Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
71
Favori
208.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • pro da global. cc9 pro çin versiyon. 8gb ram ve 256gb depolama var. Kamerada ise 8p lens var pro da.

• Arkadaşlar Mi Note 10 mu (Redmi değil) , A72 mi tavsiye edersiniz? İkisinin de fiyatı 4500 civarında.

• Heyye H kullanıcısına yanıt

mi note 10 kamerasıyla alır ama maalesef yazılımı çok kötü. Realme 7 Pro değerlendirilebilir belki

• 3500 liraya evkur satiyor bir tane aldım m51 kullaniyordum acaba değer mi ki, eşimde 8 plus var onu satacağız note 10 a geçecek. Pişman eder mi 128 gb olanı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CaptainTsubasa483 kullanıcısına yanıt

Hocam eğer mi note 10 ise bedavaya almışsın.

• Evet hocam bir sürü kisi aldi yüksek ihtimal iptal edilir diyoruz ama gelirse de kullanmaya değer mi bilmiyorum son yorumlarda çok şikayet olmuş

• Ben_Beckman kullanıcısına yanıt
    Miui 12.0.3 en güzeli onu kurmanı tavsiye ederim, ben salak gibi güncelledim 12.1.3 e ve şuan yer yer hatalarla karşılaşıyorum, halbuki 12.0.3 te genel kamera kasıntısı dışında bir şikayetim yoktu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • CaptainTsubasa483 kullanıcısına yanıt
    Hocam mi note 10 um ile 8 plus u takas edebiliriz 😅

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Evkur iptal etti geçti hocam ne bekliyordu isem gari ben de, simdi o siteye söylenecek çok söz var da dava ederler, amazon bile beni 2 hafta ürün bekletip 1400 lirami 3 hafta ipoteklemenin karşılığı olarak 20 lira çek tanımlamış, amazon bile bu seviyeye geldi ise evkur üstüne bana fırça bile atabilirdi niye aldın bizi iptal ile uğraştiriyorsun diye

• Herkese selamlar , Mi Note 10 Pro cihazımda Netflix izlerken çözünürlük olarak max 540P alabiliyorum.Netflix in yürütme özelliklerine baktığım zaman Widevine kısmındaki L1 lisansının L3 ile değiştiğini gördüm .Acaba herkeste aynı durumda mı mu lisan olayı yoksa bana özel bir durum mu ? (Paketim 4k izlemeye uygun )

• yigit355 kullanıcısına yanıt

cihazın yazılımı nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: viper17

cihazın yazılımı nedir

Miui Global 12.1.2.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yigit355 -- 28 Nisan 2021; 15:52:42 >

L1 için EEA rom gerekli diye biliyorum

• quote:

L1 için EEA rom gerekli diye biliyorum

Yaklaşık 1 yıldan beri sorunsuz şekilde izleyebiliyordum :) Note 10 serisinde olan bir sorunmuş.Güncelleme beklemekten başka bir seçenek yok şu an araştırdığım kadarıyla. Destek için teşekkürler.

Bunun net olarak bir çözümü yok. Netflix sürümüne göre bile değişebiliyor bu olay. Çinli cihazların çoğunda olan bir problem. Telefona gelen güncellemeler de bozmuş olabilir.

• Görüşme yaparken yakınlık sensörünün kararsız çalışması sorunu için çözüm önerisi sunabilen var mı acaba? Artık bıkkınlık geldi. Sensör kararsız çalışıyor diye tuşla ekranı kapatıyorum bu sefer de görüşme sonrası ekran açılmıyor veya başka çağrı gelince tepki vermiyor ekran. Normal konuşurken telefonu kulağa götürünce ekran kapanıyor ama telefonu az oynatinca sensör devreden çıkıp ekran açılıyor. Tekrar kulaktan uzaklaşip kulağa götürüyorum yine ekran kapanıyor ama az sonra yine açılıyor. Yahu bir telefonun asıl amacı sesli görüşme değil midir bu işi hakkıyla yapamadıktan sonra 108 mp fotoğraf çekse ne olur.

• cevo_61 kullanıcısına yanıt

tam ekran olup, gerçek yakınlık sensörü kullanmayan ve yazılımı dandik çoğu telefonda mevcut.

• quote:

tam ekran olup, gerçek yakınlık sensörü kullanmayan ve yazılımı dandik çoğu telefonda mevcut.

Duyduğuma göre miui arama uygulamasında bu sorun yokmuş Google Arama uygulamasında var diyorlar sadece. Miui arama apk olarak yükleniyor mu veya bir şekilde port edilemez mi acaba. İlla rom değiştirmek mi gerekiyor bilgisi olan veya genel olarak sensör sorunu için çözüm önerisi sunabilecek varsa sevinirim.

Ben de hiç problem yapamadım yazacaktım hocam, vazgeçmiştim. Dediğiniz doğru olabilir. Ben Endonezya romdayım aylardır. Bahsettiğiniz problemi hiç yaşamadım.

• 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.