Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
71
Favori
208.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah reis de benim ki de aynısı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • xiaomi bu cihazın üretimini durdurdu.
    nedendir bilinmez. daha bir sene olmadı.
    bu cihazdan almak istiyordum.... note 4 kullanıyorum. note4 te sıkıntım yok hala yağ gibi kayıyor. ama kamera için bu cihazı düşünüyordum.
    ayrıca cihaz sanırım 1 sene garantili..
    neden üretim durdu acaba..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9metal_99 9 kullanıcısına yanıt
    Kaynak?

• https://www.webtekno.com/haber/amp/88866 böyle bir web sitesinde var. Bence bu dönem telefon satışları için çok zorlu bir dönem. Kimse dışarı çıkamıyor ki telefon alsın. Artık insanlar pek telefon derdinde değil. Bu karar bence sadece Xiaomi için geçerli değildir, diğer firmalarda durdurna veya üretimi azaltma politikasına gitmişlerdir.

• Teşekkürler bilgi için. Pro modelinin üretimi durmuş ki bence isabetli karar. Bu cihaza "pro" takısı çok gereksiz bir isimlendirmeydi. Neredeyse herşey aynı düz modeli ile.. Çok talep görmediği kanısındayım ve bu yüzden üretimin durduğunu düşünüyorum..

• Haydaaa 1-2 gün içinde global garantisiz olarak alıcaktım üretimi durmuş. Bu saatten sonra almak mantıklı olur mu sizce? Mi 10'u mu beklemeli yoksa 9t pro mu alsam. Çok kararsızlığa düştüm şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mysal

https://www.webtekno.com/haber/amp/88866 böyle bir web sitesinde var. Bence bu dönem telefon satışları için çok zorlu bir dönem. Kimse dışarı çıkamıyor ki telefon alsın. Artık insanlar pek telefon derdinde değil. Bu karar bence sadece Xiaomi için geçerli değildir, diğer firmalarda durdurna veya üretimi azaltma politikasına gitmişlerdir.
    düşündürücü..
    cihaz daha bir senesi dolmadı
    amiral denecek bir cihaz
    ilk 108mp kameralı cihaz
    ilk 5 kameralı cihaz

ama sonlandırılıyor, azaltılmıyor.
    başka firmalar bence bunu yapmaz.
    ortada bilinmeyen bir şey olabilir..

yinede almayı düşünüyorum.
    bu fiyata bu kamera bu zoom(50x)
    alınır..

• 1 aylık beyaz renk mi note 10 pro satılık Türkiye garantili

• Sadece pro modeli değil düz olan modelde Xiaomi Çin'in sitesinden kaldırılmışhttps://www.mi.com/index.html
    Aynen öyle, belki 4500 - 5500 TL bandına alınmayabilinir fakat 3000 - 3500 TL aralığında emsali yok.

• belkide 108mp kamerayı ilk kendileri piyasa çıkartmak için alel acele piyasaya sürdükleri içindir. tutarsa devam ettirirler. tutmazsa piyasadan çekerler. daha özellikli yeni cihaz üretirler.(mi 10)
    ki böyle oldu sanırım..

üretimin durması cihaza destek gelmeyecek anlamındadır.
    android 10 gelir ama dahada güncelleme ve extra güncelleme gelmez. belki 1-2 düzeltme güncellemesi gelir. android 10 son güncellemesidir benim tahminim.
    özellik ekleme geliştirme güncellemesi gelmez.
    mesela mi 10 pro ya kamera adına birçok yeni özellik ekleyecek güncelleme haberleri var. note 10 pro ile aynı kamera. 108mp. ama note 10 proya bu güncelleme yok. artık hiç olmayacak. ilk geliştirme güncellemesi alması gereken note 10 pro.
    ama raftan kalktı.

mi 10 pro türkiye fiyatını bekleyecem. uygun olursa tercihim mi 10 prodadır. ama yüksek fiyat olursa note 10 pro alırım. belirttiğim gibi bu fiyat bu cihaz 10 numara..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 9metal_99 -- 27 Mart 2020; 23:45:37 >

Mi 10 pro Avrupa fiyatı 999 euro olarak açıklandı, note 10 varken kimse 2 katı ödeyip almaz diye düşündüler herhalde, mi 10 pro Türkiye fiyatı bu gidişle 10 bin civarı olur, yurtdışı gelenlerde 6 bin civarı olur, note 10 kullanan arkadaşlar telefonlarımızın kıymetini bilelim

• Android 11 alacak tlflar arsında. En az 3-4 yıl daha götürür bu telefon. Ayrıca zibil gibi custom rom var. Ve devam ederler yayınlamaya. Gerginliğe gerek yok bence.

Android 11 kaynak
    https://mediatrend.mediamarkt.com.tr/android-11-guncellemesi-alacak-xiaomi-modelleri/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selcuky1 -- 28 Mart 2020; 0:41:51 >
  • Ankara içi 2500 e satan varsa sıfır ayarında olmak kaydı ile bi tane de kardeşime alıcam.. Ankara içi şart yalnız

• Baveran kullanıcısına yanıt
    Yani buda olabilir pek tabi, android 11 gelecek olması ki böylece baya bir uzun süre daha götürür gerçekten.

Ben telefonumdan memnunum, darısı diğer arkadaşların başına
  • 3 bin liraya böyle telefon bulup hala laf atmak da nasıl bi kafa acaba
  • Arkadaşlar ben mi note 10 almayi düşünüyorum yazılım hataları varmi ağırlığı nasıl çok rahatsiz ediyormu son sorum kamera çıkıntısı çok mu acaba yurtdisi almayi düşünüyorum yazılım sıkıntısı varmış galiba bir iki yerde gördüm realme xt modelinede baktim ikisinin arasinda kaldim aslinda cok fiyat farki var yardımcı olursanız sevinirim kafam çok karışık:)

• Arkadaşlar telefonun pili geceden sabaha % kaç gidiyor?
  • Eu rom şarj konusunda gayet iyi geldi..

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

• 11 senelik i phone kullanıcısı olarak,20 gün önce aranıza katıldım..
    Genel itibariyle son derece memnunum,hızlı ve kolay bir şekilde alıştım..tabi burda beklentiler çok önemli
    Şarjı konusunda çok mutluyum,oyun oynanıyor.1,5 gün rahat rahat gidiyor..
    Kamera güzel,hanım foto çekmek icin elinden düşürmüyor...
    İlerde bir sorun cikarmassa,artık başka marka kullanmayı düşünmüyorum..

Saygilar

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.