Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
71
Favori
208.424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: o_tunc

Merhaba.
    Bugün telefonuma böyle bir dosya geldi. indirdim. Miu 12 güncellemesidir diye düşündüm ama indirdikten sonra başka bişey çıkmadı. Bu ne dosyası, 2.8gb boyutunda bilen var mıdır acaba?
    Telefon Mi note10 global. Android 10 ve Miu 11 Kararlı sürümde şuan.

Güncelleme yaptığınız için gözüküyor zaten aç dediğinizde dosya bulunamadı sil ? seçeneği çıkacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: AlperMetin

Arkadaşlar cihazı kullananlar kamera açıkken cihazı ters çevirip telefonu sağa sola çevirdiğinizde üstten 3. Kamera sağa sola hareket ediyor mu? Bu normal mi? Bende gözle görülür hareket etme durumu var ve bu sevepten dolayı zaman zaman netleme sorunu oluşuyor.Cihazı kullananlar rica etsem kontrol edebilirler mi ?
    Kamera kapalı iken sabitleyici boştadır. ve telefonu salladığınızda sesini duyarsınız ancak kamerayı açtığınızda aktif olur ve sallantı sesleri yok olur. sabitleyici görevini yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcn09

Güncelleme yaptığınız için gözüküyor zaten aç dediğinizde dosya bulunamadı sil ? seçeneği çıkacaktır

Alıntıları Göster
    Yoo, Dosya bulunamadı demiyor.
    "Aç" dediğim zaman "Dosyaları Şu Konuma Çıkart" diyor. adroid 10 güncellemesini 2 gün önce yapmıştım Bu dosya bugün indi.

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: o_tunc

Yoo, Dosya bulunamadı demiyor.
    "Aç" dediğim zaman "Dosyaları Şu Konuma Çıkart" diyor. adroid 10 güncellemesini 2 gün önce yapmıştım Bu dosya bugün indi.

Alıntıları Göster
    Güncelleme sonrası benzer bir dosya bende de vardı üzerine tıkladığımda sil seçeneği vardı ve silmiştim.

• Cihazında mi room 11.0.3 kullanan var mı ve tavsiye eder misiniz? Kendi sitesinden indirme linki çalışmıyor malesef, bu sürümün iyi olduğunu okumuştum.

https://downloads.sourceforge.net/project/miroom/stable/V11.0/MiNote10-CC9Pro_MIUI_V11.0.3.0.PFDCNXM_MiRoom_9.0.zip?r=&ts=1590667243&use_mirror=liquidtelecom

Ekleme: problems downloading tuşuna basıp farklı kaynaktan deneyince oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mike4peace -- 28 Mayıs 2020; 16:7:26 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• cihazı almak istiyorum güvenilir satıcılar kimlerdir yardımcı olurmusunuz imei işlemi nasıl işiliyor onun hakkında da bilgi verirseniz sevinirim
  • Baveran var. Kendisine bir sorunuz. Çok alakalı ve güvenli bir arkadaşımız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • selcuky1 kullanıcısına yanıt
    kendisinde kalmamış malesef başka satıcı tavsiyesi olan varsa alabilirim ve aynı zamanda max 4kya bundan iyi cihazlar varmıdır öncelik kamera ve günlük kullanım oyunla alakam
  • PalizatParankiması kullanıcısına yanıt
    Zahter iletişim de oldukça güvenilirdir, ben kendisinden aldım facebook grubu var. Onun dışında Hasan Bahar var güvenilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamera koruma için metal korumadan kullanan var mı kamera koruma için kırılmaz cam mı metal koruma mı sizce hangisini almalıyım

• Arkadaşlar merhaba .
    Cihazı ilk çıktığından beri kullanıyorum.ilk kullanmaya başladığımda foroğraf kalitesine bayıldım resmen .Lumia 1020 lgg4 ve 6s plus ile karşılaştırıp söylüyorum.fakat video performansı resmen hayal kırıklığı idi .özellikle 60 FPS de çekmede daha iyi.son zamanlarda muhtemelen güncelleme den sonra düzeldi ki 4k 30fps 1080p 60fps de resmen harikalar yaratıyor.takılma donma yada stabilizasyon da hiçbir sorun kalmadı.instagram çekimleri de pürüssüz ve akıcı hale geldi .4k 30 FPS video çekiminde özellikle zoom olayı da çok çok başarılı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.instagram.com/mhrylmz34/?hl=tr
    Instagram hesabım takip edebilirsiniz çekimleri .

• mike4peace kullanıcısına yanıt
    Zahter beyden ben de iki kez alışveriş yaptım. Hiç sorun yaşamadım.

• Arkadaşlar çok basit ve saçma gelebilir bu soru ama...
    Bu telefondan başka marka bir Android telefona nasıl dosya aktarımı yapıyoruz?

Yıllardır Samsung kullandım. Wifi Direct, NFC, Android Beam falan vardı ve zaten şuna da uyuz oluyorum ki Android'de şu işi bir türlü standart, basit bir hale getiremediler yıllardır...

1Gb boyutunda bir video vardı. Bluetooth ile atılmaz, uğraşılmaz. Çok uğraşmadım belki ama yine de bulamadım eşimin Samsung s9 telefouna videoyu gönderme yolunu.

• Ekran ara sıra uyku moduna girmiyor açık kalıyor.. Android 10 dan sonra oldu sanki.. Benzer sorun yaşayan oldumu. Az önce bi saate yakın açık kalmış.. Pc de oyun oynadım 1 saat tele baktım ekran açık.. elime aldım cayır cayır yanıyordu telefon..amoled yanığı felan olursa çöp olur telefon benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi solokingx -- 30 Mayıs 2020; 1:50:57 >
  • Merhabalar mi note 10um var. Yurtdışı girişli bir cihaz şuan cihaz açık IMEI repair yapmam lazım mı yaparsam nasil yapayım eski telefonum mi6 onun imeisini kullanabilir miyim

• Benim cihaza da android 10 geldi, avrupa rom vardı üzerinde.

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

• baro007 kullanıcısına yanıt
    Selamlar, önce telefonunuzun kilidini açmanız lazım. Yaklaşık 5 güne kadar uzayabiliyor süreç. Eğer bl kilidi açıksa kendiznizde yapabilriniz imei repair işlemini. mi 9t formunda anlatılanlarla aynı. Eski tlf unuzun imeisini kullanabilirsiniz.
  • selcuky1 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler

• Maclarens90 kullanıcısına yanıt
    İki telefonada shareme programını kurarak halledebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.