Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11.249
Cevap
152
Favori
534.222
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    9.1.3 sürümünde bu özellik yok.
  • SevtapBaydemir S kullanıcısına yanıt
    Benim cihaz siyah renk ve en küçük bir ışık sızması yok. Arkadaşlara da 2 cihaz daha almıştık siyah , onları da en kısa zamanda test ederim.
  • Bende de ışık sızması varmış. Ama zerre problem etmiyorum :) Normalde full ışık açık şekilde de kullanmıyorum.
  • parmak izi okumadığında desen girerkenki titreşim kapatılıyor mu göremedim de ayarlarda?
  • Algötürden mavi aldım. Sharp panel çıktı ve ışık sızması yok.

Aliden aldığım bazı ürünler:

Ön arka film

IMIDO 2pcs/lot Front and Back Full Cover Soft TPU Screen Protector Film For Xiaomi MI Note 3 (Not Tempered Glass)

http://s.aliexpress.com/2YfIJBFV?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

2 pcs/lot Screen Protector for Xiaomi Mi Note 3 NILLKIN Super Clear Anti-fingerprint Protective Film For Xiaomi Mi Note 3 5.5"

http://s.aliexpress.com/JBFBFVja?fromSns=Copy to Clipboard

CHYI 3D Curved Film For Xiaomi Note 3 Screen Protector Mi Note3 Nano Hydration Film Full Coverage With Tools Not Tempered Glass

http://s.aliexpress.com/Nvi6jIZf?fromSns=Copy to Clipboard

2li Hızlı şarj aleti

AUKEY Quick Charger EU Plug Fast Charger QC 3.0 USB Travel Universal Wall Charge Adapter 1m Micro USB Cable For Xiaomi Redmi 5

http://s.aliexpress.com/NFbaYBzI?fromSns=Copy to Clipboard

Type c kablo

Ugreen Nylon USB Type C Cable for Xiaomi Mi5 Type-C Fast Charging Data Cable for Samsung Galaxy S8 Nexus 5X 6P OnePlus 2 USB C

http://s.aliexpress.com/iYbiMnIN?fromSns=Copy to Clipboard

BlitzWolf USB Type C Cable 1m 1.8m 2.5m Fast Charging Data Cable Type-C USB Charger Cable For Xiaomi For Huawei Type-C Phones

http://s.aliexpress.com/viyUVVFV?fromSns=Copy to Clipboard

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmetius

Bende ışık sızması da yok ekrandan şikayet ediyordum ekran konsantrasyonu artırınca oda güzelleşti, kulaklık sesi kötü diyordum onuda kulaklık ayarlarında ses artırma var onla çözdüm. Bu paraya alınacak değil 2500 tl ye kadar alınacak en iyi tel

kulaklık sesi çok az nasıl çözdünüz bu durumu
  • darknorrec kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-ek ayarlar - kulaklık & ses efektleri-mi ses yükleltici açın. Açıklamasında hapörler diyor ama kulaklığı yükseltiyor ve de kulaklık kullanırken o buton aktif oluyor ekolayzr ayarları da yapabilirsiniz

• Teşekkürler yaptım ayarı ancak yine de çok az geliyor. Hadi bu neyse ama birisiyle konuşurken de ahizeden gelen ses de çok az. Lg g3 ten sonra ses konusunda resmen sınıfta kaldı mi note 3. Sırf bu yüzden Rom filan denemek zorunda kalacağım galiba.

• Mi 6 ve bu telefon arasında çok kararsız kaldım. Note 3'ün ekran büyüklüğü daha iyi ve buda istediğim bir şey. Ama mi6'nın da işlemcisini baya övüyorlar ve almışken perti çıkana kadar kullanmak istiyorum telefonu. Oyun filanda oynuyorum genelde.Note 3'ün işlemcisi ileride sıkıntı yaratır mı? Nasıl bir tercih yapayım yardımcı olur musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknorrec

Teşekkürler yaptım ayarı ancak yine de çok az geliyor. Hadi bu neyse ama birisiyle konuşurken de ahizeden gelen ses de çok az. Lg g3 ten sonra ses konusunda resmen sınıfta kaldı mi note 3. Sırf bu yüzden Rom filan denemek zorunda kalacağım galiba.

Bende konuşma sesinden rahatsızım. Bende g3 ve samsung a5 2016 vardı, şimdi bu hatları tek telefonda kullanıyorum. Fakat görüşme sesi bariz bir şekilde bu cihazların altında. Bende bu ses seviyesi nasıl yükseltilir bunu araştırıyorum. Birşey bulamadım şuan
  • quote:

Teşekkürler yaptım ayarı ancak yine de çok az geliyor. Hadi bu neyse ama birisiyle konuşurken de ahizeden gelen ses de çok az. Lg g3 ten sonra ses konusunda resmen sınıfta kaldı mi note 3. Sırf bu yüzden Rom filan denemek zorunda kalacağım galiba.

O kulaklık sesi yazılımsal normal saf android olsa çözmesi basit ama miui de çözümü bulamadım.

Şuan için en net çözüm çin romunu kurmak. Avrupa romlarında eu ses sınırı koydukları için ses seviyesini düşürüyorlar. Çin romunda böyle birşey yok. Bu yüzden çin romu kullanıyorum. Root atıp türkçe dil kurdum gayet memnunum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

@chemsul

Ses sınırını kaldırmak adına bi çözüm buldum bi deneyin çalıştığını söylüyorlar eğer düzelirse banada haber verin lütfen.

http://en.miui.com/thread-1134592-1-1.html

• Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    Xiaomi almaya karar verip bu ikisi arasında kalanlar kervanına katılmış oldunuz :)
    Clash of Clans harici oyun oynamadığım için bir şey diyemem ama ileride genel anlamda bir sıkıntı yaşamazsınız.. Bu konu içerisindeki bir çoğumuz, aynı ikilemlerde kalıp en nihayetinde işlemcinin normal kullanımda sorun teşkil etmeyeceği, ekranın daha büyük olduğu, bataryanın daha verimli olduğu gibi konularda ikna olup f/p olarak değerlendirmemiz sonucu buna karar kıldık.. tek tük yazılımsal sorunlar var, belki yukarılarda okumuşsunuzdur. bunların çoğunun güncellemeler ile düzeleceğini düşünüyorum. bazı arkadaşlar kamerayı beğenmedi ama ilk sayfalarda bu cihazla çekilmiş iyi fotolar da var.. siz yine de isterseniz forumdaki karşılaştırma konularına falan da göz atın.. youtube'da karşılaştırmalar var, onları izleyin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder

quote:

@chemsul

Ses sınırını kaldırmak adına bi çözüm buldum bi deneyin çalıştığını söylüyorlar eğer düzelirse banada haber verin lütfen.

http://en.miui.com/thread-1134592-1-1.html

merak ettim deneyeceğim.

• Bu ekran Sharp mi nasıl kontrol ediyoruz acaba arkadaşlar

• J7 Pro kırılmaz cam aldım hiç memnun değilim almanızı tavsiye etmiyorum alttan üstten yandan her yandan boşluk var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raz Muay -- 14 Şubat 2018; 12:47:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdalx47

quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: SevtapBaydemir

Bu hocam
    Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
    Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Bu haliyle bu telefon çöp

nasıl kullanılabilir ki böyle, olacak iş değil

Resimdeki telefonun arkası, önü degilki. Neden çöp olsun.?

hocam tabi ki hiç sorun değil,
    neleri inceliyorlar diye küçük bir troll yapiim dedim.

• ses az diyenler,
    EU developer rom son version kullanıyorlar mı?https://xiaomi.eu/community/threads/8-2-1.43229/

yoksa çoğunluk hala en.miui global official romlarında mı? hele bi de kararlı olanda.

ben ve çevremde mi5, note3, mi6, redminote 2 , redmi 4X var,
    hepsinde EU developer rom kullanıyoruz, arada bir ota update geliyor. hepsi buz gibi.
    bazen 1-2 küçük bug oluyor hemen düzeltiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gimmeluck -- 14 Şubat 2018; 12:55:42 >
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Hocam sağolun, açıkçası yorumlarınız düşüncelerimi yansıtıyor. Yazılım açısından mi 6'da da bir sürü sıkıntı var (benim mi6 ana konusundan okuduklarıma dayanarak söylüyorum , teknik bilgi veya tecrübe etmişliğim yok).Kamera açısından çok bir beklentim yok ve 2 telefondan paylaşılan fotoğraflarıda beğeniyorum. Batarya konusundaki paylaşımlar iki telefon içinde bana yeterli.Ekran büyüklüğü benim için en önemli + . Yani şu an tek karşılaştırdığım işlemci ve ekran büyüklüğü. İşlemcidende çok anladığımdan değil, "en uzun ömürlü, beni en uzun idare edebilecek olan bu" diye düşündüğüm için kafaya taktım.Yoksa bende aşırı bi oyun vs ile zorlamam telefonu. Şu an Lg g2 kullanıyorum, hangisine geçsem devrim gibi gelecek zaten =) Ama hayatım boyunca en memnun olduğum telefon bu g2 olur sanırım

• mi note 3'ü yeni aldım. ram kullanımı hiçbir program aktif olarak kullanımda değilken 3.2gb bu nasıl olabilir? bunun detayını nasıl görebilirim acaba?
    mi 4 kullanıyordum boştayken 1gb kullanıyordu. 100gb ram olsa demek ki mi telefonlarda 50gb'ını mı kullanacak, oransal olarak ram arttıkça artıyor gibi.
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.