Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (503. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncellemeyi yapıp Hard reset attım. Ancak uygulamaları kapatınca logoları sağ köşede çıkıyor. Bu durumu yaşayan varmı?
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]
  • CorozeB C kullanıcısına yanıt

Telefonu kargo ile gönder hallederim sorun değil Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Section8 kullanıcısına yanıt

Hard reset sonrası herşeyin normale dönmesi beklenirken daha da berbat oluyor sanki.. Ne biçim güncelleme yapmışlar..

• quote:

Orijinalden alıntı: abyss_ati

Evet son guncellemeden sonra bu durum daha beter oldu.yukledigim ilk gün daha iyi olmuştu,oh be duzelttiler sonunda dedim,bir kaç gün sonra eskisinden daha kötü oldu.artik doğru düzgün hiç konuşulmuyor telefonda.

Alıntıları Göster

Hocam aynı sorun sizde de mi var, yani çağrı esnasında ekranın kapanmaması? Öyleyse hard reset denediniz mi, düzeldi mi? Nete bakıyorum bu sorunu bildirenler var ama çözümü yok gibi sanki.. Yedekleme işleriyle uğraşmamak için olabildiğince herşeyi denemek istiyorum hard reset yapmadan önce ama bakalım..

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt

Otomatikte değil

• Kablosuz şarj özelliği yok demi bu telefonun

• Arkadaşlar kafayı yiyeceğim. İnstagram'dan gönderilen mesajın bildirimi 15 dakika sonra geliyor. Bir de WhatsApp bildiriminin sesi gelmiyor sadece titriyor. Bildirim ayarlarına baktım her şey normal. Hatta öncelik yüksek.

Edit: WhatsApp'ı çözdüm. Ama instagram mesaj bildirimi mesaj geldikten 15 dakika falan sonra geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selamikpln000000 -- 24 Ocak 2021; 0:25:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: solent

Yeni güncelleme geldi. WhatsApp da video açınca yeterli alan yok diye kendi kendine kapanıyor ve çıkıyor uygulamadan. Ayrıca bazı uygulamalar kendi kendine kapanıyor, bankacılık uygulaması gibi...

Arkadaşlar telefonda hiç bir uygulama açık kalmıyor kendi kendine kapanıyor. V12.1.1.0.RFNMIXM  STABLE güncelleme geldi yükledim pert oldu. Eski haline döndürmek için ne yapabilirim? fabrika ayarlarına getirsem imei gidecek. Aşağıdaki konunun en başındaki romu geri yükleyeceğim başka çare yok gibi.

• Android 11 Romu yükleyenler klon/modlu/crack vs uygulama yüklemesinler aksi halde donma,kasma,hata vs gibi sorunlar oluşabiliyor..

• android 11 eea romu yüklerken eski twrp'yi kullanabilir miyim? hala uyumlu mu?

Twrp-3.4.2B_toco_by.alex.msk1407.img yüklü şu an twrp olarak.

• Arkadaşlar android 11 güncellemesi yapayım mı? Sıkıntı var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DJouneyt

Hocam aynı sorun sizde de mi var, yani çağrı esnasında ekranın kapanmaması? Öyleyse hard reset denediniz mi, düzeldi mi? Nete bakıyorum bu sorunu bildirenler var ama çözümü yok gibi sanki.. Yedekleme işleriyle uğraşmamak için olabildiğince herşeyi denemek istiyorum hard reset yapmadan önce ama bakalım..

Alıntıları Göster

Bu sorun bu cihazın kronik problemi zaten.12.1.1 guncellemesinden önce sende nadiren oluyordu,farketmiyordun belki.bende sık oluyordu.

12.1.1 guncellemesinden sonra çok daha fazla olmaya başladı.hard reset yapmadım guncellemeden sonra,bir sürü şeyi tekrar yüklemekle uğraşamam.hos resetle düzeleceğini de sanmam, dediğim gibi kronik bu zaten.

• Güncelleme yapmamak gerek mesajlardan onu anladım

• quote:

Orijinalden alıntı: solent

Yeni güncelleme geldi. WhatsApp da video açınca yeterli alan yok diye kendi kendine kapanıyor ve çıkıyor uygulamadan. Ayrıca bazı uygulamalar kendi kendine kapanıyor, bankacılık uygulaması gibi...

Hocam bu yeni gelen güncellemenin üzerine mi geldi ? Acaba bildirimlerdeki kaymalar düzeldi mi bakar mısınız

• PongoLLe P kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

Arkaplanda kilitli tutmayı deneyin hocam. Acaba bileklik üzerinden sessize almış olabilir misiniz?
  • Herkese merhaba, güncelleme sonrası sensör sorunu çekilmez hale geldi. önceden kapatma tuşuyla telefonun ekranını kapattığımda sorunsuz şekilde telefonla konuşuyordum ama güncelleme sonrası tuşla ekranı kapatınca ekran tekrar açılıyor, bunun bir çözümü var mıdır?

• abyss_ati A kullanıcısına yanıt

Hocam, benim bahsettiğim durum videodaki gibi (sağdaki cihaz), daha önce bunu hiç yaşamamıştım, yakınlık sensörü ile ne kadar bağlantılı bilemiyorum ama kulağa dayayınca ekran kapanıyor, her zaman olmasa da.

Daha önce uzun eller serbest veya normal görüşmelerde ekranın açık kalmaması veya kazara yanlışlıkla ekrana dokunmamak için ekranı aynı şekilde güç tuşuyla kilitliyordum, ve hiçbir zaman sorun yaşamadım. Oysa şimdi ne kendim güç tuşuna basarak, ne de belirlenen süre sonunda ekran kapanmıyor özellikle eller serbest iken. Ekran tam kapanıyor, sonra otomatik olarak kendiliğinden yine açılıyor.. Hatta bazı anlarda kilit ekranını ve parmak izini yerini de görebiliyorum. Hard reset ile deneyeceğim, umarım çözülür ama çok zaman alıyor şu yedek vs. İşleri..

• merhaba bu temalar uygulamasından nasıl duvar kağıdı indirip arkadaşıma gönderebilirim bir türlü nereye kayıt olduğunu bulamadım

Edit:halettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinq69 -- 24 Ocak 2021; 14:12:0 >
  • DJouneyt kullanıcısına yanıt

Bende de aynı sorun var.

• 
Sayfa: önceki 501502503504505
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.