Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (504. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncelleme öncesi nve sonrası 6 aydır tek bir sorun yaşamadım cihazla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ravn R kullanıcısına yanıt

Hard reset denediniz mi, veya başka şeyler düzelmesi için?

• Arkadaşlar merhaba ekranın sağ üstünde beyaz çizgi şeklinde hatırlatma var onu nasıl kaldirabilirim?

• Bendede söyle problem var Instagrama hikaye atıyorum ilkini yüklüyor gerisini hata veriyor ve hiçbir şekilde yüklemiyor daha öncede olmuştu bu güncellemeyi pek beğenmedim sanki dokunmatik daha zor algılamaya uygulama uyumsuzluğu başladı keşke guncellemeseydim

• Adım sayar bende göstermiyordu. Huawei watch gt ye geçince Huawei health kurdum (öncesinde mi band 4 ve mi health vardı)

Şimdi telefonun adım Sayarı çalışıyor Huawei uygulamasında bildirim yerinde çıkıyor kaç bin adım attığım. İlginç baya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deae

Güncelleme öncesi nve sonrası 6 aydır tek bir sorun yaşamadım cihazla.

Aynen öyle. Güncelleme sonrası reset bile atmadan kullanıyorum, cihaz eskisinden daha iyi durumda. Parmak izi daha hızlı algılıyor, daha az şarj harcıyor ve daha seri olmuş. En iyisi de cihazı uyandırmaya gerek kalmadan bildirimler takır takır geliyor artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: DJouneyt

Hocam, benim bahsettiğim durum videodaki gibi (sağdaki cihaz), daha önce bunu hiç yaşamamıştım, yakınlık sensörü ile ne kadar bağlantılı bilemiyorum ama kulağa dayayınca ekran kapanıyor, her zaman olmasa da.

Daha önce uzun eller serbest veya normal görüşmelerde ekranın açık kalmaması veya kazara yanlışlıkla ekrana dokunmamak için ekranı aynı şekilde güç tuşuyla kilitliyordum, ve hiçbir zaman sorun yaşamadım. Oysa şimdi ne kendim güç tuşuna basarak, ne de belirlenen süre sonunda ekran kapanmıyor özellikle eller serbest iken. Ekran tam kapanıyor, sonra otomatik olarak kendiliğinden yine açılıyor.. Hatta bazı anlarda kilit ekranını ve parmak izini yerini de görebiliyorum. Hard reset ile deneyeceğim, umarım çözülür ama çok zaman alıyor şu yedek vs. İşleri..

Sendeki durum daha vahimmis,bende onu yapmıyor.bence sen bir reset at, biyerde takılmış bug olmuş heralde.

• Whatsapp bildirimleri gelmemeye başladı arkadaşlar var mı çözümü her şeyi denedim

• quote:

Orijinalden alıntı: selamikpln000000

Arkadaşlar kafayı yiyeceğim. İnstagram'dan gönderilen mesajın bildirimi 15 dakika sonra geliyor. Bir de WhatsApp bildiriminin sesi gelmiyor sadece titriyor. Bildirim ayarlarına baktım her şey normal. Hatta öncelik yüksek.

Edit: WhatsApp'ı çözdüm. Ama instagram mesaj bildirimi mesaj geldikten 15 dakika falan sonra geliyor.

Nasıl çözdün Whatsappı hocam

• netmaster1903 N kullanıcısına yanıt
    Grup mesajlarının bildirimi sessizmiş hocam orayı görmemişim
  • Güncellemeyi yaptım,bir kere yeniden başlattım hiç bir sorun yaşamadım ne sensör sorunu nede bildirim sorunu hiç birini yaşamadım özellikle sensör sorunu için arkadaşların şikayetleri,videolarını denedim kesinlikle sorun yok.

Ayrıca yeni güncellemeden çokda memnunum şarj sabah saat 08.20 de %40 az evvel baktığımda %22 güncellemeden önce parmak izi geç algılılıyordu şimdi daha iyi gibi tek derdim istediğim gibi ekran koruyucu bulamamam.

• Mi note 10 lite mı oppo reno 4 mu arkadaşlar bugün satın alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: onno92

Redmi Note 9'dan bu telefona geçmeyi düşünüyorum, tavsiye eder misiniz? Note 9 performans ve pil süresi olarak beni tatmin ediyor. Bu konularda bir eksiklik yaşar mıyım? yoksa Samsung m51 modelini mi değerlendirmek gerek?

edit: konuşurken ekranın açılma problemi redmi note 9'da da var bu arada. Konuşma yaparken kafasına göre açılıp kapanıyor.

Bana sorarsan m51 batarya konusunda bu telefonu tokatlar 5260 diyorlar ama ben 11.0.1 sürümü kullanıyorum en fazla 10 11 saat ekran alıyorum ayrıca sensör sorunu çıkma ihtimali olan bir cihaz beni çok etkilemiyor ama konuşurken kulakta bir sürü uygulama falan açılıyor tabi ben Samsungun arayüzünü sevmem görüntü olarak da premium bir cihaz kullancam dersen note 10 life biçilmiş kaftan

• DJouneyt kullanıcısına yanıt

Bu sorun güncelleme sonrası bende de var. Telefonun kronik sorunu demiş arkadaşlar ama bu net bir şekilde güncelleme hatası. Tuş ile yakınlık sensörü devre dışı bırakılıyordu şimdi olmuyor. Düzeltme güncellemesi gelir bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yousuf27

Bana sorarsan m51 batarya konusunda bu telefonu tokatlar 5260 diyorlar ama ben 11.0.1 sürümü kullanıyorum en fazla 10 11 saat ekran alıyorum ayrıca sensör sorunu çıkma ihtimali olan bir cihaz beni çok etkilemiyor ama konuşurken kulakta bir sürü uygulama falan açılıyor tabi ben Samsungun arayüzünü sevmem görüntü olarak da premium bir cihaz kullancam dersen note 10 life biçilmiş kaftan

Alıntıları Göster

Batarya konusunda Redmi note 9 beni tatmin ediyor. Mi note 10 lite da onun kadar performans gösterse bana kafi. 10-11 saat ekran süresi yeterli.

True phone kullanmaya başladım bu ekran açılma olayı büyük oranda çözüldü gibi.

Samsungla kıyaslayınca kamera konusunda daha iyi olacak diye tahmin ediyorum mi note. Bir de IR port olması benim için bir avantaj, bu kullandığım bir özellik.

Amazon'da stoğa girse alacağım, bi sorun çıkarsa iade etmek kolay olsun diye amazondan almak istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onno92 -- 25 Ocak 2021; 4:28:0 >

• onno92 kullanıcısına yanıt

Amazonda şu an siyah ve mor rengi stokta hocam, ben de aldım şu an kargoda paket.

• quote:

Orijinalden alıntı: onno92

Batarya konusunda Redmi note 9 beni tatmin ediyor. Mi note 10 lite da onun kadar performans gösterse bana kafi. 10-11 saat ekran süresi yeterli.

True phone kullanmaya başladım bu ekran açılma olayı büyük oranda çözüldü gibi.

Samsungla kıyaslayınca kamera konusunda daha iyi olacak diye tahmin ediyorum mi note. Bir de IR port olması benim için bir avantaj, bu kullandığım bir özellik.

Amazon'da stoğa girse alacağım, bi sorun çıkarsa iade etmek kolay olsun diye amazondan almak istiyorum.

Alıntıları Göster

Amoled ekran olması büyük avantaj 10-11 saat pil sürelerini MIUI 12 ile bulmanız biraz zor tavsiyem bütçeniz varsa mi 10tye geçmeniz IPS ekran kullanırım diyorsanız 144 Hz hem daha fazla güncelleme alıyor hem daha stabil güncelleme alıyor mi note 10 lite diğer ülkeler için üretilmiş olduğu için biraz üvey evlat konumunda mesela eu beta sürümü almiyor redmi note 7 alırken

• quote:

Orijinalden alıntı: BrazzerstakiKelAdam

Amazonda şu an siyah ve mor rengi stokta hocam, ben de aldım şu an kargoda paket.

64gb olan versiyonu diyorsunuz siz sanırım, o stokta ama ben 128gb/6gb mor olanı bekliyorum. Sd kart yuvası olmayan bir telefonda 64gb bana yetmez maalesef.

• 
Sayfa: önceki 502503504505506
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.