Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Karşı tarafın sesini iyice alamamaya başladım. Ahize temizliğini nasıl yapıyorsunuz ?

• piperka106 kullanıcısına yanıt
    Diş fırçasıyla bile temizlenir ben yaptım. Gıcır gıcır oldu.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ünallion kullanıcısına yanıt
    Onu yaptım da sistemsel olarak sormuştum 🙂

• piperka106 kullanıcısına yanıt
    Sistemsel olarak redmilerde bile hoparlör temizliği var bizde yok diye biliyorum

• ModelX kullanıcısına yanıt
    Geç gördüm kusura bakmayın. Ayarlar> Her zaman açık ekran & kilit ekranı> duvar kağıdı döngüsüne girip kapatabilirsiniz.

• YouTube da video yüklenmiyor. 200megabit fiber ağ var 5ghzdeyim. 3 tane router var. IPhone da bu sorun yok. Arada oluyor ne yapmak lazım? Birde bazen instagram videoları kasıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 1 haftadır telefon sessizdeyken ve hiçbir uygulama açık değilken, hiçbir şey yapmayıp masanın üstünde dururken telefondan bildirim sesine benzer tek bir ses geliyor. Herhangi bir bildirim vs. olmuyor, telefona yeni bir uygulama da yüklemedim. Var mı böyle bir durum yaşayan?

• r.H kullanıcısına yanıt

o bendede oluyor bakıyorum gelen giden yok. ben tiktok'tan şüpheleniyordum ama oda değilmiş.

Bana da oldu bu birkaç defa.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece bende olmamasına sevindim, halledilir bir sorun gibi geliyor. Hatta bugün hiç olmadı. Bende tiktok yok hocam ondan olmadığına emin olabilirsiniz.

• TR romuna 13.0.2.0 geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba, son zamanlarda şarj ile ilgili tuhaf bir sıkıntı yaşıyorum. Telefon şarja takılı ve şarjı 100 olunca bir çeşit hata oluyor. Sanki şarj aletini çıkarıp takıyormuşum gibi pil simgesi değişiyor ve telefonun aldığı akım da aynı şekilde etkileniyor. Başka şarj aleti kullandığım zaman da aynı sorunu yaşıyorum. Haliyle gece telefonu bu şekilde şarjda bırakmaya çekiniyorum. Başka bu sorunu yaşayan var mı? Videoda pil simgesinden ve yazılardan takip edebilirsiniz sorunu.

https://www.youtube.com/watch?v=JCvj_6LzzVI%3Ffeature%3Dshare

• StrangsTR kullanıcısına yanıt

farklı kablo ve farklı şarj aleti kombinasyonları ile deneyin, olmazsa telefonda sıkıntı aranabilir

• StrangsTR kullanıcısına yanıt

Benim 1 yıldan fazladır böyle bir ara güncelleme gelmişti ondan böyle olmuştu düzelmedi hala. Hatta yüzde 96'dan sonra duruyor benimki şarj olmuyor 1 saat falan sürüyor %100 olması hatta olunca da böyle yapıyor.   Dandik xiaomi işte telefonu mahvediyor ilk aldığımda muhteşemdi bu telefon.

• Yeni rom kalan küçük sorunları da çözmüş netfflixte siyah ekran gibi, yazılım artık tamamen kusursuz görünüyor, ağlayanlar ağlamaya devam edebilir

• merhaba,önere bileceğiniz GCam var mı.

• ceydonmez C kullanıcısına yanıt

İlk sayfada verdiğim linktekileri denediniz mi?

• 13.0.2 TR ye dün gece geçtim. Önceki sürümde ufak takılmalar vardı bunda giderilmiş, ben beğendim.

• Arkadaşlar bugün itibariyle telefon %97 sarj seviyesini geçmemeye başladı. Daha fazla dolmuyor. Ne anlamak lazım bu durumdan? Bazı kullanıcılarda bunun olduğunu biliyordum. Çözümü var mıdır acaba?

Ben bugün başka bir kablo ile deneyeceğim düzelmezse de satacağım telefonu aşırı sinir oluyorum bu soruna 1 yıldır var bende. Telefonu şarjdan çıkarıyorum bir bakıyorum %97'ye falan düşüyor bir de çabucak eğer 100'e kadar şarj olursa. Bataryanın içine etti bu sorun zaten kasıtlı olduğunu düşünüyorum ben bunun bir tek bizde değil çoğu kişi yaşıyor bu sorunu.

• 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.