Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
10.894
Cevap
180
Favori
478.579
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    592 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

quote:

Orijinalden alıntı: Erdalx47

quote:

Orijinalden alıntı: eteksen

quote:

Orijinalden alıntı: Erdalx47

Gittigidiyor da indirim var. 1477 tl.https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-note-3-64gb-rom-6gb-ram-snapdragon-660-islemci-global-rom-cep-telefonu-ceptlfmass-329858836

Kapattılar hemen. Ucuz olması battı hemen...

Ben baktığımda 7 tane kalmıştı.

Millet ekran başında hemen al düğmesinde mi bekliyormuş?

Başka telefonlarda var.https://www.gittigidiyor.com/kampanya/cep-telefonu-indirim-kampanyasi?sms_name=SMS190218_ceptel_mass&sms_date=20180219&ggap_n=20180219&ggap_c=SMS190218_ceptel_mass&ggmktg=SMS*SMS*SMS190218_ceptel_mass*20180219****&mpch=ads&utm_source=sms&utm_medium=sms&scxid=14489-215979-2357-0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Binbaşı
    1055 Mesaj
    Telefonu 1347 liraya mal ettim.

Halihazırda iphone 6 kullanıyorum. Gelene kadar geçiş yapıp yapmayacağıma karar veririm artık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bu telefonu tercih sebebim ekranının 5.5 inç olması. Mi6'nın ekranı büyük olsa düşünmeden onu alırdım . Telefonda Clash of Clans dışında bir kaç küçük oyun oluyor o yüzden SD 660 olmasına rağmen bu telefonu aldım . Mi5s plus ta alabilirdim ama kardeşimde var değişik olsun dedik. Sd660 almak içime tam sinmedi ama fena değil akıcı fakat ön kamera hayal kırıklığı oldu. Mi5s plus daha iyi. Ön kamerası kötü olunca arada kardeşimle telefon değiştirme şansım da kalmadı . Arka kamerası ise baya iyi. Bu kadar iyi olmasını beklemiyordum . Kulaklık çıkışı olmaması da handikap . BT kulak üstü kulaklık aldım . Telefonda en tatmin edici özellik batarya performansı. Telefon hızlı şarj oluyor ve pil bana fazlasıyla yetiyor . Xiaomi ye güncelleme konusunda güveniyorum . İnşallah yarı yolda bırakmaz bizi.

Ufak bir sorum olacak sağ taraftaki nokta tusta bazen algilamama sorunu oluyor gibi yada ben tam üzerine basamiyirum . Bu telefonu kullanan arkadaslarda böyle bişi oluyormu. Ben başkan gereken yere tam basamiyir da olabilirim . M2 noteun tek tuş özelliği çok iyiydi keşke buda öyle olsaydı . 9 gün içinde fazlasıyla memnun etti cihaz . Tek hayal kırıklığı on kamerada oldu . Çok fazla kumlanma var ve kalitesiz gözüküyor fotoğraflar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProgreSsive aTTacK -- 19 Şubat 2018; 14:4:6 >

• Yarbay
    2429 Mesaj
    Kılıf ve ekran koruyucu bu şekilde. Belli belirsiz çok hafif sağda açıklık var ama onu ben tam oturtamadığım için olduğunu düşünüyorum. Biraz sağa doğru ayarlasaymışım muhtemelen sıfır şekilde oturacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 19 Şubat 2018; 14:34:24 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    592 Mesaj

Ekran koruyucu kullanıyorsan ondan yapar. Ben 10 gün kadar nano ekran koruyucu ile kullandım. Hem geri, hemde menü tuşunda bazen algilamadigi oluyordu.

|
    |
    ProgreSsive aTTacK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: randa

Arkadaslar telefon bugun geldi hat takmadan ve wifi baglanmadan pixel kontrolu vb diger kontrolleri nasil yapcaz bilgisi olan varmi

Ayarlar-telefon hakkinda-cekirdek sürümü 4-5 defa tıkla. Test menüsü çıkar. 13 Display ekran testi (ölü piksel) testi yaparsın. Diğer testlerde aynı yerde.

Tesekkurler

|
    |
    Erdalx47 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aşağıda linkini verdiğim yerden yardım alabilirsin, daha önce hiç yaptınız mı?
    şayet yapmadıysanız, biraz zor olabilir. karışık gelir belki ama bir kez yapınca sonrası çok kolay.

http://www.androidbrick.com/androidbrick-okulu-xiaomi-mi6-mi5-mi-5s-mi-5s-plus-mi-note-2-mi-mix-mi6-imei-tamiri-repair/
    |
    |
    Bahsedilenler: caws87 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör caws06
    Şarj %100 olunca neden pil doldu şeklinde bir uyarı vermiyor, pil göstergesi ve kilit ekranında ayrıntıya bakınca %100 yazıyor ama artı typc kablosu telefondan neden bu kadar zor çıkıyor sizde de durum aynı mı acaba?

quote:

Orijinalden alıntı: MSefa23

Şarj %100 olunca neden pil doldu şeklinde bir uyarı vermiyor, pil göstergesi ve kilit ekranında ayrıntıya bakınca %100 yazıyor ama artı typc kablosu telefondan neden bu kadar zor çıkıyor sizde de durum aynı mı acaba?

Onu bende fark ettim. Uyarı vs göremedim belki ayarlarında birşey vardır. Kablo biraz zorlanıyor ama öyle aşırı bir zorlanma olmuyor normal gibime geldi.

Cvp için teşekkürler

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-note-3-kilif-niss-tpu-deri-gorunumlu-silikon-nano-esnek-ekran-koruyucu-329583540

Linkteki ürünü aldım bugün geldi kılıf güzel, ekran koruyucu nano yazıyor ama kenarlarda biraz boşluk bırakıyor başka bir ekran koruyucu bulmak lazım :)

|
    |
    mersinaki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2429 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MSefa23

Cvp için teşekkürler

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-note-3-kilif-niss-tpu-deri-gorunumlu-silikon-nano-esnek-ekran-koruyucu-329583540

Linkteki ürünü aldım bugün geldi kılıf güzel, ekran koruyucu nano yazıyor ama kenarlarda biraz boşluk bırakıyor başka bir ekran koruyucu bulmak lazım :)

Ne kadar boşluk var hocam. Bendeki gibi mi ?

• Yüzbaşı
    256 Mesaj
    fotoğraf çektiğinde, fotonun altına mi yazısı koyuyor cok kötü, onu kaldırmanın bir yolu var mı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alastair JR -- 19 Şubat 2018; 20:22:56 >
    |
    |

İsaretledigim yerin tıkını kaldırın

|
    |
    jaroo1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Otomatik Mod ile gerçek düşük ışık fotoğraf örnekleri

• Yüzbaşı
    464 Mesaj

Evet hocam o kadar ama buna tam boşluk değilde tlf kenarları hafif kavisli olduğu için tam yapışmama durumu desem daha doğru olur, müsait olunca bi ara resim atarım

|
    |
    mersinaki kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: erdembayramdereli

Otomatik Mod ile gerçek düşük ışık fotoğraf örnekleri

Hocam düşük ışıkta manuel mod daha iyi sonuç verir

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
bankalar.org
Canlı Tv izle
kolayoto.com
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.