 06:04 - Pens 09:32 - Line quality test 15:09 - Drawing experience 21:45 - Conclusion
    https://www.youtube.com/watch?t=365&v=nq7n6cpeqDY&feature=youtu.be

buradaki eleman iki tableti de karşılaştırıyor ve finalde "teknik özelliklerinden dolayı xiaomi'yi seçerdim" diyor..

bir de iki tabletin de kalem performansını merak edenler izlesin detaylı kalem kullanımı sözkonusu  

• İnceleme çok güzel olmuş. fe'de hz kaynaklı sanıyorum bir latency söz konusu. ah bir de kalemi verse şu fiyata xiaomi :) şu ekran büyüklüğü muhabbeti tek kafamı karıştıran şey, herkes orada bir karıştırıyor :)

yoksa donanım, ekran vs hepsi pad 5 al diye bağırıyor. çok ta geciktirmemek lazım sanıyorum. Kur farkı fiyat yansıması yakındır bu cihazlara, kaldı ki samsung hemen yansıttı lte versiyona..

• kullanan arkadaşlar şarjı nasıl gidiyor video izlerken acaba?

• ocean92 O kullanıcısına yanıt

ekran boyutunu tablet ile laptopta farklı değerlendirmek lazım.. mesela tableti elimizde tutuyoruz sağa sola taşıyoruz ve 11inch bana göre oldukça yeterli bir boyut.. bu ölçünün üzerine çıktıkça elde tutması da zorlaşıyor taşıması da zorlaşıyor.. hatta evden çıkarmaya bile üşenir insan.. bence şu an xiaomi teknik özellikleriyle ve ekran boyutuyla en mantıklı seçenek.. kalemi ekstra satmaları sayesinde tabletin kendisini daha ucuza alabiliyoruz.. kalem olmadan yaşayamam diyenler de gitsin kendisi alsın işte nedir yani  

• Merhabalar geçen hafta satın aldıgım tablet ile mutlu ve mesut kullanıyorum ama uygun klavye gelmesi şart oda belirsiz demişlerdi satın alırken.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.