Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar sim kartımda ki telefon numaralarını nasıl telefona aktarabilir in veya görebilirim. Bir de ekran koruyucu ve kılıf için n11 fiyatları bir hayli yüksek değil mi Ali den veya gearbest gibi sitelerden getirten varsa ise linkini atabilirse sevinirim. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, dün akşam aldım cihazı, şahane gerçekten ! Vodafone hattım var 4g destekli sim kartım biraz araştırdım ve volte yi aktif ettim. Arama ekranına *#*#86583#*#* kodu yapıştırdım arama tuşuna bastım ve volte ayarı geldi , aktif Edip birkaç görüşme yaptım sağlıklı çalıştı, bir de vowifi yi halletsek rom root işlerine girmeden iyi olacak.

[simage]https://store.donanimhaber.com/06/f9/a9/06f9a99fc1429dcfb48aa389b2d2d2d4.png[/simageXiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_divx -- 17 Şubat 2018; 16:15:40 >

• dr_divx D kullanıcısına yanıt
    9.1.3 Sürümünde bu şekilde arama ekranında yaptım ve volte ayarı çıktı. Teşekkür ederim.
    Ama ekran üzerinde Volte yazmıyor , 4G+ görünüyor ekran üzerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdembayramdereli -- 17 Şubat 2018; 10:23:54 >
  • erdembayramdereli E kullanıcısına yanıt
    sizin de vodafone mu? ben iphone 8 plus dan çıkardım simi, hali hazırda volte kullanıyordum. bendeki sürüm global 9.1.4.0 kutudan böyle çıktı bu vodafone un volte si zaten pek sağlıklı değil başka telefonların konularında çok şikayetçi kullanıcıları
  • dr_divx D kullanıcısına yanıt
    Hayır Benim hat Turkcell
    4G+ işareti devam ediyor. Volte özelliğini aktif ettim ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

Benim her iki hattım da Türk Telekom. Bugüne kadar böyle bir sorunla karşılaşmadım. Hatta daha önce kısa süre Mi5 kullanmıştım, onun 4G çekmediği yerlerde Note 3 çekiyor. Sadece şunu fark ettim; Sim 1 yuvası 4G yi destekliyor. Varsayılan mobil veri Sim 2 seçili olsa dahi sürekli 3G de çalışıyor. Klavye ise bence dert edilecek bir sorun değil. Mağazada çok başarılı klavye seçenekleri var. Swiftkey' i önerebilirim.

Bende mi 5 kullanıyorum suanda, mi note 3 aldım ve kameralarını kıyasladım. Mi 5in kamerası mi note 3 ten daha iyi geldi. Ayarları falan aynı hepsi. Mi5 daha net daha canlı neden acaba. Sizde kıyaslarmısınız hocam sizde hangisi daha iyi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_divx

Arkadaşlar, dün akşam aldım cihazı, şahane gerçekten ! Vodafone hattım var 4g destekli sim kartım biraz araştırdım ve volte yi aktif ettim. Arama ekranına *#*#86583#*#* kodu yapıştırdım ve volte ayarı geldi , aktif Edip birkaç görüşme yaptım sağlıklı çalıştı, bir de vowifi yi halletsek rom root işlerine girmeden iyi olacak.

[simage]https://store.donanimhaber.com/06/f9/a9/06f9a99fc1429dcfb48aa389b2d2d2d4.png[/simageXiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

9.1.4 dediğiniz bende çalışmadı hat vodafone

• quote:

Orijinalden alıntı: alpkan

Bende telefonu Tayland üzerinden arkadaşıma aldırdım mi5 kullanıyordum ondan sonra hız olarak bir yavaşlık hissetmedim kamerası çok iyi pili de başarılı

Kamerası iyi hocamdan mi5 e göre iyimi acaba ben mi5 ten geçiş yapacağım. Mi note 3 yeni elime geçti. Her iki elime kameraları acık alıyorum mi5 in kamerası daha güzel geliyor neden acaba, sizde kıyaslama yaptınız mı sizde sonuç nasıl acaba?

• Arkadaşlar salı günü aldığım telefon 2 gündür %35'e geldikten sonra kapanıyor. Garantili değil ayıplı ürün durumu olduğunu düşünüyorum. Değişim teklifinde bulunacağım yorum yazdım algoturun sayfasına. Başına gelen başka kimse var mı? Halbuki çok memnunum çok güzel bir telefon. Nasıl bir yol izlemeliyim? Garantiye vermek mantıksız. Değişimi kabul etmezlerse 15 günlük cayma hakkımı kullanayım diyorum.

• balcis kullanıcısına yanıt
    14 günlük cayma hakkı konusunda bir mağazaya soru sormuştum ve bana n11 satış sözleşmesinin cep telefonlarında cayma hakkı başlığından ilgili bölümü gönderdi, aynı şekilde ekliyorum.

• Elektronik ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün, orijinal kutusuna zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürünle birlikte gönderilmesi gerekir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

• Kurulumu servis tarafından yapılan ürünler için servis haricinde kutunun açılması veya kurulumunun servis haricinde yapılması durumunda iade alınmaz.

• Satın alınan cep telefonuna Sim kart takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması halinde cihaz 2’nci el statüsüne geçer. İlgili mevzuat gereği Cayma Hakkı kapsamında ""ürünün satılabilir özelliğinin kaybolmaması"" gerekmektedir. Bu nedenle de Sim kart takılan veya WiFi ile bağlantı kurulan ürünler Cayma Hakkı kapsamında iade alınamamaktadır. Ayıplı vs. ürün olması halinde mağaza ile irtibata geçilmelidir. Mağaza, teknik servis raporu talep edebilir.

• Cayma Hakkı dışında kalan 6 ila 14 ay arasındaki iade talepleri için, ürünün teknik servise gitmesi ve servis tarafından iade kararı verilmiş olması gerekir.

Burada 3. madde bizi kısıtlıyor. Yeni alacak arkadaşlara tavsiyem cihazı wifi ile internete bağlamayın , sim kart takmayın kontrollerinizi öyle yapın. Hafta içinde mi note 3 almayı düşünüyordum bende aynı şeyleri uygulayacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Campolist

quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

Benim her iki hattım da Türk Telekom. Bugüne kadar böyle bir sorunla karşılaşmadım. Hatta daha önce kısa süre Mi5 kullanmıştım, onun 4G çekmediği yerlerde Note 3 çekiyor. Sadece şunu fark ettim; Sim 1 yuvası 4G yi destekliyor. Varsayılan mobil veri Sim 2 seçili olsa dahi sürekli 3G de çalışıyor. Klavye ise bence dert edilecek bir sorun değil. Mağazada çok başarılı klavye seçenekleri var. Swiftkey' i önerebilirim.

Bende mi 5 kullanıyorum suanda, mi note 3 aldım ve kameralarını kıyasladım. Mi 5in kamerası mi note 3 ten daha iyi geldi. Ayarları falan aynı hepsi. Mi5 daha net daha canlı neden acaba. Sizde kıyaslarmısınız hocam sizde hangisi daha iyi acaba?

Çektiğiniz fotoğrafları bilgisayara atarak kıyaslama yaparsanız, daha iyi sonuç alırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: xSwindLer

14 günlük cayma hakkı konusunda bir mağazaya soru sormuştum ve bana n11 satış sözleşmesinin cep telefonlarında cayma hakkı başlığından ilgili bölümü gönderdi, aynı şekilde ekliyorum.

• Elektronik ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün, orijinal kutusuna zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürünle birlikte gönderilmesi gerekir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.

• Kurulumu servis tarafından yapılan ürünler için servis haricinde kutunun açılması veya kurulumunun servis haricinde yapılması durumunda iade alınmaz.

• Satın alınan cep telefonuna Sim kart takılması, WiFi ile network bağlantı kurulması halinde cihaz 2’nci el statüsüne geçer. İlgili mevzuat gereği Cayma Hakkı kapsamında ""ürünün satılabilir özelliğinin kaybolmaması"" gerekmektedir. Bu nedenle de Sim kart takılan veya WiFi ile bağlantı kurulan ürünler Cayma Hakkı kapsamında iade alınamamaktadır. Ayıplı vs. ürün olması halinde mağaza ile irtibata geçilmelidir. Mağaza, teknik servis raporu talep edebilir.

• Cayma Hakkı dışında kalan 6 ila 14 ay arasındaki iade talepleri için, ürünün teknik servise gitmesi ve servis tarafından iade kararı verilmiş olması gerekir.

Burada 3. madde bizi kısıtlıyor. Yeni alacak arkadaşlara tavsiyem cihazı wifi ile internete bağlamayın , sim kart takmayın kontrollerinizi öyle yapın. Hafta içinde mi note 3 almayı düşünüyordum bende aynı şeyleri uygulayacağım.

Ayıplı ürün olması durumunda diye başlayan cümle aynı şekilde benim durumum. Cayma hakkı olmasa da iade veya değişim talep edebilirim bunun üzerinden. Teşekkürler bilgi için. Zaten dediğim gibi telefondan memnunum iade değil değişim isteyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: dr_divx

Arkadaşlar, dün akşam aldım cihazı, şahane gerçekten ! Vodafone hattım var 4g destekli sim kartım biraz araştırdım ve volte yi aktif ettim. Arama ekranına *#*#86583#*#* kodu yapıştırdım ve volte ayarı geldi , aktif Edip birkaç görüşme yaptım sağlıklı çalıştı, bir de vowifi yi halletsek rom root işlerine girmeden iyi olacak.

Yazınız için teşekkürler sayenizde volte yi aktif hale getirdim sorunsuz çalışıyor dediğiniz gibi vowifi yi de aktif hale getirsek süper olacak

• Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    enteresan, vodafone yanımda uygulamasından bakıyorum, telefonunuz 4.5 g uygun değil diyor! volteyi aktif edip, volte destekli arkadaşımı hızlı arama yaparak görüşüyorum! yani normal çalışıyor hizmet bilemiyorum ama bu operatörlerin telefonlara hat güncelleme işini ağır dan alıyorlar diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr_divx -- 17 Şubat 2018; 16:13:21 >
  • Campolist C kullanıcısına yanıt
    Mi5'i eşim kullanıyordu. Bir ara alıp kendim de kullandım. Küçük kızım su dolu kovaya attı telefonu. Ekran gitti yaptırdım bu kez ahizeden ses gelmiyor. Telefon elime geçince aynı objeyi aynı ayarlarda çekerim. Mi5'in kamera donanımı daha eski, Note 3'ten daha iyi çekmesi bana tuhaf geliyor. Fotoğrafları bilgisayara atıp baktın mı hocam? Çünkü Mi5'in ekranı daha canlı ve parlak. Onun da etkisi vardır muhtemelen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaskin77 -- 17 Şubat 2018; 16:33:41 >
  • erdembayramdereli E kullanıcısına yanıt
    tamam aktif ettiyseniz sorun yok! her operatör aynı yazıyı koymayabilir. işlev çalışıyorsa sıkıntı yok! zaten her baz istasyonu aynı kalitede değil çünkü bazı yerlere gittiğimde kontrol ediyorum 4g+ , H+ işaretleri görüyorum bunların yüzünden telekomünikasyon uzmanı olacağız yakında
  • Sarjdayken bir kere çıkardıktan sonra bir kere daha kapandı Servisle konuştum delta'ya gönderip değişim raporu almak gerekiyormuş. Bakalım sonumuz hakem heyeti olmasın. Allah'tan 3-5 binlik bi telefon değil sıkıntı olursa insan gider bi tane daha alır bunun para iadesinin sonuçlanmasını bekler.

• balcis kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun hocam üzüldüm. İnşallah olumlu sonuç alırsınız. Kendi şarj aletini mi kullanıyorsunuz? Ben bu hızlı şarj aletlerine güvenemiyorum. 2 kere hızlı şarj yaptım sanki daha çabuk deşarj oluyor gibi geldi. Normalde 1A şarj aleti kullanıyorum. Geceden takıyorum sabah alıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mf.kaya

Arkadaşlar sim kartımda ki telefon numaralarını nasıl telefona aktarabilir in veya görebilirim. Bir de ekran koruyucu ve kılıf için n11 fiyatları bir hayli yüksek değil mi Ali den veya gearbest gibi sitelerden getirten varsa ise linkini atabilirse sevinirim. Teşekkürler.

Rehberi google hesabında tutuyorsanız oradan giriş yapınca geliyor. Bunun dışında mi mover, cloneit gibi taşıyıcı uygulamalar ile rehber dahil birçok şeyi aktarabilirsin.

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 17 Şubat 2018; 17:32:8 >

• SSgn S kullanıcısına yanıt
    evet hocam sadece kendi şarjı kendi kablosu. zaten dikkatli olduğum bir konudur. sıfırladım tekrar kurdum bir kere daha kapandı. pazartesi ilk iş arıyorum servisi.

sağolun.

servisle deneyimi olan arkadaşları yardımcı olabilir mi nasıl konuşmak ne şekilde söylemek lazım. ben olan biteni anlatacağım tabi ancak üslup falan da önemli.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.