Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.249
Cevap
152
Favori
534.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam merhaba. Telefonu aldım kontrol edeceğim şeyler neler lütfen biri anlatsın jelatin söküldümü iade edemeyeceğim çünkü :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar. Ben de eşime alacağım mı Note 3. Siyah olanını istiyor. Nerelerden aldınız? Hepsiburada dan alacaktım 75 TL Maxi puan kampanyasını kaçırdım. Migros sitesinde 1549 TL gözüküyor. Hepsiburada da 1569 TL sanırım. Migros yada Kipa'dan alasım var. Sorun yaşayan oldu mu acaba?

Bir de ram ı 4 gb olan modeli de mi var Mi Note 3 ün? Ben hepsi 6 GB diye biliyorum ama. Hepsiburada dakiler 6 GB. Migros ve kipadakiler 4 gb falan değildir değil mi?

• Merhaba Arkadaşlar. Bugün aldım Mi Note 3. Cihazın Sim Kart Etkinleştirilemedi maalesef. Var Mıdır kolay yolu yapabilmem için. İlk mesajda yazılanları denedim olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burActive -- 16 Şubat 2018; 15:20:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burActive

Merhaba Arkadaşlar. Bugün aldım Mi Note 3. Cihazın Sim Kart Etkinleştirilemedi maalesef. Var Mısır kolay yolu yapabilmem için. İlk mesajda yazılanları denedim olmadı.

Her etkinleştirmeye bastığınızda 80 kuruş çekiyor 10 tane yollasanız 8 lira ediyor dikkat edin. Birçok yöntem var ama ben 1 2 sini denedim olmadı sonrada direk kapattım o bildirimi.

Bir yöntem telefonun dilini ingilizce veya başka bir dil yapılınca oluyor diyor.

Bir yöntem Ayarlar > Mi Hesabı > Hesap Güvenliği kısmındaki telefonu +905xx şeklinde yapın. Tabi kendi telefonunuzu girmelisiniz.

Bazıları 3g de iken oluyor 4g de olmuyor diyor.

Oldukça karışık bir durum.
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Etkinleştirmezsek ne zararı var peki

• quote:

Yanlış bilmiyorsam hiçbir zararı yok.
  • Merhaba arkadaşlar bu telefonu almayı düşünüyorum da ram LPDDR4 mü birde almaya değer mi yardımcı olabilecek varmı acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinaki

quote:

Bir sorum daha olucak, Rehberi yedeklemiştim İ Ş harfleri filan soru işareti gözüküyor, çözümü var mıdır

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MSefa23

Simkartı kartı bir türlü aktif edemedim, ilk sayfadaki bilgileri de denedim ama olmadı

Denemeyin derim çok yöntem söyleniyor ama pekçoğu olmuyor. Üstüne bir ton sms parası ödüyorsunuz. Ayarlardan sim etkinleştirmeyi kapatma var kapatınca çıkmıyor.

Ayarlarda bulamadım. Sim etkinleştirmeyi kapatma tam olarak nereden yapıyoruz
  • quote:

quote:

quote:

Bir sorum daha olucak, Rehberi yedeklemiştim İ Ş harfleri filan soru işareti gözüküyor, çözümü var mıdır

O konuda bilgim yok hocam. Bu işlerden çok anlayan yada çok uğraşan birisi değilim yeni yeni öğreniyorum. Rehber düzeltici bazı programlar varmış galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: chemsul

quote:

quote:

Simkartı kartı bir türlü aktif edemedim, ilk sayfadaki bilgileri de denedim ama olmadı

Denemeyin derim çok yöntem söyleniyor ama pekçoğu olmuyor. Üstüne bir ton sms parası ödüyorsunuz. Ayarlardan sim etkinleştirmeyi kapatma var kapatınca çıkmıyor.

Ayarlar > Yüklü uygulamalar >Tümü seçili iken en altlarda Xiaomi Sim Etkinleştirme Servisi var ona basıp Özel Bildirimlerden bildirimleri gösteri kapatabilirsiniz.

Ben böyle yaptım başka bir yolu var mıdır bilmiyorum.

• Ekran konsantrasyonu artırınca ekran çok kaliteli gelmeye başladı. Tavsiye ediyorum muhakkak bir deneyin

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ayarlar > Yüklü uygulamalar >Tümü seçili iken en altlarda Xiaomi Sim Etkinleştirme Servisi var ona basıp Özel Bildirimlerden bildirimleri gösteri kapatabilirsiniz.

Bende Avea kullanıyorum, sim bendede etkin değil Avea telefonu tanıyamıyor, merhaba. Merhaba. M.H 1 saat hattınızı başka bir telefona takın sonra kullandığınız telefona takın dedi, 4g de hız testi yaptığım zaman 50 mb hız olması gereken yerde 10 15 3g de aynı testi yapıyorum 20 25 anlamadım gitti...

• Arkadaşlar görüntülü görüşme yaparken WhatsApp dan veya Skype den farketmiyor karşıya sesim az gidiyor sizde de bu problem var mı ?

• yüz tanıma var mı telefonda ? Bende bu ay sonuna kadar almak istiyorum bu teli hangi kırılmaz cam ve kılıf kullanıyorsunuz?
  • Kimseden cevap alamadığım sorularıma bir yenisini daha ekledim

- uygulama araması yapmak : masaüstünde boşluğa aşağı doğru sürtünce oluyordu,, artık olmuyor, şimdi nasıl yapıyoruz?

- Boşluğa çift tık ile ekran kapanması ayarı nerde? çift tık açılma var

- Fotograflara tarih yazdırma olayı güzel, ama tarih sırası gün/ay/yıl nasıl olacak? şu an yıl/ay/gün modunda. İleride bakarken zorlar, karşılıklık yapar.

- kameradaki kısa video özelliği nedir?

- Kameradaki beauty mode ile birlikte Big eyes- büyük gözler filan gibi modlar var, onlar çalışmıyor mu, açıyorum birşey değişmiyor.

• gece telefonu bıraktığımızda yüzde 10a yakın şarj yiyor beklemedeyken 7-8 saat boyunca.
    sizde nasıl durumlar?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Teşekkürler. Bende kapattım şimdi. Sinir oluyordum

• gimmeluck kullanıcısına yanıt
    1)uygulama araması ne demek bilmiyorum. 1 yıldır miui kullanıyorum öyle bir özellik duymadım. Kendi yüklediğin uygulamalarda neden arama ihtiyacı duyuyorsun ona da bir anlam veremedim.

2)9.1.4 te yok. Eski sürümde varmış, kaldırılmış.

3)Sadece o şekilde tarih atıyor. Tarih formatı değiştirme yok.

4)Kısa video adından anlaşılacağı gibi kısa süreli video çekiyor. 10-15 sn video kayıt yapıyor. Normal videodan bir farkı yok. Bir numarası yok kısacası.

5) Yüzü algıladığından gözleri çok az belirginleştiriyor/büyük gösteriyor. Aman aman bir farklılık yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ronaldinho26

yüz tanıma var mı telefonda ? Bende bu ay sonuna kadar almak istiyorum bu teli hangi kırılmaz cam ve kılıf kullanıyorsunuz?

9.1.4 sürümde kaldırmışlar. Pro rom da varmış

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.