Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
71
Favori
208.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Gayet yeterli gözüküyor. Rengi de hoş

• Arkadaslar cihaz mesaj atmıyor. Wifi ile baglanınca aatıyor. 4.5 ile baglantıda sorun var herhalde. İnternete baglanıp mesaj atmama sorununu yasayan varmı? İmei atılmış cihaz. Tekrara mı yazılım kurdurmak gerekiyor.

• Bugün bu güncelleme geldi. Kurulum yapan oldu mu
    Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: heisenberg____

Bugün bu güncelleme geldi. Kurulum yapan oldu mu
    Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

Bana gelen giden yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: heisenberg____

Bugün bu güncelleme geldi. Kurulum yapan oldu mu

Ben kurulum yaptım herhangi bir sorun ya da sıkıntı ile daha karşılaşmadım.

• Son güncellemede ilk dikkatimi çeken tam ekran modunun içine edildiği oldu. Doğru düzgün çalışmıyor. Bir daha xiaomi telefon alırsam asla güncelleme yapmayacağım.

• Ben böyle aptallık görmedim. Herifler çatır çatır çalışan en sevdiğim özelliği sadece kendi başlatıcısında çalışacak şekilde ayarlamış. Artık novada veya başka başlatıcıda tam ekran modu çalışmıyor. Xiaominin aptal başlatıcısı dışında çalışmıyor. Önceki güncellemelerde kamerayı rezil etmişlerdi şimdi tüm telefon deneyimini rezil etmişler.

• heisenberg____ H kullanıcısına yanıt
    Hocam güncellemeyi yaptınız mı durum nedir ? Ben yapmadım dün gelmişti güncelleme, şuan geri çekmişler güncellemeyi gözükmüyor şuan
  • Saidow S kullanıcısına yanıt
    Yaptım, tam ekran modu tam stabil değil, haricen birsey fark etmedim
  • heisenberg____ H kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, tam ekran modu dediğiniz durum nedir ? Yani navigasyon tuşlarının olmadığı kullanım şekli mi ?
  • Saidow S kullanıcısına yanıt
    Twitch de tam ekran tayin izlerken rahatlıkla kapatamıyorum ya da alta alamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saidow

Teşekkürler, tam ekran modu dediğiniz durum nedir ? Yani navigasyon tuşlarının olmadığı kullanım şekli mi ?

Harici launcher yerine miui kullanmanız gerekiyor.

• Dün dönmeyi denedim 11 e dönemedim twrp ile dönülüyormuş. 12 versiyonu olduğu gibi çöğ kamerayı iç ettiler şimdi bu sorunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Oldie But Goodie

Dün dönmeyi denedim 11 e dönemedim twrp ile dönülüyormuş. 12 versiyonu olduğu gibi çöğ kamerayı iç ettiler şimdi bu sorunlar.

kilit açık olunca mi flash tool la dönülmüyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: sadtneverdie

kilit açık olunca mi flash tool la dönülmüyor mu?

Alıntıları Göster

bilmiyorum dönemedim bir türlü error verdi miflash

• Son güncellemede karşılaştığım 3 yeni sorun:

1- 3 parmakla ekran görüntüsü alma çalışlmıyor.

2- Telefon konuşması yaptıktan sonra ekran parlaklığı en yüksek seviyede bile olsa en düşük seviyeye geliyor ve ufak bir oynama yapmazsanız öyle kalıyor.

3- Yine telefon görüşmesi sırasında bildirim çubuğunu kullanırsanız telefon saçmalıyor.

Bir şirket nasıl bu akdar aptalca hatalar yapar anlamıyorum.

• Arkadaşlar merhaba. Ben de Mi Note 10 Pro kullanıyorum ve hiç güncelleme yapmadım, yapmayı da düşünmüyorum. Apple'da ağzım yandığı için artık yeni telefon alınca hiç güncelleme yapmama kararı aldım. Nitekim forumda yazılanlar da aldığım bu kararı destekler nitelikte :) Sorularınız varsa yardımcı olabilirim onun haricinde. Arkadaşım da düz Pro'suz modeli kullanıyor, o tüm güncellemeleri yapıyor. Onunkini kurcalıyorum yeni bir şey gelince Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] 

• MİUI 11 e dönüş yaptım. Yapamasaydım telefonu satacaktım. Bir daha Xiaomi cihaz alırsam asla güncellemem. Aynı haltı tv box içinde yaptılar.

• dostlar telefonun kilidini açmak istedim lakin 37 gün gibi absürd bir süre verdi. bunu atlatmanın bir yolu yok mu?

• Note 10 ile note pro arasında ki fark nedir acaba kamera mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.