Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.922
Cevap
182
Favori
763.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben 12.5.5'teyim. 13 updatei nasıl, hızlı çalışıyor mu cihaz?

• cisem.karatas C kullanıcısına yanıt

Mi 13 pro tam istediğiniz gibi ama sanırım 6 aya çıkar. Bende hiç sevmiyorum edge ekranı. O yüzden mi 13 alacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi ne uyduruk marka daha almam. Sim kartı okumuyor. Garantili tr cihaz çok dikkatli kullandım oyun vs oynamadım.
    Ön kamera çalışmıyor.

2 yıl 3 ay oldu alalı.
    Ömrü bu 2 yıl 3 ay.

IPhone 14 mü alsam? 17000tl +2700 pasaport şeklinde... Cidden yani uyduruk cihaz. Zaten ilk günden beri kasan bir alet. Bir daha giriş seviyesi cpulu telefon almam. Özellikleri çok iyi ana kamera vs iyi ama yakınlık sensörü yok, simi okumaz kamerası çalışmayı bırakır.

• onno92 kullanıcısına yanıt

Android 13 cihazı hızlandırdı bende. Vivaldi tarayıcı da çok iyi ona da geçtim. Opera çöp artık ve çine satıldı.

• Bas git şu başlıktan artık kullanma sen telefonu atmışsın suya her şeyi bozulmuş konuşuyosun hala ya, oyun vs oynamadım diyo bi de köylüye bak oyun oynadığı için bozulcak telefon sanki fdkjgkldfg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatataftaf -- 19 Aralık 2022; 14:47:23 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • teknoCat kullanıcısına yanıt

Teknoloji şans işidir, iphone da da bir dünya sorun yaşayanlar var. Ben de yaşamıştım.

Bazen beni tek yoran şey edge ekran olması, alıştım 2 yıldır ancak düz olsa daha kullanışlı olurmuş bence.

İlk günden beri hiç kasmadı, pili hayat kurtardı, işlemcisi asla giriş seviyesi değildi çıktığı dönemde. Yakınlık sensörü tüm Xiaomi modellerinde "hala" güncel modellerde de devam eden bir sorun, niye çözmüyorlar anlamıyorum o kısmı. Ancak bu telefon gerçekten halen çok çok iyi.

• tatataftaf kullanıcısına yanıt
    😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

• tatataftaf kullanıcısına yanıt

Hiç sıvı teması olmadı zaten başka sorunu yok senden farklı olarak cihazın beyni iyi çalışıyor.

Hadi bas git fakir.

• Kudurtmuşuz birilerini :)

• Miui 13 ile beraber Nfc'yi (Vakıfbank Temassız ödeme) kullanamıyorum. Bu sorun 3 4 aydır var. Hizmetler ve geri bildirim bölümünden kayıtta açtım. Beta sürümüne kayıt olun diyorlar. Forumda ve internette araştırdım hala bir çözüm bulamadım. Bu durumu yaşayan ve çözüm bulabilen var mı ?

• Beyler iphone 11’e geçerek size veda ettim ama grubu takipteyim hoş kalın :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bibliyorlar kullanıcısına yanıt

What app geçmişi aktarılıyor mu

PC ile aktarılıyormuş sanırım hocam. Uğraşmadım hiç

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bibliyorlar kullanıcısına yanıt

Baktım sanırım direkt pcsiz aktarıyor ama tam emin olamadım kesin sorunsuz ise ben de ios cihaza geçebilirim android uyduruk hocam

• Nazar değmesin mi note 10 lite ne güzel telefon, temmuzda alalı 3 yıl olacak hala çok memnunum. Günde 8-9 saat ekran süresi veriyor hala. Böyle devam etsin 5-6 yıl kullanırım. Daha önceden s4 mini ve sony xperia xz kullandım, her Allahın günü bela okuyordum o telefonlara zaten prizin dibinde yaşatıyorlardı adamı..

• Arkadaşlar twitter ve intagramda akış ve kaydırma hızı benim telde oldukça yavaş aynı problemi yaşayan varmı eski xperia telimde bile ( z5 ) bu uygulamalrın kaydırma hızı daha hızlıydı hızlandırma konusunda bilgisi olan varmı acaba

• Ünallion kullanıcısına yanıt

5 6 yıl mı? 2 yıla anakart arzası başlar. Kamera hatası şu bu

Bişey olmaz hocam bu arada turbo şarj kullanmaya devam😂

• Ünallion kullanıcısına yanıt

ya güncelleme yapmadınız ya da çok şanslısınız

• 
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.