Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
14.710
Cevap
621
Favori
1.177.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blues88

25 kasımda aldığım 29 kasımda teslim edildi hocam. Sizin epey geç kalmış..
    Hangi firmadan aldınız ? Ben de trendyolda emperor adlı firmadan aldım ancak hala elime ulaşmadı
  • Bende 29 Kasım da verdim daha tedarik de görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coimbra

Hangi firmadan aldınız ? Ben de trendyolda emperor adlı firmadan aldım ancak hala elime ulaşmadı

Alıntıları Göster
    Torima isimli satıcıdan alındı. 25 kasımda akşam 11 gibi aldım 29u sabahı teslim edildi. 26sında kargoya verilmişti. Yurtiçi saolsun bekletti.

• Keşke torimadan alsaydım fiyat olarak fark yoktu arasında ne kadara aldınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coimbra

Keşke torimadan alsaydım fiyat olarak fark yoktu arasında ne kadara aldınız ?
    forumda bir ara torima satıcısının iade ürün sattığına dair konuşulmuştu devamında bir iki mesaj daha vardıhttps://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-box-s-yeni-2019-ana-konu--131114806-65#140041864
  • radko kullanıcısına yanıt
    En popüler cihaz ve netflix, youtube 4k açısından ekonomik olanı olduğundan normal

• rockerroll kullanıcısına yanıt
    Evinde pc olanların çöpe attığı para bi hdm bakar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • TV ünitesi üzerinde pc ve hdmi kablo kalabalığı yapmadan, ayrıca PC nin diğer kişiler tarafından kullanıldığı sırada da rahatça kullanılabilen. Gerekirse müzik dinlemek için bile telefonun şarjıydı vs. düşünmeden Spotify, Tidal vb kullanarak keyif çatılabileceği. Yüzlerce .apk ile kullanım alanının genişletilebildiği. Özellikle Netlix ve Stremio uygulamalarıyla pratik bir şekilde filmlere ulaşabildiğiniz güzel cihaz... Evde PCsi olan için bile gayet pratik. Hatta Smart TV'si olup alanlar bile var, smart tv nin versiyonu güncellenemediği için vs...
    Siz istediniz diye mutfaktaki tv ye pc den hdmi kablo mu çekelim sürekli bir laptop pc açık kalsın, tv yi monitör olarak mı kullansın insanlar. Herkesin şartları sizin alışkanlıklarınıza uymak zorunda mı? Yani neye eleştiri getirdiniz o da belli değil
    Android tv box lar Smart tv si olmayan için büyük nimet, mi box da bu android tv box çöplüğünde işini en düzgün ve stabil bir şekilde gerçekleştiren fiyat olarak da bütçeyi sarsmayan, sıkıntısız bir cihaz.
    Bence düşünceler çok farkli

Bende 65"e pc de bağlı ama bu cihaz daha pratik ve basit kullanım için bence daha ideal kumandasi sesli komut vs.

Not : tv 4k netflix ve youtube açıyor iptv vs de var ona rağmen satın aldim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockerroll -- 2 Aralık 2019; 17:46:10 >
    bunun verdiği keyfi pc veremiyor maalesef, mi box daha rahat alıyorsun kumandayı eline yayılıyorsun, sesle komut da var mis..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar wifi bağlantılı normal fare bizim bu cihazda çalışır mı? Usb den takip?

• orhanyor kullanıcısına yanıt
    bende bu alet var ve elimde plugin kodi icin olan scripler var ve bunlar zip halinde, usb taktigimda gormuyor, ag uzerinden yapamadim, kodi ye url degilde zip halindekini nasil yukleyebilirim yardim pls.
  • baweelo B kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir dosya yöneticisiyle denediniz mi USB ye erişmeye? Ayarlardan Kodi'nin izinleri de kontrol edin ayrıca..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zapiekankarz

TV ünitesi üzerinde pc ve hdmi kablo kalabalığı yapmadan, ayrıca PC nin diğer kişiler tarafından kullanıldığı sırada da rahatça kullanılabilen. Gerekirse müzik dinlemek için bile telefonun şarjıydı vs. düşünmeden Spotify, Tidal vb kullanarak keyif çatılabileceği. Yüzlerce .apk ile kullanım alanının genişletilebildiği. Özellikle Netlix ve Stremio uygulamalarıyla pratik bir şekilde filmlere ulaşabildiğiniz güzel cihaz... Evde PCsi olan için bile gayet pratik. Hatta Smart TV'si olup alanlar bile var, smart tv nin versiyonu güncellenemediği için vs...
    bu cihazı neden alıp kullanmamızın gerekçelerini çok iyi özetlemişsiniz hocam.haliyle bende aldım bu cihazdan ve ilk kez tv box kullanacağım.benim bu cihazda yapacaklarım;

iptv,beinconnect,usb üzerinden film izlemek olursa netflix almak.
    yardımını istediğim konular şunlar;

iptv için hangi uygulamayı kullanmalıyım?
    google mağazada malum connect gibi uygulamalar yok bunların apk sını nasıl yüklerim.
    öncelikle hangi uygulamaları kurmalıyım?

basitçe yazarsanız çok memnun olurum teşekkürler saygılar..

• chaplinn kullanıcısına yanıt
    Iptv için tereddütsüz 5.5 euro verip Smart IPTV kullanın kafanız ağrımasın. Ben hem TV için hem Mi box için satın aldım, kafam rahat.
  • Bein connect delirtti beni:) wifi mouse çalışıyormuş onu da öğrenmiş olduk.. Cetusplay diye program yukledim harika Bi uygulama ancak mouse u ortaya çıkarmama rağmen tiklamiyor ne yaptıysam. Bein hesabım var kullanamıyorum sinir bozucu. Hayrına biri yardım etsin kurban olayım

• emre1393 kullanıcısına yanıt
    Kodi 1920 x 1080 üstü görmüyor
  • chaplinn kullanıcısına yanıt
    file explorer denedim, 2 tane daha var onlarida denedim ama bir turlu kodi ye atamadim, aslinda o zip dosyalarini tv box un icine atabilsem gerisi kolay olacak, cunku kodi de browse yaptigimda xiaomi tv box un depolama bolumunu gorebiliyorum ama orayada tasiyamiyorum. Umarim bir caresi vardir. tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19yusuf05

forumda bir ara torima satıcısının iade ürün sattığına dair konuşulmuştu devamında bir iki mesaj daha vardıhttps://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-box-s-yeni-2019-ana-konu--131114806-65#140041864

Alıntıları Göster
    içim rahatladı öyleyse bakalım bu hafta sonuna yetişecek mi

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.