Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi'de Huawei'de arayüzü ios'a benzetmek için özel çaba sarfeder. Xiaomi daha çok çaba gösteriyor.

İzlemek istediğiniz videonun kare hızı da önemli. Öte yandan 60 hz normalde yeterlidir lakin nadiren kimi daha hızlı olsun ister ve aradaki farkı anlayabilir. Şahsen pek anlamıyorum. Rahatsızlık verdiyse ışığı biraz açmayı ve rengi şemasında çok çok hafif Sarı turuncu arasına kaydırmayı deneyin.

Sim kart takmamış olsanız bile, şayet mail adresi girdiyseniz tabir yerindeyse yokuş yapabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EsFaEr -- 27 Eylül 2020; 9:26:2 >
  • Günaydın
    Mi 10 lite harikaları

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deae -- 26 Eylül 2020; 9:45:19 >

• Deae kullanıcısına yanıt
    Gcam mı yoksa kendi kamerası mı ? Bende de aynı telefon var benim ki neden böyle çekmiyor enteresan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stalkeparasite

Gcam mı yoksa kendi kamerası mı ? Bende de aynı telefon var benim ki neden böyle çekmiyor enteresan
    Gündüz çok farketmiyor hocam gcam yada kendi kamerası ışıkta bitiyor olay.

• Telefon alacağım da acil iki sorum var.

1)Yakınlık sensörü problemi kesin olarak çözüldü mü? İlk sayfada yazan şeyleri yapınca?

2) Ekran bölme özelliğini biliyorum ancak açılır pencere özelliği var mı? Yani küçük bir whatsapp ekranı açıp onu sürüklemek, büyütüp küçültmek gibi?

• 64 mp otomatik yakın çekim.

• quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

64 mp otomatik yakın çekim.

Kamera Gayet güzel iş çıkarıyor birazcık işi bilmek lazım.
    Işık gayet güzel full zoom yapınca en iç göbekteki minicik tomurcuğun bile taneleri çok net görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deae -- 26 Eylül 2020; 11:39:22 >

• canınıyerim kullanıcısına yanıt
    Yeni sürüm modellerde öyle bir sorun yok diye düşünüyorum. Ben 2 hafta önce aldım ve hiç sensör sorunu yaşamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • canınıyerim kullanıcısına yanıt
    Wp sürükleyerek kullanırsın sıkıntı yok

Aynen. Epey sevdim. Hatta içini tamamen çekecektim. Fakat taç kısım bulanıklaşır diye içine giremedim. Biraz uzaklaşıp görüntüyü kesebilirdim. Bu seferde 64 mp tam çiçek olmazdı. Lakin gayet güzel. Epey sevdim. Çok rahat. Otomatik modda böyle çekebilmesi bile gayet yerinde.
  • Arkadaşlar AoD açıkken ekranı kapatınca çıkan efektli saatlerin efektleri kasıyor normal ekran açıkken önizleme yaparken kasmıyor. Sizde de öyle mi?

• Hiç bir ayar yok bastım çektim 😊

• DaRK_KniGHT_ kullanıcısına yanıt
    cevaplarınız için çok teşekkür ederim
    Arkadaki telleri yok ettim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: birisi007

Arkadaki telleri yok ettim. :)

Teşekkürler 😊 kamera cidden gayet yeterli. Eşimde Samsung note 8 var 3 sene öncesinin amiral gemisi, yanyana çekim yapıyorum note8 resmen çöp aşırı fark var.

• Arkadaşlar telefondaki fotoğrafların her biri durduk yere 4-5 adet oldu. Ne olduğunu anlamadım. Başına gelen var mı?

Genel kullanımda da samsung note8'den daha iyi mi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: Legolasx

Merhaba arkadaşlar. Samsung m31 aldım 2 3 gün oldu ancak sesin karşıya gitmemesi gibi problemler yaşadığım için yarın iade edeceğim. Onun yerine bütçeyi artırıp cihaz bakıyorum. Mi note 10 lite gözüme çarptı tasarımı falan çok hoş. Peki cihazda sensör hayalet ekran VS gibi kronik sorunlar mevcut mudur tavsiye eder misiniz? Ya da yeni çıkacak samsung m51 mi almak mantıklı biraz absürt soru oldu xiaomi konusunda ama sormak istedim şimdiden teşekkürler.
    Alabiliyorsan Samsung Note ve S serilerini alacaksın. Alt modellere hiç bulaşma. Lite olanlara da bulaşma.

Yok alamıyorsan Xiaomi note 10 lite şuan en cazip cihaz. Alt model samsunglarla kiyaslanamaz bile.

• dj_emrah kullanıcısına yanıt
    Hic bir problem yasamadim rom ile ilgili hersey stabil..arama uygulamasi sifir sorun,sms de cok sade reklamsiz tum programlar tek sorun telefonun acilis animasyonu cok kotu onuda temalardan ozellestirip degisebiliyormussun ordada cok iyisini buladim boot animation da tavsiye ederim.

• 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.