Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.249
Cevap
152
Favori
534.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bl kilidini açtım ben ama sürüm düşüremiyorum . Bu işlerden anlayan birisi varsa onla yapmak en güzeli . Yoksa cidden kırıcam aynı telefondan bir tane daha var sorun yok onda bunda oldu . Sıfırladım tekrar ayarlardan kurdum temizce yine bana mısın demedi . Vallahi sürüm düşürmeme yardım edecek birisi lazım bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sim kart eskiyse ondandır... VoLTE var... GM 5 PLUS modelinde sıkıntısız kullanıyorlar...
  • imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    Sim kartım yeni olmasına rağmen bir kez de benim başıma gelmişti, volte falan da kapalıydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    hangi versiyon? uyumsuz model olmasın?
  • Sürüm düşürme işinden anlayan kimse yokmu koca grupta ? Allah aşkına

• imhotep_of_grudge kullanıcısına yanıt
    Versiyon derken anlamadım ama sıkıntı tcell olabilir, karşı taraf da hep telekomdu. Telefondan kaynaklı bir şey değildir büyük ihtimalle benim sorun.

• Led Zeppelin L kullanıcısına yanıt
    TR'deki telefonlar farklı bir bandı kullanıyor o nedenle Çin pazarı için olan model Avrupa rom yüklensede tam destekleyemiyor... yaşadığınız teklemeler ondan...
  • carterjr kullanıcısına yanıt
    Temaları silip varsayılana dönüp yeniden başlatsan düzelir mi ?

• Mi 6 ile arasındayım fiyatlar daha da artmadan kıstırayım diyorum . evet daha önce defelarca soruldu biliyorum ama tekrar soruyorum fiyat farkına değer mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Loser.

Mi 6 ile arasındayım fiyatlar daha da artmadan kıstırayım diyorum . evet daha önce defelarca soruldu biliyorum ama tekrar soruyorum fiyat farkına değer mi
    Değmez kardeş bence.
  • kanlı portakal kullanıcısına yanıt
    Bende ikisi arasındaydım yedek parça sıkıntısından dolayı fe seçmedim note 3 aldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Bu surume geçtikten sonra wi-fi sapıttı, bağlı olduğu halde veri alış veriş i olmuyor, bir önceki sürüme nasıl gecebilirim?

• Epey süredir severek kullandığım mi note 3 cihazımda (aslında tam olarak cihazda denilemez) bir sorun yaşıyorum. kullandığım ekran koruyucu linkteki ekran koruyucu fakat üzerine su vs değdiğinde ortası anında nem alıyor ve rahatsız edecek bir derecede ıslak bir görüntü ortaya çıkartıyor. var mı bu sorunu yaşayan. nerede yanlış yapıyorum bir türlü anlamadım.

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrheadbang0 -- 20 Ağustos 2018; 15:4:32 >

• Aynı ekran koruyucudan iki adet eskittim ve ikiside kulağımda telefon ile konuşurken Adana sıcaklarından dolayı nemerdi en son 30 TL ye telefoncudan tam ekran Nano takdırdım sıkıntı yok şuanda

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Arkadaslar mi note 3 kvk 2500 delta 2200 şu an. Bu rakamlar verilir mi ? 2.telefon olarak bir cihaz alacagim ama dövizden kaynaklı fiyatlar yükseldi. Bu cihaz 2500 TL edermi sizce ? O rakamlara baska alternatif olurmu ekrani mi6 dan büyük olacak .
    Tabiki alınmaz onun yerine Nokia 8 şiddetle tavsiye ederim. İkisini de kullanmış biri olarak söylüyorum.

• tecnikadamoguz01 T kullanıcısına yanıt
    nanolara da güvenemiyorum hocam etrafında boşluklar kalıyor vs.. siz direkt telefoncudan mı alıp taktırdınız yoksa kendiniz alıp telefoncuya mı taktırdınız?
  • Haklısınız hocam yanlız yapacak birşey yok Xiaomi marka telefon satan bir telefoncudan aldım iki versiyon vardı 20-30 TL şeklinde 30 TL olan aklıma yattı ve şuanda memnunum

• SerdaR^73 kullanıcısına yanıt
    O fiyata KVK garantili falan alınmaz. Ben 3.5 ay önce 1600 liraya aldım KVK garantilisini. Arkadaşın dediği gibi Nokia 8'e bakın.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrheadbang0

nanolara da güvenemiyorum hocam etrafında boşluklar kalıyor vs.. siz direkt telefoncudan mı alıp taktırdınız yoksa kendiniz alıp telefoncuya mı taktırdınız?
    Temperli camda kenarlarda boşluk kalıyor. Nanoda ise az boşluk kalıyor.

• KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    Zaten şuan ki rakamda verilmez. Saf android olmasi acisindan Nokia 8 i pek düşünmüyorum sanırım ss821 li 1999 tlye Lg g6 alacağım. Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 390391392393394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.