Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: D_I_C

açıklamada silikon diyor yani yumuşak kılıf sanmıştım ben o yüzden almadım, sert silikon yani rubber gibi mi malzeme

Evet ruber gibi sert kılıf. Ekran koruyucu olarak N11 de zore marka nano ekran koruyucu var. Kargo ücreti ile 25 tl'yi buluyor. Ben ucuzun' dan aldım pişman oldum. Bilsem zore marka alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • D_I_C kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadar 4-5 cihaza bundan uyguladım. hiç bir çizik yada leke oluşmadı şimdiye kadar , tabii videolarda yaptıkları gibi tornavida yada anahtar ile üzerinde deneme yapmadım. Ama bence cam yada nano diye satılan ekran filmlerinden çok daha iyi.
    cihazın arka tarafına da uyguladım. artık kılıf olmadan bile kullanmayı düşünüyorum. söyledikleri gibi parmak izi bile kalmıyor cihazda.
  • Öncelikle bu konuyu keşfettiğimde daha üçüncü sayfada idi yaklaşık üç dört gün içinde yedi sayfaya ulaşmış olması cihazın kullanımının artıyor olması anlamına geliyorki bu sevindirici.
    Cihaz hakkında söyleyecek çok bir şey yok umduğumdan fazlasını buldum. Kamerasını pek deneyemedim muhtemelen hafta sonu denerim. Şu an için çok birşey diyemiyorum. 7.1.. NMF26X 7.1 Nougat oluyor herhalde. Birde inşallah 8 güncellemesini alır.

Bu arada unutmadan forumdaki tüm dostlara nice mutlu yıllar diliyorum.
  • Erdalx47 E kullanıcısına yanıt
    zore koruyucusunu aldım sonra söküp attım, alt tuşların hassasiyetini çok etkiliyordu

• erdembayramdereli E kullanıcısına yanıt
    denemekte fayda var o zaman...

Kesinlikle deneyin, şimdiye kadar Huawei P10 Plus , Huawei P9 lite 2017 , Xiaomi Redmi Note 4x ve Xiaomi Redmi Note 4 e uyguladım. Hiç bir sıkıntı olmadı.

Hepsiburada da indirimde kaçırmayın

6 ay ömrü oluyor yanılmıyorsam, fakat ömrünü tamamladığını nerden anlayacağız sonuçta görünmez, somut birşey değil,+parmak izi yani home tuşuna da sürsek sıkıntı yaratır mı?

• Merhaba Mi5 pro dan Mi note 3 e geçmeyi düşünüyorum tavsiye edermisiniz?

• aateshh A kullanıcısına yanıt
    beklentilerin nedir bilmem ama kesinlike mi5 pro ya göre üstün bir cihaz..

Siyah seramik Mi5 çok memnunum 128 hafıza çok iyi. Eğer alırsam 64 gb olacak o eksi tarafı ama daha büyük ekran istediğim içim note 3 ü düşünüyorum.

Ömrü 1 yıl diyorlar ama bende 6 ayda bir tekrarlarım diye düşünüyorum. Parmak izi okuyucuya hiç bir zararı yok. Hatta ben cihazın arka tarafına da uyguladım.
    Oturdu oturmadı , hava kaldı v.b. sorunlar yok. görüntü de gerçekten çok daha net oluyor. Seramik kaplama diyorlar buna. Spigen Nano Likit
    https://www.spigen.com.tr/urun/ekran-koruyucu-spigen-glas-tr-nano-liquid
    http://www.hepsiburada.com/spigen-tum-cihazlarla-uyumlu-nano-liquid-sivi-ekran-koruyucu-seramik-kaplama-000gl21813-p-HBV000008HQ0T

Nerede geciyor. Parmakizinin altinda yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafa99999 M kullanıcısına yanıt
    Ayarlar - Kilit Ekranı & parola
    Spigen nano'yu uygulaması kolay mı hocam? Tek başıma düzgün şekilde yapabilir miyim?

• blnmynx B kullanıcısına yanıt
    Çok kolay , yapabilirsin. Youtube da videolar mevcut hem uygulama hemde test
    face id yi soruyorsan 9.1.4 sürümünde yok 9.1.3 de mevcut

• Erdalx47 E kullanıcısına yanıt
    siparişi geçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: alperuygun26

quote:

Orijinalden alıntı: Erdalx47

quote:

Orijinalden alıntı: alperuygun26

Kamerası Dxomark'a göre mi6'dan iyi gözüküyor.mi6yı 1 ay önce yurtdışından aldım ancak gönlümde mi note 3 var.İşlemci önemli değil kamerası mi6dan güzel mi? Mi6'dan mi note3e geçilir mi? Cihaz global romla mı geliyor?

Global stabil rom var.

Miui 9la birlikte kulaklık ses sorunu başladı hocam.Bu sorun mi note3te var mı?

Bende var o sorun. Kulaklık sesi inanılmaz az.

Bir üst sürümünde nasıl eklenmez hayret

yabancı forumlarda da çoğu şikayetçi bu durumdan , sonraki sürümde eklenecektir herhalde.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.