Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.150
Cevap
50
Favori
182.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • normal telefonlarin pili 2500_3000 mah nerden baksan 3 yıl kullanılır max2 nin pili 5300 5-6 yıl pil sorunu yaşamayız. bana göre 10 yıl rahat gider pil lakin kimse 10 yıl kullanmaz herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • goldencity34 kullanıcısına yanıt
    miui 8 ile gelmisti bir cogumuzun telefonu. onun verdigi pil performansini sonraki surumlerin hicbiri vermedi. ama o daha hantaldi.sizinki zaten 9 la gelmis guncelleyin gitsin. pilde kayip yok 9 yapilarinda hepsi ayni.cihazda daha seri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • olmasadaolur2016 O kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaliope

Mutlaka yapın. Benimki çok daha iyi oldu.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler

• Almayı düşünüyorum, çok büyük geliyor mu elde ve cebe koyunca? Redmi 5 Plus ile ikisi arasında kaldım şarjdan dolayı bunu istiyorum, doğru olur mu? Son olarak Max 3 beklemeli miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Eiyuu

5.300 mAh batarya ile dikkatimi çekti telefon, merak ettiğim bir şey var telefonları bir süre kullandıktan sonra şarjının ilk günkü gibi dayanmadığını görüyoruz bu telefonda bu durumla karşılaşmamız ne kadar zaman alır bir fikri olan var mı veya karşılaşır mıyız ? Özellikle kullananlardan cevap bekliyorum
    4 aydır yoğun olarak kullanıyorum. Ortalama 2 gün dolu dolu gidiyor. Şu ana kadar en az 1,5 gün, en çok 3,5 gün gitti. Ben pil performansından çok memnunum.

• trgladio T kullanıcısına yanıt
    Cepte hiç sıkıntı yaşamadım ama tek el kullanımı o kadar iyi degil 5'5 inç telefon gibi kullanamazsın... Tek el modu iş görmek için iyi ancak konforlu degil....

Ayrıca şarj için ben bu telefonu gün içersinde hiç şarja takmadım, o derece iyi gidiyor yani akşam olduğu için şarja takıyorum ve telefon son sürüm güncel.

• kaliope kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam oldukça iyimiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

Tesadüfen rootsuz yazı tipini değiştirmeyi buldum. Belki arayan vardır.

Miu markette arama yerine 'moby' yazın

Onlarca yazı stili çıkıyor. Telefonu çok hoş yaptı.
    Hocam dediğin fontu kurdum,çok güzel

Ancak klavyede türkçe karakterlerden sadece ı gitti yerine i var dikkat ettin mi..normal i varken, ı olan yerde de i var.diğer tüm türkçe karakterler şğüö varken I gitti :)

Sorun klavyeden mi dedim ama başka klavyelerde de aynı sıkıntı var.

İşin ilginci cepten buraya msj yazarken ı yazıyor, msj yazma, whatsapp yada herhangi bir yazı yazarken i yazıyor.çok ilginç

• Tema market te moby font aratınca farklı bir moby fontu seçtim, ı problemi düzeldi

• mtalpan M kullanıcısına yanıt
    Ben SwiftKey kullanıyorum oldukça da memnunuz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trgladio

Almayı düşünüyorum, çok büyük geliyor mu elde ve cebe koyunca? Redmi 5 Plus ile ikisi arasında kaldım şarjdan dolayı bunu istiyorum, doğru olur mu? Son olarak Max 3 beklemeli miyim?
    Bende redmi 5 plus arasında kalmıştım. Düşün taşın ani bir kararla mi Max 2 aldım. 2 gün sonra da arkadaşıma 5 plus aldık. Telefonu iade edip 5 plus almayı düşünüyordum. İnce silikon kılıf ve güzel bir ekran koruyucu ile telefona resmen aşık oldum. Boyut olarak da ben 5 günde acayip alıştım. Normal gibi geliyor. Kesinlikle mi Max 2 al. Gerçekten cok şık. Onlarca kişi yakaladım telefonuma merak edip bakarken. 3 kişide sordu otobüs durağında.

• Telefonu almadan önce benimde tereddütlerim vardı. Ebat konusunda ama kesinlikle doğru tercih yapmışım. Kot pantolon olsun kumaş pantolon olsun kullanıyorum ayrıca koşu esnasında bile rahatsızlık vermiyor. Kesinlikle alınacak telefon

• quote:

Orijinalden alıntı: egeboys0

Bende redmi 5 plus arasında kalmıştım. Düşün taşın ani bir kararla mi Max 2 aldım. 2 gün sonra da arkadaşıma 5 plus aldık. Telefonu iade edip 5 plus almayı düşünüyordum. İnce silikon kılıf ve güzel bir ekran koruyucu ile telefona resmen aşık oldum. Boyut olarak da ben 5 günde acayip alıştım. Normal gibi geliyor. Kesinlikle mi Max 2 al. Gerçekten cok şık. Onlarca kişi yakaladım telefonuma merak edip bakarken. 3 kişide sordu otobüs durağında.

Alıntıları Göster
    Telefon harika bende g4ten geçtim pili çıldırtıyordu, dostlar %50 parlaklıkla Mx player 90 dakikalık film izliyorum şarj %5 harcıyor. Mobil veri kapalı izliyorum.Filmi bölen bildirim istemem çünkü Her aksam film forum takılıyorum.2 gün kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi goldencity34 -- 20 Nisan 2018; 21:13:57 >

• Herhangi bir bayide vs var mı, telefonu nerden inceleyebilirim. (istanbul avrupa)
  • Şansın varsa migroslarda açık kutu bulursun inceleyebilirsiniz genelde kutulu ama açık olanlarda oluyor tavsiye edermiyim kesinlikle al derim

• goldencity34 kullanıcısına yanıt
    Hangi sürüm ?

• quote:

Orijinalden alıntı: lKaraoqLanl

Hangi sürüm ?
    9.03

• bu telefonla özellikle samsung gear serisi akıllı saat kullanan var mı? uyumu nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaliope

4 aydır yoğun olarak kullanıyorum. Ortalama 2 gün dolu dolu gidiyor. Şu ana kadar en az 1,5 gün, en çok 3,5 gün gitti. Ben pil performansından çok memnunum.

Alıntıları Göster
    ben de 3 aydır kullanıyorum fakat sabah 9dan aksam 7-8 e kadar yogun kullanımda bitiyor.
    sen nasıl kullanıyorsun ?
    benim her zaman wifi açıktır yarım saat mobil
    oyun oynamam ya film ya face-insta gezinirim yani
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.