Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (68. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.249
Cevap
152
Favori
534.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mersinaki

Xiaomi telefonlarınızda olmazsa olmaz yada tavsiye ettiğiniz uygulamalar, launcher veya ince ayarlar vs var mı arkadaşlar ? Yazarsanız seviniriz.

Launcher olarak Asus zen'ui öneririm. Reklam derdi yok ve istediğin gibi özelleştirebilirsin.https://www.apkmirror.com/apk/zenui-asus-computer-inc/asus-launcher/asus-launcher-4-5-2-19_180102-release/ Ayarlar - ek ayarlardan tuslarida ozellestirebilirsin.

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Evet biliyorum ama bu örnekler tamamen cihaz performansını merak eden kullanıcılar için.
  • erdembayramdereli E kullanıcısına yanıt
    Bu ftolarla anlaşılmaz ışıklı akşam sahneleri lazım
  • eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Bu fotoğraflar kapalı alan da düşük ışık performansı , bunlar sahne ışıkları.
    Eklediğim fotoğraf ta Huawei P10 Plus gece çekimi modu. Bunun gibi örnekleri de kullanan arkadaşlardan bekliyoruz.Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr_divx

İsaretledigim yerin tıkını kaldırın

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Teşekkür ederim kardeş :)
  • Merhaba iyi akşamlar. Mi5 den geçen arkadaşlar geçmeye değer mi sizce? Artıları ve eksileri nelerdir?

• quote:

Orijinalden alıntı: hasan-1907

Kardeşim inan hiçbir boşluk yok gibi eğer ister isen açıklık olduğunu söylediğin yerlerin fotoğrafını çekerim yollarım. Eğer normalde olmayan boşluk vs var ise iyice emin ol bence telefonu yeni bu şekilde aldı isen satıcı ile konuş vs.

Değişim yapmadılar yaparlar mı. Arka kapağı açıp tekrar taktılar orada. Sonra düzeldi ama. Boşluk filan yok.

• aateshh A kullanıcısına yanıt
    Ben iPhone 8 plus dan geçtim! Kutusuna koyup kenara bıraktım akıbetine sonra bakacağım

• Arkadaslar ilk aldiginizda telefonun kutusunda guvenlik bandi gibi birsey varmiydi?

Ben hepsiburadadan aldim bugun elime ulasti cihaz kutunun ustune sarj donusturucu konulup vakumla posetlenmis ama tel kutusunun ilk defa acildigina dair herhangi bir guvenlik bandi falan yoktu ve arka jelatinde hava kabarciklari var sizlerdede boylemiydi bu durum normalmi yoksa bana iade cihaz falanmi gonderdiler acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: randa

Arkadaslar ilk aldiginizda telefonun kutusunda guvenlik bandi gibi birsey varmiydi?

Ben hepsiburadadan aldim bugun elime ulasti cihaz kutunun ustune sarj donusturucu konulup vakumla posetlenmis ama tel kutusunun ilk defa acildigina dair herhangi bir guvenlik bandi falan yoktu ve arka jelatinde hava kabarciklari var sizlerdede boylemiydi bu durum normalmi yoksa bana iade cihaz falanmi gonderdiler acaba

Telefona rom atılmıştır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu 3 parmakla aşağı sürükleyince ekran fotosu alma özelliği iyiymiş. Daha önce bilmiyordum :) 2 tuşa aynı anda basma olayı sıkıntılıydı.
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Her telefon icin yapilan Normal biseymi bu yoksa iade etmelimiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: randa

Her telefon icin yapilan Normal biseymi bu yoksa iade etmelimiyim

Ben kullanmıyorum ama bir ara niyetlendiğimde bunun yapılabildiğini yazmışlardı. Kullanan arkadaşlar yol gösterici cevap vereceklerdir.

• randa R kullanıcısına yanıt
    Aynı zamanda telefonun arkasında bulanan yazıyı lazerle yazmak için de çıkarılır.

• Arkadaşlar telefon akıl almaz şekilde hızlı doluyor. Yüzde 10'dan yüzde 100'e 1 buçuk saatte çıktı normal midir? Henüz ekran koruyucu film hakkında yorum yapan olmadı büyük ihtimalle o kılıfı alıp yanındaki ekran koruyucusunu kullanacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: mf.kaya

Arkadaşlar telefon akıl almaz şekilde hızlı doluyor. Yüzde 10'dan yüzde 100'e 1 buçuk saatte çıktı normal midir? Henüz ekran koruyucu film hakkında yorum yapan olmadı büyük ihtimalle o kılıfı alıp yanındaki ekran koruyucusunu kullanacağım

Telefonda Hızlı şarj özelliği var hocam süre normal, benimde 1 saat 40 dakika civarında doluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSefa23 -- 20 Şubat 2018; 9:51:1 >
  • Tesekkurler

• Çift tık ile ekran kapatma nasıl oluyor detaylı olarak anlatabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oerdemir55 -- 20 Şubat 2018; 11:19:39 >
  • oerdemir55 kullanıcısına yanıt
    yok galiba o özellik ben sadece ipohe'da ki gibi sağdan kısayol tuşu çıkardım ona basıp kilite basıyorum. o da ayarlar>Sistem&Cihaz bölümünün en altında ek ayarlar>Hızlı erişim'i açın. bu hızlı erişimde kısayollara düzenlemede yapabiliyoruz.
  • Whatsapp bildirim sorununun çözümünü bilen var mı? Bazen geç geliyor bazen hiç gelmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.