Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: harock

Cihazın kamerasını bir ben beğenmedim herhalde iphone 5s bile ondan iyi çekiyor bildiğin kumplu çakma telefon kamerası gibi ya ayarı felan mı var?

Bende pek beğenmedim ama fazla foto çeken birisi olmadığım için benim için yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Ekran yenileme hizi herkeste ayni mi ? Kaydirma yaparken ikonlarin gecisi saniyelik gec geliyordu hala ayni mi ?

Çok nadir denk geliyor bana.
  • ekran kalitesi iyi fakat ,tek kötü yanı ekran yenileme hızı yetersiz,, oyunlarda falan sorun olmuyor,, yazılarda göz yorgunluğuna sebep oluyor,, tekken indirip oyun esnasında sistemi çöken var mı,,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güvenlik amaçlı yapılmış bir şey, normalde üç kez yanlış parmak okutulduğunda da kilit erkanı şifre ister deneyin görürsünüz.
    Ben her sabah açarken şifre giriyorum ilk açılışta, sorun yok.
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz şey son güncelleme ile gelen bir şey, hangi sürümde olduğunuzu belirtin bazı arkadaşlar bende yok diyebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01MRT42

Bahsettiğiniz şey son güncelleme ile gelen bir şey, hangi sürümde olduğunuzu belirtin bazı arkadaşlar bende yok diyebilir.

9.1.4 bendeki hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01MRT42

Güvenlik amaçlı yapılmış bir şey, normalde üç kez yanlış parmak okutulduğunda da kilit erkanı şifre ister deneyin görürsünüz.
    Ben her sabah açarken şifre giriyorum ilk açılışta, sorun yok.

Yanlış parmak okumasında şifre istemesi gayet normal bir durum. Ama ilk açılışta parmakla açıyor olsaydı yada bunu bir seçenek olarak sunsalardı iyi olurdu. Gerçi batarya süresi gayet iyi çok sıkıntı olacak bir durum yok.
  • Kabiz Civciv kullanıcısına yanıt
    klavyeden memnun kalmadıysanız play store'dan swiftkey adlı klavyeyi indirip kurun, bir deneyin isterseniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

klavyeden memnun kalmadıysanız play store'dan swiftkey adlı klavyeyi indirip kurun, bir deneyin isterseniz..

Teşekkürler bakacağım ona. Yazarken tahminleri görmek istemiyorum baktım ama bulamadım kapatma yerini lütfen yardımcı olur musunuz ?
  • Ne yaptıysam telefonu bilgisayara da bağlayamadım. Syncios data transfer diye bir program var iostan androide atma diye telefona apk yüklemesi lazımmış yapamadım geliştirici özellikleri açtım usb den atmaya da izin verdim this phone restricted 3-3 hatası veriyor
  • Bende aranıza katıldım, note 5 kullanıcısı olarak bakalım nasıl alet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende varim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar mavi renk alarak aranıza katıldım katılmaz olaydım bir sorun var ekran parlaklığını full açınca arka taraftan ışık sızması oluyor moralim çok bozuk ne yapmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: SevtapBaydemir

Merhaba arkadaşlar mavi renk alarak aranıza katıldım katılmaz olaydım bir sorun var ekran parlaklığını full açınca arka taraftan ışık sızması oluyor moralim çok bozuk ne yapmalıyım

Resim atabilir misin hocam?
    Ne zaman nereden aldınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MSefa23 -- 13 Şubat 2018; 19:8:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harock

Cihazın kamerasını bir ben beğenmedim herhalde iphone 5s bile ondan iyi çekiyor bildiğin kumplu çakma telefon kamerası gibi ya ayarı felan mı var?

Hocam ışık koşulları hiçbir zaman sandığın gibi olmaz,

Tamamen aynı koşulda foto çekip karşılaştırırsan farkı anlarsın, 5s yanındaysa deneme yapıp paylaşırsan seviniriz.

Bu arada bi arkadaş karşılaştırma yapmıştı, Mi5s ile, ama bunu yaparken o da birinde kadraja laöna sokmuş diğerinde yok, birinde laptop ekranı ışığı var diğerinde yok, ışık ölçümü bile değişir böyle.

• Beyler aşağıdaki sorulara kısa cevaplar yazabilecek olan var mı

Son EU developer romdayım.

- boşluğa çift tık ile ekran kapanması ayarı nerde? çift tık açılma var

- Fotograflara tarih yazdırma olayı güzel, ama tarih sırası gün/ay/yıl nasıl olacak? şu an yıl/ay/gün modunda. İleride bakarken zorlar, karşılıklık yapar.

- kameradaki kısa video özelliği nedir?

- Kameradaki beauty mode ile birlikte Big eyes- büyük gözler filan gibi modlar var, onlar çalışmıyor mu, açıyorum birşey değişmiyor.

• MSefa23 kullanıcısına yanıt
    Bu hocam
    Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
    Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SevtapBaydemir -- 13 Şubat 2018; 19:26:3 >

• Biri yardım etsin ışık sızması sizdede var mı acaba dün aldım geri mi versem acaba

• SevtapBaydemir S kullanıcısına yanıt
    Benim tlf henüz gelmedi hocam kargo yolda, gelince bende test edeyim diye resim istedim tlfnu aktif kullanan arkadaşlar gerekli mesajları yazacaktır, tlfnu nerden aldınız?

• Cepport hepsiburda agliyacagim nerdeyse hep benim başıma gelir zaten

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.