Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (378. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KaptanMemo1234

Genel kullanımda da samsung note8'den daha iyi mi hocam?
    Note 8, 3 sene öncesinin amiral gemisi ama şu an mi note 10
    Lite yanında çok zayıf kalıyor her bakımdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deae -- 26 Eylül 2020; 21:46:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Asus dsl ac51 5ghz modemim var. Aynı olduğum odada daha önce huawei mate 10 pro varken cihazda diyelim öncelik 5ghz ye bağlantı kurardı.fakat xiaomi mi note 10 lite cihazında 2.4 sinyal öncelik gibi. Bunu değiştirme şansı var mı acaba? Yoksa cihazda yazılımla ilgili bir sorun mudur?

• Bu telefona uyumlu güzel korumalı kılıf ve ekran koruyucu ne önerirsiniz

• Eli terletiyor mu bana mı öyle geliyor telefonu ne zaman elime alsam ter içinde elim

• Çok pasif bir forum kapatılsın gitsin. Yukarıda yazdığımı yaşayan 1kişi yoksa forum aktif değil demektir zaten

• Arkadaşlar AoD kullanırken şu saatin efekti kasıyor sizde de öyle mi? Bu önizleme ekranında kasmıyor ekran kapalı iken kasıyor çözümü var mı?

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EsFaEr kullanıcısına yanıt
    Belki bu mesajı okuyanlarda 5ghz destekleyen modem yoktur.Bu yüzden yaşamadıkları sorun yüzünden cevap verememişlerdir.Sorununuza gelecek olursak cihazda öncelikle 5ghz tercih et gibi bir seçenek bulunmamaktadır.Benim kullandığım modemde aynı odada bağlamışsam öncelik olarak 5ghz ile bağlanıyor fakat odanın kapısının dışında bağlanmışsam veya odadan dışarı çıkmışsam cihaz 2.4 ghz bandını tercih ediyor.Odaya geri döndüğümde ise 2.4 ghz bandında bağlı kalıyor.Yani cihaz hangisinden daha iyi sinyal alıyorsa önce o ağa bağlanıyor ve değiştirmek istemiyor.
  • Arkadaşlar BL kilidini açtıktan sonra netflixe giriş yapamıyorum, sildim fakat bu seferde Play Store'dan komple kayboldu. Yeniden yüklemek için bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz ?

• sinceer07 S kullanıcısına yanıt
    Bak siz yaşamışsınız mesela. Bence. Bu yazılım sorunu 5ghz alan yere geri dönünce otomatik geçmesi lazım. Sadece benim mesajım değil geriye doğru bakılırsa soru soran insanlara cevap vermek yom bu forumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsFaEr -- 27 Eylül 2020; 20:3:30 >
    Buraya üye olabilirsiniz...

https://forum.miuiturkiye.net/

• efebora06 kullanıcısına yanıt
    Nereye üye olmam gerektiği değil soru, teşekkür ederim.

Siz genelleme yaparak konuşuyorsunuz.Herkes görmek zorunda değil,görmüşse cevap vermek zorunda değil.Siz cevap verilmedi diye bu forumu kapatalım diyorsunuz.Bu yanlış.Cihaza gelecek olursak okuduğum kadarıyla çoğu cihaz iyi verim aldığı ağı kolay kolay değiştirmek istemiyor.Aynı odaya dönseniz bile 2.4ghz ağı hala iyi çektiği için cihaz değiştirmek istemiyor.Denemedim fakat çözüm olarak 2.4 ile 5ghz ağını ayırmak olacaktır.Böylelikle önceliği 5ghz ağına verirseniz ona bağlanır.İkinci bir yöntem olarak modem ayarlarında eğer var ise 5ghz bandını tercih et seçeneğini aktif etmeniz lazım.Böylelikle bağlanan her cihaz 5ghz ağına bağlanmaya ve 5ghz bandında kalmaya zorlanacaktır.
  • arkadaşlar mi note 10 lite modelini kullanıyorum, xiaomi Türkiye facebook grubunda bu modelin ekranında kronik pembe çizgi hatası olduğu ve bunun bir çok cihazda yaşandığı yazılmış.bu durumu yaşayan ve değişim vb. yoluna giden oldu mu acaba ?
  • Tyler Durden kullanıcısına yanıt
    İlk kez senden duyuyorum böyle bir sorunun varlığını. Forumda da kimsenin bundan şikayetçi olduğunu duymadım henüz

• Bende ilk defa duyuyorum böyle bişeyi :)
  • aux girişinden sorun yaşayan var mı? araçta aux kablosu kullanıyorum ve taktıgımda sürekli bir cızırtı geliyor. araştırdıgımdahttps://www.sikayetvar.com/xiaomi/xiaomi-mi-note-10-cizirti-sorunu bunu buldum.
  • marvdominic M kullanıcısına yanıt
    Aynı cızırtı kulaklık taktığınızda ya da farklı bir 3.5 inç girişi olan cihaza taktığınızda da oluyor mu? Farklı bir ara kablo da denediniz mi? Bende sorun yok.
  • aux kablosunu iphone 6s ve xiaomi note 7de deniyorum sorun yok. mi note 10u başka bir kulaklıkla denedim kulaklıkta cızırtı yok. Yeni bir aux kablosu edinip öyle deneyebilirim ancak
  • quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

Xiaomi'de Huawei'de arayüzü ios'a benzetmek için özel çaba sarfeder. Xiaomi daha çok çaba gösteriyor.

İzlemek istediğiniz videonun kare hızı da önemli. Öte yandan 60 hz normalde yeterlidir lakin nadiren kimi daha hızlı olsun ister ve aradaki farkı anlayabilir. Şahsen pek anlamıyorum. Rahatsızlık verdiyse ışığı biraz açmayı ve rengi şemasında çok çok hafif Sarı turuncu arasına kaydırmayı deneyin.

Sim kart takmamış olsanız bile, şayet mail adresi girdiyseniz tabir yerindeyse yokuş yapabilirler.
    Huawei'ye arayüzü yapan firma Xiaomi zaten
  • 
Sayfa: önceki 376377378379380
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.