Şimdi Ara

Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.212
Cevap
15
Favori
131.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam olmuyor ama boyle paylasmayın soyle ekran surelerını yav,bız 7.5-8 saat gorecez dıye 10 takla atalım,gelın burada 13-14 saat ekran surelerı paylasın.. ..hayırlı olsun,bız de alana kadar sızın paylasımları takıpteyız

• 2400e mi a2 6/128gb mi max3 mü bilemedim bu cihazın kameraları nasıl arkadaşlar hangi cihazdan geçtiniz onla karsılastırma yaparmısınız? Bu cihaz kamera ve piliyle önde ama kamerası cokmu kötü o aklımı celiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

2400e mi a2 6/128gb mi max3 mü bilemedim bu cihazın kameraları nasıl arkadaşlar hangi cihazdan geçtiniz onla karsılastırma yaparmısınız? Bu cihaz kamera ve piliyle önde ama kamerası cokmu kötü o aklımı celiyor.
    bu cihazlar 3gb ram'in üstüne pek çıkmıyor, 6gb gereksiz gibi xiaomi'de.. bir de stok android berbat bir arayüz xiaomi miu daha iyi bence.. bir de iki telefon arasında ciddi bir boyut farkı var. Kamera olayını pek bilmiyorum..
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Max 3ün kamera endişelendiriyor beni siz memmunmusunuz hocam? hangi cihazdan gectiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esenboğa 5

Şaka mı yapıyorsunuz Biz telefonun pilini bitiremiyoruz
    Kaç gün kullanım sunuyor peki? Ekran süresinden ziyada kaç gün gittiği önemli benim için. Note 9'da maksimum 2 günü görebiliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nediyonlasen

Max 3ün kamera endişelendiriyor beni siz memmunmusunuz hocam? hangi cihazdan gectiniz?
    samsung note 8 kullanıyorum ben normalde; xiaomi mi max 3'ü yeni aldım daha yarın gelecek.., fakat arkadaşımdaki cihazdan ekranını ve telefonun menülerini kurcalama fırsatım oldu ve arayüzünü biliyorum kardeşimde redmi plus 5 4/64gb var.. baya kuracalıyorum xiaomi'nin menülerini falan..

kamera benim için önemli bir özellik olmadığından pek kurcaladığım bir konu değil..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

bu cihazlar 3gb ram'in üstüne pek çıkmıyor, 6gb gereksiz gibi xiaomi'de.. bir de stok android berbat bir arayüz xiaomi miu daha iyi bence.. bir de iki telefon arasında ciddi bir boyut farkı var. Kamera olayını pek bilmiyorum..

Alıntıları Göster
    4GB Ram'de ne kadar bi boş alan kalıyor günlük kullanım esnasında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

4GB Ram'de ne kadar bi boş alan kalıyor günlük kullanım esnasında?

Alıntıları Göster
    samsung note 8'de 4gb ın altına düştüğünü görmedim genelde 4.1-4.8gb arası kullanıyor.

Xiaomi' de ise 2.1-3.1 gb arası görüyorum ben genelde. Genelde (2.1'e daha yakın oluyor) Daha çok uygulama yükleyenler daha iyi yorum yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 12 Kasım 2018; 22:32:36 >
  • quote:

samsung note 8'de 4gb ın altına düştüğünü görmedim genelde 4.1-4.8gb arası kullanıyor.

Xiaomi' de ise 2.1-3.1 gb arası görüyorum ben genelde. Genelde (2.1'e daha yakın oluyor) Daha çok uygulama yükleyenler daha iyi yorum yapabilir.

Alıntıları Göster
    4 mü? Note 9 2.5 ile 3 arası kullanıyor ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

4 mü? Note 9 2.5 ile 3 arası kullanıyor ...

Alıntıları Göster
    Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu

Note 9'un ram yönetimi daha iyi olabilir..

• bu telefona iphone serisinden geçen varmı? birkaç yorum yazarsa minettar olurum kamerası hakkında yorum yapacak varmı? A2 var pili 3000mah
  • quote:

Note 9'un ram yönetimi daha iyi olabilir..

Alıntıları Göster
    Bu hiçbir uygulama çalışmıyor iken mi çok uygulama açıkken mi?

Bu arada Note 8'den sonra nasıl geldi telefon?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 12 Kasım 2018; 23:54:5 >

• İphoneden geçen varmı? Kamera kalitesi nasıl? iphone 6s sahibiyim
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt
    Sabahtan akşama kadar kurcalarsan yine de bitmez Ben bir buçuk günde bir takıyorum şarj a

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • n11 den aldığım ürün az önce elim ulaştı..kutu arkasında yazan imei 1 ve 2 yi btk imei sorgudan kontrol etim, xiaomi max 3 olarak kayıtlı yazıyor, yani başka cihaz imeisi çakmamışlar şükür..

kutu kenarında kırmızı renkli global version yazıyor..

1-birazdan açıp test etmeye başlayacağım, güncelleme gelirse tavsiyesi olan var mı?
    2-mutlaka kurmalısın dediğiniz ayar/program varsa önerin lütfen..
    3-kılıf tavsiyesi olan var mı? çok yeni ve yaygın olmayan model olduğu için internette bile çok az kılıf seçenekleri çıkıyor..tavsiye kılıf linkleri için şimdiden teşekkürler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • profpide kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım da bugün ulaştı. Ürün aynen belirttikleri gibi global versiyon ve gerçek IMEI kayıtlı.........
  • benimki de bugün ulaştı. 2 imei de kayıtlı ve xiaominin sitesinden sorguladım,global versiyon.kutu üzerinde de yazıyor zaten.
    telefon çok büyük ve kaygan bir yapıya sahip ama yeaa :) buna acilen sağlam bir kılıf almak lazım. mobilcadde de bayağı bir çeşidi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stuka -- 13 Kasım 2018; 15:28:52 >
  • az önce kipada detaylı kurcaladım. çok güzel telefon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • profpide kullanıcısına yanıt
    hangi cihazdan geçtiniz kamerası nasıl hocam ilk izlenimlerinizi paylasırsanız cok sevinirim.
  • ozzyturk3 O kullanıcısına yanıt
    hangi cihazdan geçtiniz kamerası nasıl hocam ilk izlenimlerinizi paylasırsanız cok sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.