Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 2S #Ana Konu# (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.262
Cevap
12
Favori
59.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben daha önce 10.0.0.3 yüklemiştim oyuzden sadece 406 mb düzeltmeleri cekti
  • Yükledim android 9 da geldi. Sanki telefon yağ gibi akmaya başladı geçişlerde belirgin bi hızlanma var bende.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.10.25 de notlarda çok fazla takılma gecikme oluyor yazarken başka uygulamalardada böyle bir sorun var mı henüz deneyemedim hepsini birde galeride bir fotoğrafı açtığımda kendi kendine geri geliyor ordan fotoğraf seçmeye çalıştığımda açmıyor hala o kapanan fotoğraf açıkmış gibi davranıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquido02 -- 30 Ekim 2018; 19:53:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kapalı beta 8.10.30 geldi, pil göstergesi pilin ortasına geldi
  • Fotoğraf çekince bu bildirim geliyor ve gitmiyor sebebi nedir bir problem mi var acaba? Nasıl düzeltebilirim bilen var mı? Bu arada son güncellemeden sonra olmaya basladı google camerayı kullanınca oluyor sanırım tam dikkat edemedim ikisini de kullandıgım için

Xiaomi Mi Mix 2S  #Ana Konu#

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 9 ve Miui 10.0.4 güncellemesinden sonra telefon harika oldu. Tabiri caizse yağ gibi akıyor. An itibariyle konfigürasyonun hakkını vermeye başladı. Bir android telefonda bu deneyimi yaşayacağım aklıma gelmezdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mahiro -- 31 Ekim 2018; 20:13:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Global beta da bu sıkıntı yok hem google camera hemde stock kamerayı denedim şimdi

• quote:

Orijinalden alıntı: Liquido02

Global beta da bu sıkıntı yok hem google camera hemde stock kamerayı denedim şimdi
    Google camerada hdr kapatmıstım ondan oldu sanırım açınca düzeldi
    Sizde ki google kamera sürümü neydi bu arada? Bugün başka bir yerde 6.1.009 sürümünü gördüm hangisini yeni acaba

• quote:

Sizde ki google kamera sürümü neydi bu arada? Bugün başka bir yerde 6.1.009 sürümünü gördüm hangisini yeni acaba
    5.1.018.177624777 benim sürüm. Xiaomi facebook gruplarında paylaşılmıştı ordan direk apk olarak indirip yükledim ben root falan istemiyordu ama sadece sd845 li cihazlarda çalışıyor. Hatta konuya link bırakmıstım birkaç hafta önce. Daha yeni sürümleri rootsuz şekilde yükleyebiliyor muyuz acaba bilginiz var mı?
  • Ben telefonu altta geri tuşu vs olmadan tam ekran kullanıyorum. Bir uygulamadan çıkarken en aşağıdan swipe yapınca normalde uygulama ikonuna doğru süzülen bir animasyon oluyor ve bu çok hoş bir efekt. Ancak bazen uygulama ikonuna doğru suzulmuyor ortaya doğru kapanıyor. Bu küçük bug bu güncelleme ile gider diyordum ama hala gitmemiş. Ufak bir detay ama böyle detaylar kaliteyi esas belli eden şey yoksa hepsi aynı şeyi yapan telefonlar. iPhone da bu animasyon hiç sekmesiz ve Frame atlamadan olurken bunda bazen aynı ikona kuculmuyor bazense animasyon tekliyor. Keşke bunu duzeltseler.

Telefondan gerçekten çok memnunum. Samsungtan geçtim ve o iğrenç touchwiz yanında MIUI inanılmaz derecede iyi ve stabil. Bu tarz küçük şeylere de dikkat ederlerse kusursuz olacak alet.

Ben bugün bunu yükledim sanırım sürümü daha yeni rootsuz kurdumhttps://drive.google.com/file/d/1thIpxgoTAOWDWAjhJIWz7vNMsZLO36di/view?usp=drivesdk

• quote:

Ben bugün bunu yükledim sanırım sürümü daha yeni rootsuz kurdumhttps://drive.google.com/file/d/1thIpxgoTAOWDWAjhJIWz7vNMsZLO36di/view?usp=drivesdk
    Benim sürümde fotoğrafı anında çekmiyor. Deklanşöre bastıktan 2-3 saniye sonra çekim yapıyor. Sizin sürümde durum nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mahiro

Android 9 ve Miui 10.0.4 güncellemesinden sonra telefon harika oldu. Tabiri caizse yağ gibi akıyor. An itibariyle konfigürasyonun hakkını vermeye başladı. Bir android telefonda bu deneyimi yaşayacağım aklıma gelmezdi.
    Katılıyorum. MIUI 10'a geçtikten sonra çoğu uygulamanın hem kendi içinde hem de uygulamalar arası geçişlerde takılmalar yaşıyordum. İlaç gibi geldi bu güncelleme. Ayrıca batarya süresi de daha iyi gibi sanki. Sürekli %50 parlaklıkta 8 saate yakın ekran süresi alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BPG2004 -- 31 Ekim 2018; 20:53:50 >
    Denemek için sizin daha önce attığınız sürümü kurdum benim attığıma göre 1 saniye civarı daha geç çekiyor birde arayüzleri farklı Xiaomi Mi Mix 2S  #Ana Konu#

• quote:

Denemek için sizin daha önce attığınız sürümü kurdum benim attığıma göre 1 saniye civarı daha geç çekiyor birde arayüzleri farklı
    Bu sürümde de fotoğraf çektikten sonra HDR+ işleniyor bildirimi aldım ve bildirimdeki bar dolmuyor kaldı öyle 5 dakikadır :) Herhangi bir ayarı mı var acaba

İlginç bende böyle bir sıkıntı olmadı 2 sürümde de. Ayarlardan bu kısımdaki hdr tikini açmayı deneyin Ya da bildirim panelinde hdr bildirimini sola kaydırıp o bildirimi gizleyebilirsiniz ama arka planda çalışmaya devam edip şarjı harcayabilir Xiaomi Mi Mix 2S  #Ana Konu#

• quote:

İlginç bende böyle bir sıkıntı olmadı 2 sürümde de. Ayarlardan bu kısımdaki hdr tikini açmayı deneyin Ya da bildirim panelinde hdr bildirimini sola kaydırıp o bildirimi gizleyebilirsiniz ama arka planda çalışmaya devam edip şarjı harcayabilir
    Kameraya girince ve üstten hdr+ kapatınca fotoğraf çekmiyor.

En iyisi silip temiz şekilde bastan kurayım. Sizin attıgınız sürümü eskisinin üstüne kurdugu için bi sorun çıkmıs olabilir belki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Türk Telekom uygulama sorunu düzelmiş bugün 1gb internet kazandim

• Maalesef duzelmedi

3g olarak verdi muhtemelen paketi. Bana da verdi çünkü ancak hala tanımıyor telefonu

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.