Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] (57. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
71
Favori
208.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende şimdi farkettim bana sms geliyor fakat ben atamıyorum nedendir ?
  • Volte açık ise ondan yapıyor Volte yi kapayıp deneyin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baveran

GPS sorun değil, sürekli çalışmıyor zaten, güç tasarruf modunu ben hiç açmadım, normal şekilde kullanıyorum, lazım olmayan uygulamaların bildirimlerini kapatabilirsin
    Tamam abi sanıırm letgo sürekli aktif o yoruyor 😂😂 gözüken ısıyla sıcaklığın da alakası yok sanırım. Şu an 24 görünüyor ama çok hafif bi ısınma var çözemedim bu işi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • solokingx S kullanıcısına yanıt
    Isınan genelde işlemci oluyor, thermal kısmından bakabilirsin, cpu-z de. Rahatsız edecek kadar ısınmıyorsa takılma bence :)

• Volte açık ise, kapatıp dene, düzelir muhtemelen. Türk Telekomda sıkıntı oluyor volte açıkken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baveran -- 26 Mart 2020; 19:14:2 >
  • emiröztürk kullanıcısına yanıt
    Tebrikler, güzel olmuş.
  • quote:

Isınan genelde işlemci oluyor, thermal kısmından bakabilirsin, cpu-z de. Rahatsız edecek kadar ısınmıyorsa takılma bence :)
    açıp bi macun yenileyelim o zmaan başkan :)) pc de hemen çözüyoruzda telde sıkıntı işte ara ara azıyo. bakalım nfc gps flan kapattım anlarım uzun süreçte. şöle buz gibi olsa fena olmazdı
  • Benimde şarj konusunda sıkıntım var orijinal adaptör ile baseus 3A kablo ile şarj ediyorum fakat %60 dan %100 e 1 saatte doldu normalde ise 1 saat 40dk da doluyor nerede sorun anlayamadım

• 1 aylık beyaz renk Türkiye garantili mi note 10 pro satıyorum

• Selam arkadaşlar endonezya rom için V11.0.3.0.PFDIDXM güncellemesi bildirimi geldi telefona. Cihaz imei repairli, direkt ayarlardan güncelle diyip güncelleyebiliyor muyuz imei uçmadan? Uçuyorsa doğru güncelleme yöntemi nedir
  • Cihazın kronik sorunu var mı ekran vs?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Volte açık ise, kapatıp dene, düzelir muhtemelen. Türk Telekomda sıkıntı oluyor volte açıkken
    Açıkken olmuyormuş doğru :////
  • Kalpavriksha K kullanıcısına yanıt
    Stock recovery yüklü ise yapabilirsin, twrp yüklü ise install diyip yükleyebilirsin. Her ihtimale karşı yedek al yinede :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baveran -- 26 Mart 2020; 23:53:16 >
    Benim cihazda aynı. Güncelledim. Sıkıntı olmadı. Ancak her ihtimale karşı yedeklerinizi alın. Twrp var ise cihaz ilk önce yükleyip açılış yapıyor. Twrp ekranında 2.6 gb lık bir dosya daha indirip onu kuruyor. Merak etmeyin. Yükleme bitince tekrar twrp ve root istiyorsanız magisk yüklemeniz gerekli.
    İlk sayfada efs yedeği alma videosu var efs yedeği izi alın sonra güncellemeyi yaparsınuz efs yedeğiniz olduğu için imei uçsa bile yedeği geri yükleyip geri getirmiş olursunuz

• arkadaşlar şarj ederken ampere uygulaması ile ne kadar amper verdiğini atabilir misiniz karşılaştırma açısından

• Xiaomi Şarj Aleti Type C MDY-09-EN Type C 30W Note 10 / 10 Pro 153,53 TL yerine 113,75 TL
    https://urun.n11.com/sarj-cihazi/xiaomi-sarj-aleti-type-c-mdy-09-en-type-c-30w-note-10-10-pro-P409952857
    Bu Ürünü sipariş verdim inşallah orijinal dir telefonu piyasanın 100 200 TL altına aldık o da buna gidecek galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: emiröztürk

Sağol hocam bu hafta kamera performansınıda yüklüyeceğim baya detaylı bi çekim yaptık bakalım:)
    youtube'daki videolarda telefon video çekerken 2x den sonra 5x yakınlaşmaya falan aldımı çamur gibi oluyor görüntü 4k'da. çektiğiniz videoda telefon video çekerken kaç x zoomdan sonra bozuluyor görüntü onu gösterebilir misiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: okanxkankam

arkadaşlar şarj ederken ampere uygulaması ile ne kadar amper verdiğini atabilir misiniz karşılaştırma açısından
    hocam bende bu soruyu soracaktım 5v dediler ama kesin bilmedigim için bir şey diyemiyorum bende
  • okanxkankam O kullanıcısına yanıt
    Karşılatırmasını yaparsın. Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.