Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (590. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üzücek ama maalesef yok hata çok minimal şeyler belki

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 12.5.2 en güzel sürüm, sorunsuz ve başarılı.

• Selamlar bu telefonda kayıtlı wifi yi bulması için illaki konum hizmetinin mi açık olması gerekiyor,önceden otomatik bağlanıyordu şimdi dışarı çıkıp eve geri gelsem elle açıyorum wifi yi,kayıtlı ağı görünce kendisi bağlanmıyor mu acaba, önceden öyleydi sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mendieta58 kullanıcısına yanıt
    Hayır elle bağlanma gibi bişey yok. Wifi açıksa ve ağ kayitliysa otomatik bağlanıyor bende

Hic oyle bir sorun yaşamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

12.5.2 en güzel sürüm, sorunsuz ve başarılı.

12.0.03 deyim riski alamıyorum

• teknoCat kullanıcısına yanıt
    O sürümden kat kat iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: tatataftaf

O sürümden kat kat iyi

Yavaşla var mı? Factory reset atamam cihaza onu yapacak vaktim yok

• teknoCat kullanıcısına yanıt
    Yok ben de atmamistim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatataftaf -- 21 Eylül 2021; 21:4:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRK_KniGHT_

Hayır elle bağlanma gibi bişey yok. Wifi açıksa ve ağ kayitliysa otomatik bağlanıyor bende

Wifi açık ve kayıtlı ama evden çıkınca bağlantı normal olarak kesiliyor tekrar geldiğimde bağlanmıyor ben açıyorum wifi yi mecbur,ağı unut deyip tekrar bağlandım bu defa düzelir belki

Wifi kapalıysa nasil bağlansın ki

• quote:

Orijinalden alıntı: tatataftaf

Wifi kapalıysa nasil bağlansın ki

Şöyle diyeyim ev ve işyerinde kablosuz ağlar telefonuma kayıtlı,evden çıkıp işe geldiğimde otomatik bağlanıyordu.Şimdi kendim bağlıyorum, otomatik bağlaması için konum hizmetini açın diyor,önceden konum açık değilken kayıtlı ağa kendisi bağlanıyordu

• Google yandex haritalar konumu doğru göstermiyor. Hızı da göstermiyor. Arkadaşların dandik telefonları bile gösteriyor. Aynı sıkıntıda olanlar var mı? Kayboluyorum hep telefon yüzünden

• Steriyud S kullanıcısına yanıt
    Yanımda gezen iphone 11li arkadaşın cihazından bile daha doğru gösteriyor, konum ayarlarınızı kontrol edin gerekli izinlerin hepsini verin

• tatataftaf kullanıcısına yanıt

Format bile attım telefona nereden bulabilirim gerekli ayarları

• Steriyud S kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] bildirimden konumun üstüne basılı tutun girilen ayarda konum doğruluğu kablosuz ve Bluetooth taraması vs hepsini açın. Ayrıca google maps ve yandex uygulamalarının konum erişimi olup olmadığını kontrol edin

• Merhabalar dostlar son gelen güncellemeyi yaptınız mı acaba ? 12.5.4.0 güncellemeye değer mi acaba ? sorun vs. Var mıdır.

• nego0505 kullanıcısına yanıt
    Hangi roma geldi bu güncelleme. Bana gelmedi henüz

• Arkadaşlar kilit ekranında parlaklığı tam kısınca ekrandaki duvar kağıdı üzerinde baya dalgalanma gölgelenme gibi birsey oldu. O halini ss alıyorum ama buraya attığımda normal gözüküyor anlamıyorum. Parlaklığı açınca ki halide normal. Telefonda bir sorun mu var sizce. Şimdiden teşekkürler Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turk_cocugu31 -- 25 Eylül 2021; 1:4:4 >

• Arkadaslar dun bir arkadastan esime mi note 10 lite aldim cihazi sifir kurulum yaptik bilgiler falan girildi ayrica ilk sayfadaku tum ayarlari yaptim , simdi yuz okuma ile kilit acmayi ayarladim ve aninda her 1 dakikada 1 sarj gitti 15 dakika gecti 15 sarj gitti ne gibi bir sorun olusmus olabilir ? Arkadas boyle bir sorun ben yasamadim diyor yardimci olurmusubuz acaba ?

• 
Sayfa: önceki 588589590591592
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.