Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.549
Cevap
32
Favori
103.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi'nin kendi markası olduğu için bir uyum sorunu yaşanmaz. Ama üst düzey markalar gibi bir ses kalitesi bekleme tabi ki.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kamerası hakkında tereddütte kalan arkadaşlarım, kamera asla bir amiral gemisi seviyesinde değil ama gün ışığında kesinlikle üzmez.

• Way arkadaş fiyatlar nasıl uçmuş öyle ya. İthalatçı garantili olanlar ucuzdu önceden, şimdi KVK garantili olanlar ucuz. Ben 2400'e 128 GB almıştım, iyi vakitte almışım :)

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonly -- 23 Nisan 2018; 19:35:2 >
  • Kamera gayet kaliteli hocam. Resmi Developer (Beta) romu kullanıyorum ve kameraya acaip iyileştirme yapıldı. Yakında stable sürüme de gelecektir. Şu an gece çekimleri aşırı derece farketti. Bence Developer romu bir deneyin derim. İsterseniz gece çekimi yapıp paylaşabilirim. Gece karanlık sadece televizyonun açık olduğu bir odada hem stable romu denedim hem de developer romu. İnanılmaz fark var. Stable romla çekilen resmen karanlık belli belirsiz iken, developer romda çektiğim sanki ışık açıkmış gibi.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonly -- 23 Nisan 2018; 19:44:56 >
  • Leonly kullanıcısına yanıt
    Ben zaten developer rom kullanıyorum ve gayet memnunum. Fakat tavsiye verdiğim forumdaşlar sadece telefon üzerinden rom yükleme yapacağını söylediği için öyle dedim.

• dsgtan D kullanıcısına yanıt
    Hocam İzmir'de nerede görebileceğini bilemem ama genelde Kipa Hipermarket ve 5M Migros mağazalarında teşhirde bulabilirsin. Ben Edirne ve Çorlu gibi yerlerde Kipa Hipermarketlerde teşhirde inceleyip aldım. Bir de büyük Teknosa mağazalarında olabiliyor.
  • the flying dutchman kullanıcısına yanıt
    Ben de zaten yakında stable olan roma da iyileştirme gelir ve Hani arkadaş almak istiyorsa tereddüt etmesin diye dedim. Mi &'yı bırakıp bu telefonu aldım. Mi 6'da gece çekimlerinde iyi değildi ama onun da developer romuna bu iyileştirme gelmiş ve şu an gece çekimleri gayet iyi diye okudum forumda. Ayrıca Mi 6 ve Mi Mix 2'nin ana kameraları aynı marka ve model. Ama nedense Mi 6 f 1.8, Mi Mix 2 f 2.0 diyafram açıklığına sahip.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonly -- 23 Nisan 2018; 19:46:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonly

Ben de zaten yakında stable olan roma da iyileştirme gelir ve Hani arkadaş almak istiyorsa tereddüt etmesin diye dedim. Mi &'yı bırakıp bu telefonu aldım. Mi 6'da gece çekimlerinde iyi değildi ama onun da developer romuna bu iyileştirme gelmiş ve şu an gece çekimleri gayet iyi diye okudum forumda. Ayrıca Mi 6 ve Mi Mix 2'nin ana kameraları aynı marka ve model. Ama nedense Mi 6 f 1.8, Mi Mix 2 f 2.0 diyafram açıklığına sahip.

.
    Yardımlarınız için teşekkür ederim hocam. Peki video performansi nasıl, bazı yorumlarda ses kaydı pek iyi değilmiş. Biraz cızırtılı olarak kayıt yapıyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi mix 2 ve samsung fe arasinda kaldim yardimci olabilecek varmi?

• dsgtan D kullanıcısına yanıt
    kipada var dostum bakabilirsin.teknosa da olabilir

• cilekci kullanıcısına yanıt
    P20 lite ile mi mix 2 nin islemcileri arasinda baya fark var kardesim.mi mix 2 de snapdragon 835 var.bu islemcinin dengi kirin 970 yani mate 10 pro ve p20 prodaki islemciler

• Cihazla ilgili teknik bilgileri merak edenler için kendi cihazımın ekran görüntüleri.
    Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu

• technoB T kullanıcısına yanıt
    Arkadaşımı Batman'da ziyarete gittim oğlu oldu altın takmaya. Kendisi memur orda. Zaten batman küçük bir yer. Dubaiden gelme imei kayıtlı mate 10 pro aldım sıfır 2500e ama tek çekim, hesap kesim günümde. İyiki de bu telefonu almışım çok memnunum. Dslr makineyi satmayı planlıyorum :) biraz araştırınca hocam gördüm aradaki farkı teşekkür ederim cevap için.

• cilekci kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun kardesim gule gule kullan.guzel fiyat 👍

• 10 günlük telefonu 1 kere düşürdüm ekran alt taraftan kırıldı ama çok rahatsız edici ve problem yaratacak gibi değil. Tabi bir daha düşerse ekran komple gidebilir.

Ekran değiştiren oldu mu hiç? Fiyatı ve İstanbul da neresi var. Aklımda olsun.

Bu arada telefon çok iyi gerçekten. Fiyat performans olarak 2 katı para vermeye gerek yok bence.

• 2.el piyasası ne kadar acaba bu cihazin arkadaşlar?

• 2181679 kullanıcısına yanıt
    Video ses performansı iyi değil ama bu mikrofonun kalitesizliğinden kaynaklanmıyor. Mesela Ses Kaydedici uygulamasıyla bir ses kaydı yapın anlayacaksınız. Bu, kamera uygulamasından kaynaklanan bir şey. Şu an idare eder seviyede. Ama muhakkak bununla ilgili düzeltme yapacaklardır ;)

• jackk001 kullanıcısına yanıt
    Samsung Galaxy Note FE performans olarak pek iyi değil diyorlar. Zaten Note 7'den kalanlar ziyan olmasın diye aynı parçaları kullanarak yapılmış bir telefon. Ben tavsiye etmiyorum. Xiaomi Mi Mix 2 kat ve kat daha üstün bir cihaz.

• Arkadaşlar merhaba,

Ablama Mi Note 3 yada Mi Mix 2 alacağız. Siz hangisini önerirsiniz? Mi Mix 2 sahiplerinin olumlu olumsuz yorumlarını bekliyorum. En çok tartışılan kamera performansı olmuş.

Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonly

Video ses performansı iyi değil ama bu mikrofonun kalitesizliğinden kaynaklanmıyor. Mesela Ses Kaydedici uygulamasıyla bir ses kaydı yapın anlayacaksınız. Bu, kamera uygulamasından kaynaklanan bir şey. Şu an idare eder seviyede. Ama muhakkak bununla ilgili düzeltme yapacaklardır ;)
    Teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.