Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    1549 TL hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • desert@eagle kullanıcısına yanıt
    hocam resmi kaldırım sonra IMEI sıkıntısı yaşamayın
  • Bende dün aldım migrostan,iki seçenek vardı delta ve ritzy ben delta olanı aldım.Ekran Jdi,sürüm 9.1.3.0.

Gözüme çarpan sorun bir şey okurken saliselik izler kalıyor sayfayi aşağı doğru kaydirirken.Benim için nefis bir telefon uzun süre kullanırım.

Bu arada kutunun icinden bir kablo çıktı arka sayfadaki audio bilmemnesi yazan resimdeki gibi o ne işe yariyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi puertas -- 18 Şubat 2018; 22:54:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desert@eagle

Note3 hocam başka resim eklerim

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Ayarlardan pil kullanımına girip bakarmısınız, 3500- 4000 mi, hangisi yazıyor.?

• bendeki mi note 3'ü sıfırladım buna rağmen bugün herhalde 15 ker ekapadı kendini. bunun üzerine tüketici kanununu okudum, alo tüketici hattını aradım ve konuyu biraz araştırdım. ekşi sözlük'te başına benzer bir iş gelip bu mevzuda bir çok kişiyi yönlendiren bir kişinin de konudaki yazılarını okudum.

-satıcının "sim kart takmayın cayma hakkı gider biter" dediği mevzu külliyen yanlış (veya yalan).

-yeni kanuna göre "cihaz 3 kere aynı arızadan, toplamda 5 kere giderse değişim" falan dilan da yok.

1 yıl süresince kullanıcı hatası dışında arıza gösteren her ürün ayıplı.

-kullanıcı ayıplı ürün durumunda sözleşmeden cayma (para iadesi), değişim veya onarım talep edebiliyor (veya bedel kadar indirim). ürün artık satılmıyorsa misli ürün (eski ürünün güncel versiyonu gibi anladım) veriliyor.

tüketici danışma hattında verilen bilgiyle sözlükteki aynı.

yarın gidiyorum, dilekçe atıyorum adamlara, ürünü göndermeden. "böyle böyle bu ürünü aldım, sipariş no şu, fatura şu, bu ürün kapanıyor. ürünün yenisinin gönderilmesini talep ediyorum" şeklinde.

10 iş günü içinde (cumartesiler dahil) yanıt verirlerse yeni ürünü alıp bu kapanan ayıplı mi note 3'ü ödemeli kargoyla gönderiyorum kendilerine.

göndermezlerse ne yazık ki hakem heyetine başvurup paramı derhal iade istiyorum. ki yine gidip mi note 3 alacağım çok memnunum telefondan bu arıza olmasa.

ben bu kadardır forumu takip ediyordum daha bir kişi okumadım böyle bir sorunla karşılaşan, bu da benim kısmetim oldu.

benzer tecrübesi olan varsa önerilere açığım.

• balcis kullanıcısına yanıt
    Hocam çok geçmiş olsun inşallah halledersiniz. Bu arada bende migrostan aldım daha 2 gün oldu nasıl 4000 mah. çıktı ya :) telefonda beni karışıklığa düşüren tek nokta bildirim olayı problemli gibi geri kalan yönü muhteşem. Hatta bugün 1600 e satabilirsiniz bile isteyenler oldu ama teknoloji işi şans birazda belki alacağım telefon problemli olabilecek düşüncesi ile vazgeçtim :)

Eşit: yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mf.kaya -- 18 Şubat 2018; 23:27:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: puertas

Bende dün aldım migrostan,iki seçenek vardı delta ve ritzy ben delta olanı aldım.Ekran Jdi,sürüm 9.1.3.0.

Gözüme çarpan sorun bir şey okurken saliselik izler kalıyor sayfayi aşağı doğru kaydirirken.Benim için nefis bir telefon uzun süre kullanırım.

Bu arada kutunun icinden bir kablo çıktı arka sayfadaki audio bilmemnesi yazan resimdeki gibi o ne işe yariyor

Kulaklık girişi olmadığı için diğer kulaklıkları çevirmek için kullanılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan-1907

Herhangi bir yerinde en ufak bir boşluk yok

Kime sorduysam normal dedi anlamıyorum 1mm bile boşluk yoksa benim cihazda niye var onu çözemedim..

• Tesadufen note2 yi gordum.tam benim telefonum.oled ekran.

Hepsiburadda axess 100 chip veriyor ama 1600tl.gg de 1524 tl

• quote:

Orijinalden alıntı: efe80

Allah başka dert vermesin :))

Amin :)) Siz başka bir açıdan bakmışsınız olaya.. :) O kadar para verdikten sonra ufak detaylar mide bulandırabiliyor :D
  • Exterminatee kullanıcısına yanıt
    Kardeşim inan hiçbir boşluk yok gibi eğer ister isen açıklık olduğunu söylediğin yerlerin fotoğrafını çekerim yollarım. Eğer normalde olmayan boşluk vs var ise iyice emin ol bence telefonu yeni bu şekilde aldı isen satıcı ile konuş vs.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırılmaz cam önerisi olan var mı arkadaşlar

• Kullandığınız ekran koruyucu linklerini ve memnuniyetinizi yazabilir misiniz? Hangisini alacağım konusunda kararsız kaldım
  • geçenlerde bir arkadaş nillkin marka ekran filmi aldığını söylemişti gearbest'ten. o arkadaş buralardaysa ve ürünü eline ulaştıysa yorum yazabilir mi?
  • selam arkadaslar ımeı konusunda yardımcı olabılecek kımse yokmu: bl kılıdı acık root yapıldı ama nasılo ımeı yapılır hıcbıryerde anlatımı yok.yardımcı olun lutfen

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdalx47

Gittigidiyor da indirim var. 1477 tl.https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-note-3-64gb-rom-6gb-ram-snapdragon-660-islemci-global-rom-cep-telefonu-ceptlfmass-329858836

Kapattılar hemen. Ucuz olması battı hemen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eteksen -- 19 Şubat 2018; 12:50:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

quote:

Gittigidiyor da indirim var. 1477 tl.https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-note-3-64gb-rom-6gb-ram-snapdragon-660-islemci-global-rom-cep-telefonu-ceptlfmass-329858836

Ben baktığımda 7 tane kalmıştı.

• selam arkadaslar ımeı konusunda yardımcı olabılecek kımse yokmu: bl kılıdı acık root yapıldı ama nasılo ımeı yapılır hıcbıryerde anlatımı yok.yardımcı olun lutfen
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

quote:

Ben baktığımda 7 tane kalmıştı.

Millet ekran başında hemen al düğmesinde mi bekliyormuş?

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.