Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (393. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Note 3 kamera uygulamasında foto çekerken minik harekette fotoğraf rezil oluyor. Bir çok kişi bu sorundan muzdarip çözümü var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miui global 9.6.2.0 yerine yine global rom 9.5.3 yüklemek istiyorum, bu işlem için bl kilidinin açık olması gerekiyor mu?
  • Loser. kullanıcısına yanıt
    Ben olsam bu fiyatlara ne.Mi note 3 ne Mi6 alırım. Ne alırım onu da bilmiyorum

• eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    hocam ilk çıktığından beri g4 kullanıyorum ömrünü doldurdu artık. Çok dayandım almamaya ama fiyatlar giderek artıyor. Düşmeyecek bu gidişle zararın neresinden dönsem diyorum artık. G4 orjinal pil seti 150 lira falan zaten telefon 400-500 ediyor.
  • Global sürüm düşürme noktasında bir babayiğit aranıyor :-D evet 9.6.2 den çoğumuz muzdaribiz. Yapabilen arkadaşlardan destek bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mf.kaya

Global sürüm düşürme noktasında bir babayiğit aranıyor :-D evet 9.6.2 den çoğumuz muzdaribiz. Yapabilen arkadaşlardan destek bekliyoruz.
    http://en.miui.com/thread-2412139-1-1.html Buradan rom'u indirip miflash ile yükleyin. Işaretli olanı yükleyin.

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]https://m.youtube.com/watch?v=jjxESbNyr8I

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdalx47 -- 21 Ağustos 2018; 9:12:9 >

• Hocam eklediğim fotoğrafta görüldüğü üzere kullandığım tamperli camın kenarlarında hiç boşluk yok. Neredeyse 0a 0 diyebilirim. Bundan öncekiler de böyleydi. Tamperli camda boşluk problemi yaşamadım. Nano camda hem kendim tecrübe ettim boşluk problemini, hemde çok okudum. Neredeyse 3mm boşluk kalması olayı var. Bir de koruyuculuk anlamında güven vermiyor bana nano. Çizikten koruyup ekran üzeri düşse korumayacakmış gibi. Neyse, eklediğim resimden daha az bir hava boşluğu var şuanda. Umarım kendiliğinden zamanla azalır diye ümit ediyorum

• Bende de aynı durum oldu, sanırım beraber kullanılan kılıf bunu yapıyor yandan cama baskı oluşturunca bu durum oluşuyor, bende 2 kılıf var diğerini taktım sorun düzeldi..

• Kullanmayın şu ekran koruyucu cam filmlerini bi işe yaradıkları yok zaten telefonun da ekranını çamur gibi yapıyorlar

• Şu telefonun ekran kasa oranı daha yüksek olsaydı daha premium hissi olmaz mıydı yaa :)
  • Sony Bluetooth kulaklık var. Ses kesilmesinden ziyade, sesin cok tiz gelmeainden sikayetciyim. .gerci kablolu kulaklila gelennses de cok tatmin etmiyor ama idare ediyordum.

Bluetooth kulaklık tiz srsi için cozum var mıdır?

• Dün itibariyle benim cihaz geldi.

Cihazı kurduktan sonra, hemen güncelleme geldi.

Şuan 9.5.4 sürümü yüklü, kısa bir süre sonra 9.6.2 güncellemesi geldi fakat şikayetler nedeniyle yuklemedim.

Cihaz genel anlamda çok iyi, ele oturuyor özellikle mavi rengi dehşetül vahşet.

Şuan fiyat biraz yüksek olsa da aldığıma hiç pişman olmadım, cihazı çok beğendim çünkü

Kullandıkça, - ve + larını yazmaya gayret edeceğim.

• Erdalx47 E kullanıcısına yanıt
    Çok tatmin edici bir video olmasa da İstanbul'a geçtikten sonra bakacağım hocam teşekkürler.

• Cihazı bugün aldım. ilk aldığım cihaz delta garantiliydi Sharp ekrandi ama ekranda leke olduğu için ritzy garantili olan jdı ile değişim yapıldı. G4 ten geçtim nasıl günler bekliyor beni bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Loser. -- 22 Ağustos 2018; 11:13:6 >
  • Ekranı kırılıp değiştirten var mı? Bana cevap yazarsa çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

Kullanmayın şu ekran koruyucu cam filmlerini bi işe yaradıkları yok zaten telefonun da ekranını çamur gibi yapıyorlar
    Hocam 360 derece kılıf kullanıyorum. Kenarları ve alt-üst kısımları hafif yüksek. Ekran koruyucu kullanmıyorum. Fixpack onarım hizmeti aldım, bir senelik bir paket, ekran kırılmasını kapsıyor.

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet_yıldırann

Hocam 360 derece kılıf kullanıyorum. Kenarları ve alt-üst kısımları hafif yüksek. Ekran koruyucu kullanmıyorum. Fixpack onarım hizmeti aldım, bir senelik bir paket, ekran kırılmasını kapsıyor.

Alıntıları Göster
    Senin kılıf güzelmiş iyi günlerde kullan ben kılıf da kullanamıyorum

• Merhaba arkadaşlar, cihazla ilgili 2 sorum olacak:

1. Cihazın kendi müzik çalarında kulaklıkla müzik dinlerken rastgele zamanlarda ve aralıklarla telefon kendini sessize alıyor. Bu sorunla karşılaşan oldu mu? Çözüm yolu var mıdır acaba?
    2. Müzik çalarda her şarkının kendi albüm kapak resmi olmasına rağmen tamamında sadece bir şarkıya ait resim görünüyor. Hatta o şarkıyı telefondan kaldırdım, sonra müzik çalar uygulamasının verilerini temizleyip yeniden denedim. Sonuç yine aynı. Bunu nasıl hallederiz acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s3rhatt -- 22 Ağustos 2018; 22:58:46 >
  • metallium M kullanıcısına yanıt
    Farklı kulaklıklar için farklı eko. ayarları var telefonda, onları bir deneyin isterseniz...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanky

Senin kılıf güzelmiş iyi günlerde kullan ben kılıf da kullanamıyorum

Alıntıları Göster
    Hocam elim terlediğinde elimden kaymasa kılıfsız kullanacağım

• 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.