Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 1699 TL (-100 World Puan) | 6GB | OIS | Çift Kamera | 5.5''

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
4
Favori
4.201
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1699 TL satış fiyatı. Yapıkredi world cüzdan uygulamasına özel 100 TL World Puan ile 1600 Liraya mâl edilebiliyor. 1 adet mavi renk sipariş verdim. Harika bir renk.

Link:https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-note-3-64gb-rom-6gb-ram-snapdragon-660-islemci-global-rom-cep-telefonu-320568344

Mi6 ile Kıyaslaması ;
    https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/76371-81724/xiaomi-mi-6_xiaomi-mi-note-3/

Not: Kılıf veya ekran koruyucu alırken ''Redmi'' modelleri ile karıştırmayınız. İsim karışıklığı olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsm -- 22 Aralık 2017; 16:47:16 >

• Mi Note 3 üst segment telefonlar arasında resmen bulunmaz hint kumaşıdır, herkes değerini bilmez. Bu kadar yüksek performansa resmen pili kokluyor işlemci. Kamera çekimleri de Mi6'dan daha iyi çıkıyor, tabi bu Mi6'nın kamera konusunda optimizasyon özürlü olmasından kaynaklanıyor, yoksa aynı kamerayı kullanıyorlar. Neyse bu kadar yazdık ama bir çok kesim bunu anlamayacaktır, işlemci fetişi manyaklar lütfen alıntı yapıp muhalefet olarak tartışma çıkartmasınlar.
  • Ee mı 6 daha yüksek puan almış, aralarında da çok fiyat farkı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Benim tercih etmemdeki sebebler ; Daha büyük ekran ve pile sahip olması ve Mi 6'nın mavi renginin bulunmamasıydı. İşlemcinin tek dezavantajı 1-2 yıl sonra üst düzey grafik oyunlarını ''high'' ayarda oynatamaması olur. Onun dışında diğer bütün kullanımlarda sorun çıkarmaz. Snapdragon 660 kötü bir işlemci değil. Tercih sizin tabiki.
  • İyi fiyat. Alınır.

• http://www.teknolojioku.com/donanim/snapdragon-660-snapdragon-835-e-kafa-tutuyor-5a28fc9718e540630d1e0c58

Şurada ufak bir karşılaştırma yapmışlar. İşlemci fena değil ama okadar para veriyorsam mi6 tercihim olur daha iyi işlemcisi ayrıca üst segment tabi tercih meselesi.
  • Büyük ekran bir model için diğer note 4 modelleri gibi pili en azından 4100 mah olabilirmiş.
  • 3-4 yıl kullanırım diyorsanız, almayın, mi6 alın

• Snapdragon 835 olsa alınabilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: They Call Me Alpha

3-4 yıl kullanırım diyorsanız, almayın, mi6 alın

mi6 kaç yıl
  • 3-4

• Neden herkes SD835 istiyor anlamış değilim. Yüksek çözünürlüklü oyunları high ayarlarda oynamıyorsanız SD660 her türlü işinizi görür. Gerçi çoğu oyunu high ayarlarda bile açar. SD660'ı geçtim SD625 bile işinizi görür. Üstelik ekstra pil tasarrufu da sağlamış olursunuz.
  • Fiyat güzel olabilir ama herkesin bildiği malum satıcı. Ayrıca nasıl 10,000 yorumdan %100 olumlu yorum alabilmiş aklım almadı, çok garip.

• 4G de band 20 desteği yokmuş. Redmi3 kullanıyorum, bunun ciddi derecede eksikliğini hissediyorum
  • Asriell kullanıcısına yanıt
    buraya bir artı alalim... ayrica gorilla glass in eksikligini de hissedersiniz... yoksa xiaomi muhhhtesssem telefonlar uretiyor..ama bende onceden rmn3pro kullanicisiydim. kesi likle band 20 olayi sıkıntı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

buraya bir artı alalim... ayrica gorilla glass in eksikligini de hissedersiniz... yoksa xiaomi muhhhtesssem telefonlar uretiyor..ama bende onceden rmn3pro kullanicisiydim. kesi likle band 20 olayi sıkıntı.

Aynen öyle, mi5 var kardeşimde onda da durum aynı. Bir daha telefon aldığımda ilk bakacağım şey bu 4g olayı.

Aslında 3g teoride oldukça yeterli bir hız destekliyor. Zaten baştan 4g benim için önemli de değildi ama operatörler 3g de o hızları veremiyor, 2 mbite razıydım ama yok. Alt yapısı çok kötü, iyileştirme yok, 4gye yatırım yapıyor hepsi. Türkiye'de 4g de 3g hızı yakalıyorsun maalesef.

Alacak olsam bunun yerine one plus 5 düşünürdüm, şu an hb de 2000 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asriell -- 17 Aralık 2017; 22:26:11 >
  • SNAPDRAGON 660
  • Güzel telefon, güzel fiyat.

• AnTuTu Puanı Mi6 184.200 Puan Note3 113.500 Puan
    100 tl için değmez kesinlikle Mi6 alınır
  • Her şey test sonuçları değil. Mi 6'nın küçük ekranı yerine ben de olsam mi note 3'ü tercih ederim. Ayrıca snapdragon 600 serisi cidden iyi işler başardı kesinlikle sizi yarı yolda bırakmaz. Güle güle kullanın, haber verdiğiniz için teşekkürler

• On kamera ve büyük ekran isteyen mi note 3,

Performans ve daha kompact cihaz isteyem mi6 alsin. Ayni hemen hemen fiyatlari

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.