Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (632. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Garantisi devam ediyorsa gönderin, en azından kaydı bulunsun. Şunu çoğu kişi unutuyor, garanti süresinde aynı arızadan 3 kez, farklı arızalardan 5 kez oluşursa tüketicinin seçme hakkı doğuyor. Ertelemeyin, garanti devam ediyorsa gönderin derim.

• Sorunu araştırıyordum bir süredir reditte ve başka sitelerde de bu sorunu yaşayanları gördüm ve hepsi android 11 güncellemesi ile geldiğini söylüyor bu sorunun. Neyden kaynaklanıyor çözümü ne bilemiyorum ama başka kablo veya şarj aleti ile denesem de çözemedim maalesef. Bu telefonu en çok savunan kişilerden biriydim forumda ama bazı sorunlar cidden soğuttu beni.

• arkadaşlar telefonu miui 12 den 13.0.2 güncelledim. aydınlık modda sorun yok. fakat bu karanlık modda renk bozulmaları oluyor. mesela telefona giriyorum kırmızı-pembe garip bir renk. instagram story çemberi mavi bildirim baloncuğu mavi falan.bildirim çubuğunda uygulama ikonlarının kontrastı kaçmış parlak beyaz vs vs. sıfırlamak istemiyorum çok fazla veri ve autenticator mevcut. sizde böyle bir şey oldu mu ?

• CaptainJack kullanıcısına yanıt

miui ile alakalı değil android 12 ile gelen dinamik tema bu. Telefonun ana ekran arka planında kullandığınız resmin renk ağırlığına göre genel tema rengi etkileniyor. (kilit ekranı değil) Ana ekranda farklı bi renkle resim kullanın anlarsınız

• tatataftaf kullanıcısına yanıt

cevap için teşekkürler, evet dediğiniz gibiymiş. bu özelliği kapatamıyor muyuz peki? şahsen beğenmedim  

• CaptainJack kullanıcısına yanıt
    Valla bulamadım bulursam söylerim hocam :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • tatataftaf kullanıcısına yanıt

araştırayım bende bulursam yazarım  

• Play protect tema uygulamasını zararlı gösterneye başladı. Konuyla ilgili bilgisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • caution C kullanıcısına yanıt

Boya dağılması sebebiyle Evofone a yolladım. Garantisi hala vardı şansımı denedim. Ama tabi ki kapağın zorlandığını ve açılmaya çalışıldığı şeklinde (böyle bir şey yapmadım)rapor tuttular .415 tl masraf çıkarttılar.. teli değiştirmeyecek olsam uğraşırdım bunlarla ama tele ihtiyacım olduğundan kabul edip yaptırdım. rezil bir servis resmen karşısındakini yalancı duruma sokuyor.

• Telefonda uzun zamandır NFC çalıştıramıyorum örneğin istanbul ulaşım kartına yükleme yapmıyor algılamıyor. Nfc Sıfırlama falan yaptım ama yine de çalışmıyor.

Fikri olan var mı ne yapmak lazım acaba ?

• m-99 M kullanıcısına yanıt

Ben istanbulkartta sorunsuz bir şekilde yükleme yapabiliyorum fakat bir süredir telefonumla ödeme yapamıyorum hata veriyor. Kaldırıp tekrar yükledim, nfc ayarlarını sıfırladım hiçbir işe yaramadı.

• BuRDeN kullanıcısına yanıt

Benim uzun bir süredir hiçbir şekilde çalışmıyor. Nedenini ve ne zaman başladığını çözemedim hiç.

• Ben herhangi bir sorun yaşamadım şuana kadar NFC'de. Temassız ödemelerimi her gün yapıyorum. Geçen de istanbulkart denedim onda da sorun olmadı, sebebi nedir bilmiyorum.

• 112 AFAD kanalını nasıl aktif edebilirim?

• Telefonum bozulunca mi note 10 lite a döneyim dedim. İkinci el yurtdisi aldım bir tane imeisi gitmiş. İmei işini çözdüm eu rom kurdum. Yeni miui 13 eu stabil romu harika. Eskisi gibi twrp cart curt ile uğraşmiyorsun. Telefonu fastboota almak yeterli. Google Arama veya mesaj ekranı yok. Eski miui kayıt yapan arayüzü var. İhtiyacın olanı yıkıyorsun yeterli. Sensör sorunu da kalmıyor haliyle. Pilden de memnunum.En önemlisi bloatware ve gereksiz servisler yok.
    Valla bu pahalilikta 2750 tlye bedava almış gibi sevindim. Ki bu fiyatlara Cihaz bulunamazken.
    Eu romu tavsiye ederim arkadaşlar hızlı ve stabil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seanzz24 -- 21 Ağustos 2022; 23:41:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seanzz24

Telefonum bozulunca mi note 10 lite a döneyim dedim. İkinci el yurtdisi aldım bir tane imeisi gitmiş. İmei işini çözdüm eu rom kurdum. Yeni miui 13 eu stabil romu harika. Eskisi gibi twrp cart curt ile uğraşmiyorsun. Telefonu fastboota almak yeterli. Google Arama veya mesaj ekranı yok. Eski miui kayıt yapan arayüzü var. İhtiyacın olanı yıkıyorsun yeterli. Sensör sorunu da kalmıyor haliyle. Pilden de memnunum.En önemlisi bloatware ve gereksiz servisler yok.
    Valla bu pahalilikta 2750 tlye bedava almış gibi sevindim. Ki bu fiyatlara Cihaz bulunamazken.
    Eu romu tavsiye ederim arkadaşlar hızlı ve stabil.
    Ben de eu roma geçmeyi düşünüyorum hiç rom kurmadım birkaç sorum var

1. Nfc çalışıyor mu
    2. Parmak izi çalışıyor mu
    3. Tema mağazasında içe aktar var mı ve çin tema mağazası mı
    4. Gözünüze takılan herhangi bir hata veya bug var mı
    5. Stock roma göre hız vs performansı nasıl

Cevaplarsanız şimdiden teşekkürler

• NightBlue-S kullanıcısına yanıt

Merhaba

Nfc ve parmak izi konusunda herhangi bir problem yok. Gayet stabil ve akıcı çalışıyor. Açıkçası iki gündür kullanıyorum ve herhangi bir bug görmedim. Enpara üzerinden nfc yükleme ve sorgulama yaptım sorunsuz çalışıyor.

Temalar kısmı cin tema mağazası anladığım kadarıyla. Açıkçası tema ile işim olmadığından benim için önemli bir konu değildi.

Stok roma göre daha hafif ve stabil geldi bana.

12.5 stoktan geçtim.

Tepkiler ve kullanımda herhangi bir sorun yok. Pil kullanımı da daha iyi gibi geldi bana. Wifi kullanmam, 4.5-g ve Bluetooth açık bende genellikle.

Sabah şarjdan aldım ve şu an şarjım 43 mesela. Çok içerik tüketmedim tabii.

Benim için en önemli kodu arama ve mesajlar kısmının cin romundan portlu olması idi.

Kayıt özelliği çalışıyor ayrıca sensör sorunu ile karşılaşmadım.

Kendi kişisel görüşüm olarak tavsiye edebilirim.

Bootloader kilidini açtıktan sonra tek işlem ile pcden Yukleyebilmeniz de oldukça pratik. Beğenmez iseniz mi flash ile tekrardan stok roma dönebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seanzz24 -- 22 Ağustos 2022; 0:40:38 >

• quote:

Merhaba

Nfc ve parmak izi konusunda herhangi bir problem yok. Gayet stabil ve akıcı çalışıyor. Açıkçası iki gündür kullanıyorum ve herhangi bir bug görmedim. Enpara üzerinden nfc yükleme ve sorgulama yaptım sorunsuz çalışıyor.

Temalar kısmı cin tema mağazası anladığım kadarıyla. Açıkçası tema ile işim olmadığından benim için önemli bir konu değildi.

Stok roma göre daha hafif ve stabil geldi bana.

12.5 stoktan geçtim.

Tepkiler ve kullanımda herhangi bir sorun yok. Pil kullanımı da daha iyi gibi geldi bana. Wifi kullanmam, 4.5-g ve Bluetooth açık bende genellikle.

Sabah şarjdan aldım ve şu an şarjım 43 mesela. Çok içerik tüketmedim tabii.

Benim için en önemli kodu arama ve mesajlar kısmının cin romundan portlu olması idi.

Kayıt özelliği çalışıyor ayrıca sensör sorunu ile karşılaşmadım.

Kendi kişisel görüşüm olarak tavsiye edebilirim.

Bootloader kilidini açtıktan sonra tek işlem ile pcden Yukleyebilmeniz de oldukça pratik. Beğenmez iseniz mi flash ile tekrardan stok roma dönebilirsiniz.

Cevabınız için teşekkürler hocam bazı yorumlar gördüm wifi de kopmalar oluyormuş veya wifi ile Bluetooth aynı anda açık olduğu zaman wifi kapanıyormuş bunlara hiç rastladınız mı son olarakta temalarda içe aktar var mı bunu söylerseniz çok sevinirim benim için önemli baya

• Wifi ve Bluetooth olayı bende yaşamadı.

Temada sanırım içe aktar mevcut gözüküyor. Elimde bir tema olmadığı için denemedim ama evet çalışıyor gibi görünüyor.

• quote:

Wifi ve Bluetooth olayı bende yaşamadı.

Temada sanırım içe aktar mevcut gözüküyor. Elimde bir tema olmadığı için denemedim ama evet çalışıyor gibi görünüyor.

Sağolun hocam çok teşekkürler size de zahmet verdim son olarak
    Kontrol paneli miui 12 mi miui 13 mü
    Ses panelinde blur efekt var mı
    Yeniden başlatma, kapatma menüsü 4 butonlu mu yoksa kaydırma şeklinde mi
    Mi hesabıyla giriş yapsak sıkıntı çıkar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightBlue-S -- 22 Ağustos 2022; 1:17:11 >
  • 
Sayfa: önceki 630631632633634
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.