Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (360. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.710
Cevap
621
Favori
1.177.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Enbuyuk eksiklihi eternet olmamasi
    Ya ugreen yada ac modem
    Valla ben niye daha once almamisim diyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar şöyle bir sorunum var sorun mu emin de değilim cihazı kullanmadığım zaman kumandadaki kapatma tuşundan kapatıyorum fakat 1-2 saat sonra kendiliğinden açık halde oluyor neden olabilir?

• Bugun stremio ya bakiyim dedim
    4k larda takilma yapti ucretsizya
    Cikip youtub nrtfliks primvid da 4 k denedim sorun yok

• parlamenter P kullanıcısına yanıt
    Alacağım 4 gözle bekliyorum 😂 yeter ki düşsün fiyatı.
    2 ay önce 400 tl idi. Bir anda fırladı lanet dolar...

• Kendi kendinemi aciliyor
    Bende boyle bisey olmadi
    Hdmicec ayarindan olmasin
    Ben hdmi ceci acik boxsu kumsndsdan acinca
    Ses sisteminide aciyor kapatincada ses siist
    de kapaniyor

• 1.1.2 sürümünde de bunu denemiştik ama oluşan apk yüklendiğinde çalışmadı arkadaşlarda. Tekrar 1.1.3 için yaptım. Bakalım bu defa çalışacak mı? Ben de merak ettim. Link aşağıda.

https://filetransfer.io/data-package/AOZhq9S7#link

• Dert Sahibi kullanıcısına yanıt
    Populer oldu cok talep var
    Muhakkak indirim olur
    Gg hb trendyol amazon n.11 takip et
    Akakcedende takip et migros a101 ide
    Gosteriyor

cec ayarları kapalı kendi kendine açılıyor anlamadım

• Fisi cek tak yine dene
    Arada boyle seyler olabiliyor

Stremio torrent siteleri üzerinden anlık olarak hem indirme hem oynatma yapıyor. Diğerlerinde zaten yüklü olan içeriği izliyorsunuz. Fark bundan kaynaklı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanuque

Tv+ da program rehberinden önceki yayına geçilebiliyor. Bein connectteki kadar pratik değil tabii ki.

Vodafone tvyi de denemek istedim ama aboneleri
    dışında satış yapmıyorlarmış. Belgesel ve çocuk kanalları açısından da yeterli gelmedi hem. Arkadaşların dediği gibi her programın kendine göre artısı ve eksiği var.

Alıntıları Göster

Teşekkürler hocam, ama Program rehberine gidince kanal aramak zor oluyor. O anki kanalı değilde tüm kanalları göstermeye çalışıyor. Acaba burada sadece açtığımız kanalın rehberine gitme gibi bir kolaylık varmı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: ssavtak

1.1.2 sürümünde de bunu denemiştik ama oluşan apk yüklendiğinde çalışmadı arkadaşlarda. Tekrar 1.1.3 için yaptım. Bakalım bu defa çalışacak mı? Ben de merak ettim. Link aşağıda.

https://filetransfer.io/data-package/AOZhq9S7#link

hata mesajı veriyor sürekli duruyor diye

java.lang.RuntimeException: Unable to start activity ComponentInfo{com.purple.tv.srkn/com.purple.tv.srkn.SplashActivity}: java.lang.IllegalArgumentException: Parameter specified as non-null is null: method h.t$a.a, parameter value

at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(ActivityThread.java:3308)

at android.app.ActivityThread.handleLaunchActivity(ActivityThread.java:3457)

at android.app.servertransaction.LaunchActivityItem.execute(LaunchActivityItem.java:83)

at android.app.servertransaction.TransactionExecutor.executeCallbacks(TransactionExecutor.java:135)

at android.app.servertransaction.TransactionExecutor.execute(TransactionExecutor.java:95)

at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(ActivityThread.java:2044)

at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:107)

at android.os.Looper.loop(Looper.java:224)

at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java:7560)

at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)

at com.android.internal.os.RuntimeInit$MethodAndArgsCaller.run(RuntimeInit.java:539)

at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java:950)

Caused by: java.lang.IllegalArgumentException: Parameter specified as non-null is null: method h.t$a.a, parameter value

at h.t$a.a(:1)

at com.purple.tv.srkn.SplashActivity.onCreate(:1)

at android.app.Activity.performCreate(Activity.java:7893)

at android.app.Activity.performCreate(Activity.java:7880)

at android.app.Instrumentation.callActivityOnCreate(Instrumentation.java:1307)

at android.app.ActivityThread.performLaunchActivity(ActivityThread.java:3283)

... 11 more

• aslanbe kullanıcısına yanıt

Bence kurulu kalsın belki bir güncelleme gelir 1.1.4 olarak o zaman güncellemeyi içinden alır ise düzelebilir.

• Stremio'ya benzer farklı bir app buldum yükledim. Sizde deneyin. Yabancı dizi ve sinema için. Sanırım İOS ta da çalışıyor. Stremio'ya bir şey olursa alternatif olarak bulunsun derim.

https://zinitevi.github.io/movieapps//

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ssavtak -- 2 Kasım 2020; 8:10:27 >
  • Bu arada Watched programı dünden beri tekrar çalışmaya başladı. Bakalım ne kadar sürecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: buraoca2

Teşekkürler hocam, ama Program rehberine gidince kanal aramak zor oluyor. O anki kanalı değilde tüm kanalları göstermeye çalışıyor. Acaba burada sadece açtığımız kanalın rehberine gitme gibi bir kolaylık varmı acaba?

Alıntıları Göster
    Maalesef hocam. Mobil uygulamasında o kolaylık var ama nedense tv uygulamasında yapmamışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ssavtak kullanıcısına yanıt
    Güzel bir seye benziyor teşekkürler

• arkadaşlar telefondan ya da bilgisayardan bir text dosyasının içindeki yazıları kopyalayıp mibox a yapıştırabileceğimiz bi uygulama veya bunun pratik bi yöntemi var mı ?

• Merhaba arkadaşlar. Harici diskten dizi vs. izlemek istiyorum ancak altyazı konusunda endişelerim var. Eskiden media playerlarda altyazıyı gömmek gerekiyordu videoya veya ilgili filme. Şimdi altyazı gömmeden altyazı ile ilgili video dosyasını aynı klasöre atarak otomatik ekleniyor mu onu öğrenmek istedim. :) Teşekkürler.

• aslanbe kullanıcısına yanıt

hocam bu hata kodunu miboxtan bilgisayara nasıl kopyaladınız?

• 
Sayfa: önceki 358359360361362
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.