Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 3 *#* Ana Konu *#* (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
21
Favori
47.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dartagnan90

Arkadaşlar merhabalar,

İnstagram hikayelerde kenarlar köşeler görünmüyor. ölçekle ilgili bir sorun sanırım yarım yamalak görüyorum fotoğrafları videoları. telefonla ilgili bişey mi bu yoksa bir ayar mı var hiç bu konuda sıkıntı yaşayan oldu mu? çözen varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    yeni model tellerde genelde böyle ekran uyumsuz ölcek olarak bildigim bu cihaza özel degil diger markalardada böyle çözüm basit instagram birşeyler yapacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Yetimoğlu_

son batarya performansım bu şekilde. İlk zamanlar çok daha hızlı bitiyordu, meğersem konum hizmeti açıkmış sürekli. çift konumu kapatmak yetmiyor, ayarlardan konuma girip kapatmalısınız.
    Oyun oynanmaz ise eğer 7 saatin üstünde ekran süresi alınabiliyor.

son güncellemeyi yaptınızmı acaba Dip not(önceki sürüm)pil performansı düşük geldi bana konumu kapatırsam bir sorun olurmu uygulamalarda

• spencermila S kullanıcısına yanıt
    son sürümü yükledim ama henüz dikkat etmedim batarya performansına. konum isteyen uygulama açmak için izin istiyor zaten. konum açıkken bekleme süresi bile kısalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konum bazı uygulamalar istiyor diye acık kalıyor ama şarj cok iyi degil oyunda oynayan biri degilim

• Xiaomi Mi Mix 3 *#* Ana Konu *#*

Merhaba arkadaşlar yeni güncelleme ile kilit ekranı kisisellestirilebiliyor.

• 5 saat ekran suresi aliyorum bende cihaz gercekten hayran birakti beni kendine. Ekranin buyuklugu ve kameranin gizli kalmasi cok akillica bir cozum.

Ekran buyuk oldugundan yatay sekilde kullanimda avuc icimi algilayip ekranda dokunuslar yapiyor. Bu tur yanlis algilamalari engelleyecek bir cozum var mi? Samsung EDGE ekranlar icin bu sekilde bir cozum sunmustu diye hatirliyorum ama ne isim verilir bilemedim.

• elifednah kullanıcısına yanıt
    Guzellestirme modunu kapatin insan yuzlerine asiri miktarda pastel efekti veriyor. On kamerada ortada ufak bir simge var yildiz seklinde oradan kapaniyor.

• mdirgin M kullanıcısına yanıt
    Ilk gunden beri sirket maili kullaniyorum, global rom uzerinde Gmail de Exchange entegrasyonu mevcut ve en ufak bir sorun yasatmadi. Siz ne gibi islemler deneyipte sorun yasadiniz o arastirilmali.

Xiaomi Mi Mix 3 *#* Ana Konu *#*

Kizakli yapi hakkindaki yorumunuza bir sey diyemeyecegim, kullanim aliskanliklarina gore degisiklik gosteren bir durum.

Performans konusunda yapmak isteyipde yapamadiginiz islem nedir veya kiyas noktaniz nedir onuda belirtirseniz soru isaretlerini gidermis olursunuz.

Ben cihaza 2900TL verdim 618TL kayit parasi. Bu fiyata alabilecegim daha iyi bir cihaz bilmiyorum.

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Kapalı zaten

• theVerge T kullanıcısına yanıt
    Evet bu olay beni de sinir ediyor, klavyede yazarken özellikle, baş parmak - avuç bağlantısı kısmını algılıyor. Veya Youtube vs. gibi tam ekran şeylerde, telefonu kenarlardan tutarken de yanlış şeyleri algılayıp istem dışı hareketler yaptırabiliyor.

Telefona bişey bulaşmış gibi tutmak zorunda kalıyorum ekrana değmeyeceğim diye bazen
  • Beyler bu telefona uyumlu hdmi dönüştürücü lazım bana, nereden bulurum, hangisi uyumlu bir el atın size zahmet ya
  • Arkadaşlar kılıf sadece arka kızağı mı koruyor? Ekranın olduğu yeri nasıl koruyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ltgdby L kullanıcısına yanıt
    Nasıl yapılıyor?

• ChineseTranslator kullanıcısına yanıt
    Ekran ayarlarına girip ortam ekranı kısmından secebilirsiniz

• 2 günlük siyah KVK garantili cihazın androide alışamadigim için satılık Ankara içi görebilirsiniz

• Mi mix3 e verilen paraya yazık, kamera çöp, pil çöp, kızak mekanizması gacur gucur öter.

• Kılıf satan varmı?

• Benim telefondan yana tek sıkıntım kendi kamera uygulamasıyla topluca selfie çekimi yaptığımızda haliyle çeken kişi ön tarafta arka kalabalık insanlar... Bu şekilde foto çekildiğimde öndeki çeken kişiyi netleştirio fakat arkadakileri flulaştırıyor portre çekmediğim halde. Bu canımı sıktı biraz. Çözüm bulamadım bir türlü var mı bunu yaşayan yada çözüm önerisi olan?
    Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suhagunduz -- 8 Mayıs 2019; 17:37:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dartagnan90

Arkadaşlar merhabalar,

İnstagram hikayelerde kenarlar köşeler görünmüyor. ölçekle ilgili bir sorun sanırım yarım yamalak görüyorum fotoğrafları videoları. telefonla ilgili bişey mi bu yoksa bir ayar mı var hiç bu konuda sıkıntı yaşayan oldu mu? çözen varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.
    iki parmaginizla sagdan soldan olceklendirebiliyorsunuz artik instagramda, denediniz mi?

https://youtu.be/5C2dTg_T8L8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi take a minute -- 8 Mayıs 2019; 17:49:55 >
  • Evet dostlar telefon çok iyi de şu grubu bi canlandıralım be sönük kalıyor dostlar deneyimlerimizi falan paylaşalım tavsiye romlar

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.