Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimkinde de aynı durum söz konusudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D_I_C

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

bi kontrol edermesin sendeki sürümde yüz tanıma kısmı var mı?

Hangi sürüm?
  • Az önce idealsecim adlı satıcıdan aldım gittigidiyor’dan. Umarım sorun çıkmaz. Daha önce bu satıcıdan alan var mı? Delta servis garantiliymiş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blnmynx B kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, bildiğim sağlam firmadır idealseçim...biraz çoğalalım da konu renklensin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D_I_C -- 29 Aralık 2017; 16:11:16 >
  • xxSpecter kullanıcısına yanıt

• Bildirim konusunda sıkıntı yaşıyor musunuz arkadaşlar? Facebook whatsapp mail vs..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Partir kullanıcısına yanıt
    şimdiye kadar olmadı

• Mavi renk ile aranıza katıldım şimdilik ilk yorumum, cihaz akıyor gidiyor, renk tonu muhteşem ayarlanmış kameralar beklentimin üzerinde çalışıyor. Stereo hoparlörler mi6dan güçlü hale getirilmiş ve şarj bitmiyor

• Mixmaster kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun, bataryayı 3-5 şarjdan sonra gör

• mi6 ile arasındaki fiyat farkı çok az,bunu alacağıma mi6 alırım diyenler çok olacaktır.
  • mabovski kullanıcısına yanıt
    Bende iki cihaz arasında kaldım, snapdragon 835 ile 660 arasında günlük kullanımda bir fark yok 660 güç yönetimi konusunda bence çok başarılı olmuş bataryayı kullanmayan bir işlemci, mi6'dan fazlası olarak ekran boyutu orta kasanın 7000 serisi alüminyum kullanılmış olması kamerada geliştirmeye sahip olması bence tercih edecek arkadaşlara güzel bir cevap olur

• D_I_C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Yarın elimde olur herhalde.

• Face id var. Mi bu cihazda. Bulamadim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafa99999

Face id var. Mi bu cihazda. Bulamadim ben

9.1.3 sürümünde var. Fakat son sürüm 9.1.4 sürümünde yok.

• Arkadaşlar benim telefonda kulaklık sesi çok az sebebi ne olabilir? 9.1.4.0 global kararlıdaydım. Kulaklıktan olsa redmi note 3 pro da kulaklık çok iyi ses veriyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Arkadaşlar benim telefonda kulaklık sesi çok az sebebi ne olabilir? 9.1.4.0 global kararlıdaydım. Kulaklıktan olsa redmi note 3 pro da kulaklık çok iyi ses veriyor..

Bende sony nin kulak üstü kulaklığı ile orta seviyede ses veriyor. Fakat xiaomi'nin yan sanayi piston kulaklığı çok yüksek ses veriyor.

• Kamerası Dxomark'a göre mi6'dan iyi gözüküyor.mi6yı 1 ay önce yurtdışından aldım ancak gönlümde mi note 3 var.İşlemci önemli değil kamerası mi6dan güzel mi? Mi6'dan mi note3e geçilir mi? Cihaz global romla mı geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperuygun26 -- 30 Aralık 2017; 17:44:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperuygun26

Kamerası Dxomark'a göre mi6'dan iyi gözüküyor.mi6yı 1 ay önce yurtdışından aldım ancak gönlümde mi note 3 var.İşlemci önemli değil kamerası mi6dan güzel mi? Mi6'dan mi note3e geçilir mi? Cihaz global romla mı geliyor?

China rom la geliyor ve kamerası mi 6'ya göre çok çok daha iyi hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

quote:

Kamerası Dxomark'a göre mi6'dan iyi gözüküyor.mi6yı 1 ay önce yurtdışından aldım ancak gönlümde mi note 3 var.İşlemci önemli değil kamerası mi6dan güzel mi? Mi6'dan mi note3e geçilir mi? Cihaz global romla mı geliyor?

China rom la geliyor ve kamerası mi 6'ya göre çok çok daha iyi hocam.

Mi6'dan geçmeye değer mi hocam?

• quote:

Global stabil rom var.
    Ön kamera m6 da 8mp, mı note 3' te 16 mp. Başka fark varmı bilmem. Kamera için değil fakat ekran boyutu ve ağırlık için geçilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdalx47 -- 30 Aralık 2017; 19:22:23 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.