Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xTheXx

Çok sağolun :) Ben tercihimi yaptım hocam. 😂😂 Mi Note 10 Lite ile yola devam edeceğim... Bayağı şaşırttı beni :) Yarın A71'i kuzenime veriyorum

Alıntıları Göster
    Hayirlisi olsun. Bende yarin bana yazan arkadasin sepet indirimi devam ederse 128 gb olandan alacam. 64'luk iptal olacak hocam.
    Bu arada kutunun üzerin 6 gb ram oldugu yaziyormu? Eger yazmiyorsa sizden rica aida64 veya cpuz hangisini kullanıyorsanız ram bilgilerine bakma sansiniz varmi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ercaner jr.

Hayirlisi olsun. Bende yarin bana yazan arkadasin sepet indirimi devam ederse 128 gb olandan alacam. 64'luk iptal olacak hocam.
    Bu arada kutunun üzerin 6 gb ram oldugu yaziyormu? Eger yazmiyorsa sizden rica aida64 veya cpuz hangisini kullanıyorsanız ram bilgilerine bakma sansiniz varmi.

Alıntıları Göster
    Umarım devam eder de 128 GB olanı alırsınız hocam. Sağolsun arkadaşta valla yardımcı oluyor ne güzel :) Kutuda yazıyor hocam 6GB RAM/128 GB ROM diye.. Ayrıca ayarlarda da 6GB RAM olduğu açıkça görülüyor...

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: CSCO_CS

Sıkıntı denilen olan sensöre kulağınız temas etmezse ekran kararmiyor ve menülere değince farkında olmadan notlar acilabiliyor beklemeye alabiliyor karşıdakini. Ben bir kez notların açıldığını gördüm görüşme yaparken tuş kildine alıyorum. Dert edecek bir durum değil yani.
    Ben bu durumu çözdüm hocam...

Deneme yanılma ile Google Arama uygulamasının miui ile uyumsuz olduğunu keşfettim. Yani sorun sensörde veya sensörün konumunda değilmiş...

True Phone uygulamasını kurdum, varsayılan olarak atadım. Hiç bir sorun kalmadı. Yakınlık sensörü muazzam çalışıyor. Ayrıca uygulama arama kaydı da yapıyor. Herkese şiddetle tavsiye ederim bu uygulamayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xTheXx -- 7 Haziran 2020; 1:34:28 >

• xTheXx X kullanıcısına yanıt
    Yükledim hocam güzel oldu. Eyvallah. 👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Yükledim hocam güzel oldu. Eyvallah. 👍
    Rica ederim hocam

• xTheXx X kullanıcısına yanıt
    Sırf bu yüzden eu rom a gececektim hocam bl kilidinin gününü bekliyorum. Randımanlı olursa gerek kalmayabilirde.

• quote:

Sırf bu yüzden eu rom a gececektim hocam bl kilidinin gününü bekliyorum. Randımanlı olursa gerek kalmayabilirde.
    Hiç gerek yok hocam bu uygulama fazlasıyla yeter. Gayet randımanlı

• nofearnomercy kullanıcısına yanıt
    keske ama yanlıs hatırlıyorsun bence 5g var ıslemcı daha ıyı aynı fıyattan gırmez bence garantısız 4 e yakın olur gıbı normal mı 10 ları 5200 den satıyorlar garantısız
  • CSCO_CS kullanıcısına yanıt
    zaten eu romla gelmıyor mu global eu aynı sey degılmıydı
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    Yok hocam global de Google arama ve mesaj uygulaması gömülü geliyor.
    Eu kararlı da muiu arama ve mesaj uygulaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSCO_CS -- 7 Haziran 2020; 1:8:39 >
  • gs190505 G kullanıcısına yanıt
    https://forum.miuiturkiye.net/konu/mi-note-10-lite-avrupa-eea-kararli-v11-0-7-0-qfneuxm-indirme-baglantisi.83138/

• quote:

Orijinalden alıntı: xTheXx

Ben bu durumu çözdüm hocam...

Deneme yanılma ile Google Arama uygulamasının miui ile uyumsuz olduğunu keşfettim. Yani sorun sensörde veya sensörün konumunda değilmiş...

True Phone uygulamasını kurdum, varsayılan olarak atadım. Hiç bir sorun kalmadı. Yakınlık sensörü muazzam çalışıyor. Ayrıca uygulama arama kaydı da yapıyor. Herkese şiddetle tavsiye ederim bu uygulamayı

Alıntıları Göster
    Evet sorun google aramalarda. Esimin a2'sinde de ayni durum var. Umarım miu12 ile kendi arama ve mesajlasma uygulamasini sunmustur xiaomi.

• ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Zannetmiyorum hocam, tam tersine muiu 12 de dışardan apk yüklemesini engelleyecekler diye bir yazı okumuştum. Google tamamen play store ye mahkum etmeye çalışıyor. Bu yüzden kendi arama ve mesaj uygulamasının geleceğini sanmıyorum globale.

• Arkadaşlar 64 lük 3449₺ ne dersiniz alınır mı bu fiyata?

• Hayırlı olsun, bende aranıza şimdi katıldım arkadaşlar. Mi5 pro dan sonra nasıl olacak merak ediyorum. İnşallah ileride batarya değişimi ve yedek parça konusunda Xiaomi bizi mi5 pro da olduğu gibi yalnız bırakmaz. Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• Ben de aldım alacağım telefonu ama tam karar veremedim. Şu an kullandığım Mi 9t yi illa hanım istemese çok memnunum aslında ama.
    Kamera benim için önemli demiştim daha önce de. Sony imx 686 sensörü kullanılmış. Mi 9t de imx 586 vardı. Bir çok yönden geliştirilmiş 686. Mi note 10 da ve mi 10 da kullanılan
    Samsung ISOCELL Bright HMX 108 mp lik kamera ile direk bir karşılaştırma bulamadım. Ama bazı yabancı forumlarda kalite olarak çok yakın sensörler olduğu söyleniyor.
    Of. Milletin asgari ücretinin 5 de 1 ine aldığı aleti biz asgari ücretin 1.5 katına alınca incik cıncık bakıyoruz işte. :)

• ırakta 280 dolar olan telefon ülkemizde 3800 civarı...

• urtur kullanıcısına yanıt
    Burada her iki telefonu karşılaştırmışlar bir bakın isterseniz.
    https://www.youtube.com/watch?v=3btFYeNfQtY&feature=youtu.be

• CSCO_CS Yıldırım hocama teşekkür ederim. Bana hesabını verip telefonu indirimli almamı sağladı sağolsun. 128 gb siyah renk aldım bakalım umarım bir sorun çıkmaz telefonda. Hepsiburada ile aramız hic iyi değil 😀
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.