Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.747
Cevap
90
Favori
188.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 423
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 58
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 saat 30 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 27
  • Favoriye Eklediklerim 90
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Baveran (127 mesaj) solokingx (115 mesaj) selcuky1 (73 mesaj) viper17 (69 mesaj) İboar33 (65 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (897 mesaj) Mobil (1056 mesaj) Mini (58 mesaj) Uygulama (717 mesaj) (19 mesaj)
  • @
4 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]
Giriş
    2623 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: viper17

Yükleniyor ama açılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    637 Mesaj

Romda herhangi bir sorun var mı ? Ne zamandır kullanıyorsunuz ve son sürümleri aldı mı?

|
    |
    SilverNitrate kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    41 Mesaj
    Güncellemeyi yükleyen var mı ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    252 Mesaj

Hocam ben eski versiyona döndüm şarj konusundan dolayı. Şu an Endonezya 11.0.4teyim. Kasım ayından beri sanırım bu romdayım. Android 9 ama 11.1.1 versiyonunu da kullanan arkadaşlar var. Onlar da memnun. O versiyonu Android 10

|
    |
    By Doğu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    41 Mesaj

Teşekkürler, hayırlı bayramlar efenim.

|
    |
  • Yüzbaşı
    637 Mesaj

Kaç saat ekran açık süresi veriyor ? Hali hazırda vakit geçsin diye pupg oynuyorum o şekilde bile 8 saati buluyor şarjım iyi ama bazı anlamsız saçma salak takılmalar var.

|
    |
  • Yüzbaşı
    252 Mesaj

|
    |
    By Doğu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    236 Mesaj

Hocam şu anda miui 12.1.4 sürümü geldi, güvenlik parmak izi parmak izi ödeme kısmında videwine l1 lisansı görünüyor ordan lisans yükleyin, netflixi kaldırın yeniden yükleyin ben böyle çözdüm, kesin çözüm değil ama idare ediyor, 1 kez daha l3 e düştü geri yükselttim

|
    |
    yigit355 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    82 Mesaj

Bende aynısını yaptım şu an için sorun çözüldü

|
    |
  • Yüzbaşı
    344 Mesaj
    SIFIR YURTDIŞI KAYITLI arıyorum. Nerden bulabilirim?

|
    |
  • Yüzbaşı
    435 Mesaj
    Arkadaşlar selam. Oneplus 7t kullanıyordum şimdi bu telefonu almayı düşünüyorum. Kamera, batarya ve genel olarak karşılaştırma yapabilecek varmı?

• Yüzbaşı
    780 Mesaj

hiç gerek yok hocam 7t her şekilde daha iyidir. Megapiksel önemsiz bir faktör

|
    |
    nabu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1350 Mesaj

Merhaba ,benim telefonda bluetooth sürekli kendi kendine kapanıyor.Ayarlardan bir türlü bir şey bulamadım.Bir arızamı var yoksa bilmediğim kuytu köşede bir ayarda sorun mu var ?

|
    |
  • Çavuş
    94 Mesaj
    12.1.4 sürümündeyim Netflix l3 sertifikası var nasıl l1 yapabilirim hd izleyememek çok kötü

• Çavuş
    94 Mesaj
    Kardeşimin telefonuda mi note 10 12.0.1 ve l1 sertifikasi var gayet Netflixten izlenebiliyor, bu xiaomi cidden beni çok sinirlendiriyor, telefonu güncelledim ve tüm keyfim yok oldu, nasıl düzeltebilirim bu durumu ?

• Arkadaşlar merhaba. Neredeyse bütün telefonlarda olan bir özellik vardır. ( Herkes farkında olmayabilir). Örneğin Ali isimli bir arkadaşınızı arayacaksınız. Tuş takımı ekrandayken 2 5 4 tuşlarına tıkladığınızda (SMS yazar gibi) ekrana Ali isimli ( veya bu tuş kombinasyonuyla oluşabilecek listenizdeki başka bir isim) kişileriniz ekrana direk gelir. Benim yaşadığım sıkıntı isminde Türkçe karakter bulunan isimlerin görüntülenmemesi. Örneğin ÖZGÜN isimli bir arkadaşımı arayacakken 6 9 4 8 6 tuşlarını tıklayınca çıkması gerekir ama Ö harfiyle başladığı için göstermiyor. Ya da anıl isimli arkadaşı arıyorken 3. harf ı olduğu için 2 6 4 5 tuşladığımda 3. Rakam 4e bastığım anda başka isimler araştırıyor. Bu sorunu çözebilecek bir yöntem bilen var mı?

|
    |
  • Çavuş
    82 Mesaj

Hocam şu anda miui 12.1.4 sürümü geldi, güvenlik parmak izi parmak izi ödeme kısmında videwine l1 lisansı görünüyor ordan lisans yükleyin, netflixi kaldırın yeniden yükleyin ben böyle çözdüm, kesin çözüm değil ama idare ediyor, 1 kez daha l3 e düştü geri yükselttim

Benzer sorunu ben yaşamıştım.Son güncelleme ile bu yolu izleyince düzeliyor

|
    |
    fkaraburc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5152 Mesaj

EEA rom kurmalısınız

|
    |
    fkaraburc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    94 Mesaj

Sağolun hocam dediğiniz şekilde yapınca düzeldi şimdilik, çok teşekkür ederim cevabınız için

|
    |
    yigit355 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    Herkese iyi günler. Telefonu yeni aldım kullanmaya başladım. Bende arama kısmında telefonu kulağa koyduğunuzda hiç sıkıntı yaşamadan ekranı kapatıyor bu konuda bir sorun yaşamadım fakat başka bir problemim var. Kamera özellikle geceleri açtığım zaman ilk önce gayet net 1 saniye sonra komple ekran bulanıklaşıyor. Sadece ana kamera da oluyor bu sıkıntı. Ayrıca Kameralar arası geçişte kameradan tık tık diye ses geliyor. Bulanıklık telefonu hafif sallayınca bazen geçiyor bazen geçmiyor. Bunun nedeni nedir bilen biri varsa yardımcı olabilir mi acaba? Özellikle yakını netliyor fakat 20 cm den sonrasını komple ekranı flu gösteriyor. Google play dan kamera diye bir uygulama indirdim o uyugulama ile fotoğraf çekerken bulanık olmuyor fakat gcam ile çekerken de oluyor.

Düzeltme: Telefonu sıfırladım temiz kurulum yaptım düzeldi. Aynı sorunu yasayan arkadaslar varsa bu yöntemi deneyebilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benjack -- 12 Temmuz 2021; 10:45:9 >
    |
    |
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,989
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.