Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] (133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
71
Favori
208.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kullandığınız gcam sürümünü paylaşabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pottteee

kullandığınız gcam sürümünü paylaşabilir misiniz?

7.2 sürümüydü ama tam sürüm şu an elimde yok. astro özelliği olan bir sürüm yetecektir. Yalnız sağlam bir yerde tripod şart. Ben bu fotoyu çekerken iskele üzerindeydim ve tripod çok kötüydü.

• arkadaşlar merhaba

note 10 ile note 10 pro arasındaki farklar neler..sadece bellek kapasitesi ile ilgili fark mı var..?

birde eğer fark yoksa bu telefonda yakınlık sensörü nfc ve video için ois var mı?

• sadtneverdie kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam. bu herhalde.

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

• TÜM YAZILIM, İMEİ İŞLERİNİZ İÇİN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ.

➡️ROM YÜKLEME
    ➡️İMEİ REPAİR İŞLEMLERİ
    ➡️XİAOMİ - ONE PLUS - İNFİNİX
    ➡️BRİCK CİHAZLARI KURTARMA
    ➡️ROOT ATMA
    ➡️TWRP YÜKLEME
    ➡️YETKİLİ HESAP İŞLEMLERİ
    📲 İLETİŞİM İÇİNhttps://t.me/Lonelyusuf 📲

Ve facebook grubum ;https://www.facebook.com/groups/1612190098855184/?ref=share
    Güzel kardeşim beni yanlış anlamış olabilirsiniz veya ben kendimi yanlış açıklamış olabilirim, bu telefonun kamerası çok güzel, benim yakındığım husus kamera değil kamera yazılımı, bu kamera ile güzel bir yazılım olsa çok daha akıcı çalışsa mükemmel olur, asla cihazın kamera donanımına laf söylemek istemedim yanlış anlaşılma olmuş, insanları yanıltmaktan çok çekinir ve korkarım, Allah (cc.) korusun.
    Bu fotoğrafı nasıl çektiniz ? Bunu bana öğretir misiniz ? Bana bu fotoğraf sanki hazırlanmış gibi fazla iyi geldi, inanması çok güç. Nasıl çektiğinizi bana öğretir misiniz ?
  • Bu sürümden memnun musun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saidow

Güzel kardeşim beni yanlış anlamış olabilirsiniz veya ben kendimi yanlış açıklamış olabilirim, bu telefonun kamerası çok güzel, benim yakındığım husus kamera değil kamera yazılımı, bu kamera ile güzel bir yazılım olsa çok daha akıcı çalışsa mükemmel olur, asla cihazın kamera donanımına laf söylemek istemedim yanlış anlaşılma olmuş, insanları yanıltmaktan çok çekinir ve korkarım, Allah (cc.) korusun.
    Bu fotoğrafı nasıl çektiniz ? Bunu bana öğretir misiniz ? Bana bu fotoğraf sanki hazırlanmış gibi fazla iyi geldi, inanması çok güç. Nasıl çektiğinizi bana öğretir misiniz ?

Gece fotoları için Gcam+tripod+astro modu, diğerleri telefonun kamera uygulması.

Gcam i nasıl kurdun ben defalarca denedim lakin düzgün çalışmadı hiç, link verebilir misin.
  • Saidow S kullanıcısına yanıt

çok fazla deneme şansım olmadı. Gördüğüm kadarıyla iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Saidow

Gcam i nasıl kurdun ben defalarca denedim lakin düzgün çalışmadı hiç, link verebilir misin.

Mi Note 10 uyumlu sürümleri deneme yanılmayla buluyorum.

Merhabalar, telefon fotoğrafçılığına çok ilgim var, 3 ayaklı bir tripod almak istiyorum 1.60 metre ve üstü, telefonum için yan ve dikey çekimler yapabilmem için uygun tripod bulamadım tavsiyeniz var mı ? Yan çekimler için tripod kolay bulunuyor fakat dikey çekimler için bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MelanchoLy - Man -- 15 Mart 2021; 23:42:28 >
  • MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt
  • Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

Arkadaşlar bu güncelleme geldi birkaç gündür indire basıyorum indiriliyor diyor ama ne indiriyor ne yüklüyor öyle kalıyor. Güncelleyici uygulamasını verileri temizle filan yaptım yine aynı. Sorun nedir sizce?

• Dün android 11 sürümü geldi fakat benim cihaz imei kayıtlı ve twrp görünmüyor direk yüklesem imei gider mi

• cevo_61 kullanıcısına yanıt

İndirdiniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekremioyalçino

İndirdiniz mi

Hayır inmiyor öyle bekliyor bazen de bilgi toplanıyor yazıyor ama inmiyor. İmei kayıtlı cihaz. Daha önce bu şekilde bir güncelleme yapmıştım sıkıntı olmadan

• uzil kullanıcısına yanıt

hocam bu akşam alacağım bende inşallah siz deyince baktım video da ois var mı diye bu video çıktı karşıma dk; 1:43

• cevo_61 kullanıcısına yanıt
    İmei silinme durumu olmaz mı bende iniyor ama sonra durdurdum korkup

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • balomer kullanıcısına yanıt

teşekkürler yanıtın için..kimisi için önemsiz gibi dursa da attan inip eşşeğe binmek istemedim..nerden baksan 6 yıllık samsung s6 var hala daha birçok (amiral gemiler hariç) telefon modeli s6 ya ancak yaklaşıyor.ya ekranı oled olmuyor ya ois eksik oluyor vs.

bu arada hayırlı olsun şimdiden...telefonu alınca test eder misin benim için; yakınlık sensörü var mı telefon ile konusurken...bir de bildirim ışığı var mı..?

artık o kadar çok xiaomi modeli var ki takip etmekte zoranıyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uzil -- 18 Mart 2021; 19:12:9 >
  • 
Sayfa: önceki 131132133134135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.