Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (342. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar genelde WiFi açınca evde bir müddet bekkeyip ondan sonra bağlanıyor bu gibi sorun yaşayan var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bulut yedekleme kullanan var mı?

• Rootlu cihazı nasıl güncelliyoruz arkadaşlar?

• sirkumsali S kullanıcısına yanıt
    Şayomiler Samsung gibi değil, rootlu olsada güncelleyiciden güncellemeleri alıyorlar.

• mr07 M kullanıcısına yanıt
    Google fotoğraflar uygumasını kullanıyorum, Gün içerisinde çektiğim fotoğrafları ve videoları akşam wifiye bağlanınca otomatik yedekleme yapıyor. Bu sayede telefonu komple formatlamak zorunda kalsamda fotoğraf ve videolar kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kia sephıa -- 22 Haziran 2018; 11:51:56 >
  • ibrahimtonbul kullanıcısına yanıt
    Bende de var aynı durum. En fazla 10-12 saniye falan bekliyordur sanırım. Bu bir sorun mu yoksa normal bir durum mu onu bilmiyorum ama.

• arkadaşlar mesajları takpi etmek istiyorum ama "cevapla" denmeden cevap olarak yazılmış mesajları takip etmek epey zor oluyor. biraz hassasiyet gösterilirse çok sevinirim. ortam polisi gibi oldu kusura bakmayın.
  • balcis kullanıcısına yanıt
    O mesajlarin hepsi "cevapla" secenegi kullanilarak atiliyor ama forumda bir sikinti olduğu için gözükmüyor. Mobilde bu normal ama masa ustu surumde hem mesajlarin + sayisi hem mentionlar gözükmüyor. Forum leeeeeeeeeeeeessssss

• Bu arada daha onceden sormustum ama arada kaynadi. Telefonu pcye baglayamiyorum. Kendi kablosunu kullandigim halde pc telefonu gormuyor. Sadece sarj oluyor. Eski telefonumda da telefon sarj oluyordu ama bildirim panelinden dosya aktarimini secip dosya aktarabiliyordum. Bluetooth ile de yapamiyorum pcyi gormuyor hic bir sekilde. Fotograflari drive uzerinden pc-telefon arasi transfer edebiliyorum ama telefonu flash bellek gibi kullanmak istedigimde yapamıyorum. Var mi bunun cozumu,basina gelen?

Kisacasi orjinal kablo ile telefonu pcye bagladigimda dosya aktarimi yapamıyorum pc telefonu görmüyor.

• ibrahimtonbul kullanıcısına yanıt
    Yok hocam on kameranin oldugu yer acik.ben turkcell den aldim

• İlk defa bu kadar uzun ekran suresi aldim. Şunu farkettim ki telefonu kullanmayinca sarji daha cabuk bitiyor. Kullaninca daha fazla ekran suresi aliyorsunuz.

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Sunu da belirteyim %19 kaldiktan sonra pil tasarrufunu actim. Yani gun boyu pil tasarrufu modu acik degildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heyea -- 22 Haziran 2018; 21:4:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: balcis

arkadaşlar mesajları takpi etmek istiyorum ama "cevapla" denmeden cevap olarak yazılmış mesajları takip etmek epey zor oluyor. biraz hassasiyet gösterilirse çok sevinirim. ortam polisi gibi oldu kusura bakmayın.
    Bir altta yazıldığı gibi site sıkıntılı maalesef. 10 Haziran'da bildirdim bu sorunu ama hâlâ düzelmedi ve mesajlardaki oylar da gözükmüyor. Mobilde sıkıntı yok ama denildiği gibi.
  • Merhabalar yedek sarj aleti almak istiyorum galiba en ucuz aliexpress olur acaba orjinal ve uygun bildiğiniz yada tavisye edeceğiniz bir link varmı teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heyea

İlk defa bu kadar uzun ekran suresi aldim. Şunu farkettim ki telefonu kullanmayinca sarji daha cabuk bitiyor. Kullaninca daha fazla ekran suresi aliyorsunuz.

Sunu da belirteyim %19 kaldiktan sonra pil tasarrufunu actim. Yani gun boyu pil tasarrufu modu acik degildi.
    "Kullaninca daha fazla ekran suresi aliyorsunuz."

İnanılmaz bir tespit

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: s3rhatt

Bende de var aynı durum. En fazla 10-12 saniye falan bekliyordur sanırım. Bu bir sorun mu yoksa normal bir durum mu onu bilmiyorum ama.
    Pek normale benzemiyor bildirim çubuğunu aşağı çektiğiniz zaman WiFi simgesi dibinde ok işaretine basın ağların listesi açılınca hemen bağlanıyor. Yazilimsal gibi geldi bana.

• erturk82 E kullanıcısına yanıt
    Başka cihazinkini uydurdular sanırım başka çare yok gibi.

• 9.5 3 guncellemesini kullanıyorum pil sürem düştü arkadaşlar gece hdr açıkken fotograf çekemıyorum telefonum donuyor aynı sorunu yaşayan var mı ??

• Merhaba, son güncellemeden sonra bildirim ayarlarında kapalı olmasına rağmen messenger ve watsapp da ekranın üstünde msj gelince kayan bildirim beliriyor. üste kayan bildirim görmek istemiyorum ama çözemedim başka bir yolu varmı?
  • rearth kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun bende de var hocam gizlilik namına bir şey bırakmadı

• Beyler telefonumda yazılımsal sıkıntı var video çekerken ses kayıt etmiyor bootloader kilidini nasıl açarım ve sürüm düşünürüm bana yardım eder misiniz ?

• 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.