Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.710
Cevap
621
Favori
1.177.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chaplinn

HB dan 379 tl ye aldım az önce bakalım ne zaman teslim edilecek.Hangi kargo ile gönderiyor hb arkadaşlar bilen varmı?
    21 aralıkta hepsiburadadan aldım ben de, kargoya bile vermediler hala...
  • Corleone_ kullanıcısına yanıt
    Uyumlu hocam bende 2+1 ses sistemini bağlayarak kullanıyorum gayet iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pallidman kullanıcısına yanıt
    Bende aldım :)

Değerli müşterimiz, kampanyamıza gösterdiğiniz yoğun ilgi için teşekkür ederiz. Siparişlerinizin teslimatında, kargo şirketlerinin kapasite limitleri nedeniyle gecikme yaşanabilir. Ürünlerinizin size daha hızlı ulaşabilmesi için kargo şirketleri ile görüşmeye devam ediyoruz. Olası gecikmeler için özür dileriz.
  • Beinconnect apk ile izleniyor mu? Son mesajlara baktım ama net cevap göremedim. Hazır kampanya varken alalım Beinconnect

• quote:

Orijinalden alıntı: cekabu

Beinconnect apk ile izleniyor mu? Son mesajlara baktım ama net cevap göremedim. Hazır kampanya varken alalım Beinconnect
    bende merak ediyorum bu sorunun cevabını.ama Beinconnect yükleyen yok demek ki kimse cevp vermemiş.
  • Mi Box S te D-Smart Go, Bein Connect ve Vodafone Tv gibi uygulamalar maalesef çalışmıyor.
  • quote:

Beinconnect apk ile izleniyor mu? Son mesajlara baktım ama net cevap göremedim. Hazır kampanya varken alalım Beinconnect
    Apk ile kurup izleniyor. Ancak kendi kumandası ile kontrol zor oluyor. Air mouse ile daha kolay kullanabilirsiniz.

• cosenemoglu C kullanıcısına yanıt
    Bein izleniyor çok başarılı, diğerlerini bilmiyorum ama şu kadara aldıka döndü durum , onun yerine apk filan paylaşılsa daha iyi olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • frantic035 F kullanıcısına yanıt
    Hocam cevap için teşekkür ederim :)

Az önce trendyolda torima satıcısından sipariş verdim. İndirim kuponu varmış hesapta kupon ile 292 TL ye geldi.

• Diğer bi konuya da yazdım ama tam bi cevap alamadım belki burdan cevaplayacak çıkar :) En büyük endişem tamir görmüş, iade edilmiş yani kullanılmış ürünlerin verildiği de söylendi. Böyle bişey almayayım durduk yerde..

''
    Trendyol - TLEmperor Teknoloji9.3 392 TL / OrkaTeknoloji9.6 394 TL / Torima9.5 394,30 TL / NFBİLİSİM9.1 399 TL
    Hepsiburada - Torima 379 TL

Herkese selamlar, biraz okudum yazılmış ama açıkcası kafam karıştı. Öncelikle ben buralardan pek alışverip yapmadım. Trendyol mu hepsiburadan almak mı daha iyi sorun yaşandığında ilgilenme ve iade politikasıyla ilgili. Diğer konuda sorunlu, kullanılmış- tamir görmüş yada çakma ürün gönderimi ile ilgili. Yanlış anlamadıysam bazı arkadaşlar Torima iyi değil bu konuda yazmış. Başkası iyi sorun yok demiş :) Yukarıda ki arkadaşlardan alan var mı tam olarak hangisini tavsiye edersiniz. Ben hepsiburada üzerinden almak istiyordum açıkcası ama torima yı tam çözemedim ithalatçı garantisi altında demiş sorun yaşanır mı? Yada başka yerden mi almalıyım?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Ayrıca şu trendyol kuponlarından hala kazanma şansımız varmı ne güzel bazıları 100 tl indirim almış kaçırmışız :)''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ****GhOsT**** -- 29 Kasım 2019; 20:24:59 >

• Eyvallah hocam. Birkaç mesajda apk çalışmıyor denilmiş. Emin olmak istedim. Bein üyeliği de alalım o zaman

• ****GhOsT**** kullanıcısına yanıt
    Ben de bunun cevabını bekliyorum, ona göre sipariş geçeceğim

• quote:

Eyvallah hocam. Birkaç mesajda apk çalışmıyor denilmiş. Emin olmak istedim. Bein üyeliği de alalım o zaman
    Yeni sürüm çıktığında yükselt uyarısı çıkıyor. Güncellenmezse programdan çıkıyor. Aptoieden yeni sürümü yükleyip devam ediyorum

• quote:

Evet izleyebilirsiniz. Ama güncelleme çıkınca açmıyor silip tekrar yüklemek gerekiyor. Tabi air mouse ya da kablosuz mouse lazım. kendi kumandasi ile kullanıma uygun değil. Ayrıca uygulama içinde cast ile ekranı yansıtmak mümkün. Direk uygulamanın cast desteği yok su an

• cosenemoglu C kullanıcısına yanıt
    D-Smart go ve blu TV cast desteğine sahip. Denedim çalışıyorlar. Vodafone tv yi bilmiyorum

• aslanuque A kullanıcısına yanıt
    Apk için aptoide gibi kişilerin uygulama yüklediği ya da paralı uygulamaları ücretsiz sunan yerlere güvenmek zor. Modlanmis uygulamalara bişeyler gizlemek kolay. Çünkü yüklerken bilinmeyen kaynakları güvenlik kontrollerini kaptıyoruz. Benim tavsiyem sartsa apkmirror apkpure gibi siteler. Mümkünse kendi telefonunuza yükleyin xplore ile apk sini alıp cihaza kurun. Bi tik uzun sürüyor ama güvenilir :)

• cekabu kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadar sadece tivibuyu çalıştıramadım onuda h96 da bile çalıştıramadım, onun dışında blue,bein,Turkcell,iptv ,kodi netflix işte redbox falan filan hepsini sorunsuz çalıştırıp kullanıyorum uygulamaların bazıları yatay çıkıyor onuda program ile otomatik hallediyor sorununuz olursa sorabilirsiniz yardımcı olurum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Trendyolda ki mistore hala tedarik sürecinde yazıyor. Pişman ettiler aldigima

• ozidane kullanıcısına yanıt
    Ben de kodi, stremio, netflix kullanıyorum şu anda. Bein vazgeçtim. İptv alacağım.

• cihazda bein connect sorunları olduğu yazılıyor. bugün de bein connect tüm sezonu 200 tl'ye indirdi. arada kaldım açıkçası. kullananlar yardımcı olabilir mi ne gibi sorunlar yaşanıyor diye
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.